Z ostatniej chwili! Justyna Steczkowska rozstała się z mężem, Maciejem Myszkowskim! Para, po 17 latach małżeństwa, postanowiła rozstać się, by mieć czas na przemyślenie dalszego życia. Gwiazda wydała oświadczenie w tej sprawie.

Reklama

Zobacz: To już koniec?! Niezwykła historia miłości Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego! ZDJĘCIA

Justyna Steczkowska w separacji z mężem!

Prosi bliskich i fanów o uszanowanie tej decyzji i nie nękanie jej telefonami:

Droga Rodzino, kochani przyjaciele, znajomi, fani i media...

Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze... Z każdym dniem dojrzewamy, rośniemy w sobie, podejmujemy decyzje. To często sprawia, że z czasem nasze relacje zmieniają się i nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie. Po 17 latach cudownego małżeństwa - w przyjaźni z Maćkiem - postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej. Prosimy Was w tym okresie o uszanowanie naszej decyzji i prywatności w trosce o dobro dzieci, które obydwoje kochamy nad życie. Mamy nadzieję, że nasza sytuacja znajdzie w Was zrozumienie i otrzymamy potrzebny nam obydwojgu czas. Prosimy również o nienękanie telefonami naszych rodzin i przyjaciół.
Dziękujemy za wsparcie, przyjaźń i trzymajcie za nas kciuki!

Justyna Steczkowska & Maciek Myszkowski - pisze Justyna Steczkowska na Facebooku.

Zobacz: Leon, Staś i Helenka - dzieci Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. Co o nich wiemy?

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski wzięli ślub w 2000 roku. Maciej Myszkowski z zawodu jest architektem. Mają troje dzieci - 16-letniego blogera Leona, 12-letniego Stanisława oraz 4-letnią Helenę. W świecie show-biznesu uchodzili za małżeństwo idealne, choć jakiś czas temu plotkowano o tym, że Justyna i Maciej przechodzą kryzys.

Zobacz także

Zaskoczeni?!

Zobacz:

Justyna Steczkowska pierwszy raz tak szczerze o chorobie męża: "Zrozumiałam, jak kruche jest życie"

Ta miłość była idealna, a teraz... to koniec! Steczkowska w separacji z mężem! Historia ich miłości

Reklama

Justyna i Maciej są oficjalnie w separacji.

ONS
Reklama
Reklama
Reklama