Justyna Steczkowska
East News
1/6
East News

Ich związek przeszedł przez wszystkie możliwe etapy: od zauroczenia, wielkiej miłości, aż po ból rozstania. Rok temu Justyna Steczkowska ogłosiła bowiem, że jest w separacji ze swoim mężem, Maciejem Myszkowskim. Oboje, po 17 latach wspólnego życia uznali, że muszą od siebie odpocząć i przemyśleć pewne kwestie.

 

Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze... Po 17 latach cudownego małżeństwa postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę - pisała wtedy w specjalnie wydanym oświadczeniu Justyna Steczkowska.

 

Dla wszystkich był to ogromny szok. Tym bardziej, że Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski uchodzili za idealny związek. Para doczekała się nawet trójki uroczych dzieci. Być może to właśnie dla nich Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski zawalczyli o swój związek. Jak wyglądają relacje między nimi? Pamiętacie jeszcze, jak rodziła się ich miłość? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski znowu razem? W sieci pojawiły się zaskakujące nagrania!

2/6
East News

2000 rok był dla nich przełomowy. To właśnie wtedy Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski stanęli na ślubnym kobiercu. Para pobrała się w Rzymie. W tym samym roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Leon. Nie obyło się jednak bez problemów. Justyna Steczkowska bardzo długo nie mogła zajść w ciążę. Piosenkarka poddała się terapii hormonalnej. Oprócz tego odwiedzała bioenergoterapeutę.

 

Pół roku później okazało się, że jestem w ciąży. Kiedy się o tym dowiedziałam, byłam w prawdziwym szoku. Pojechałam do Maćka, bo nie chciałam mówić mu o tym przez telefon. Chciałam to przeżyć razem z nim, spojrzeć mu w oczy i przekonać się, czy w takim momencie będzie mnie kochał równie mocno - tak wspominała ten magiczny czas Justyna Steczkowska w rozmowie z "Vivą!".

 

W 2005 roku na świat przyszedł ich drugi syn, Stanisław. Niestety, sielanka nie trwała zbyt długo. Na ich małżeństwo spadła prawdziwa tragedia. Jaka? Tego dowiecie się z kolejnego slajdu!

 

Zobacz: Justyna Steczkowska szczerze o macierzyństwie! Pomoże synom zrobić karierę w show-biznesie?

3/6

W 2011 roku u Macieja Myszkowskiego zdiagnozowano nowotwór! Justyna Steczkowska rzuciła wszystko, aby móc opiekować się mężem i wspierać go w walce z chorobą. Na szczęście leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Maciej Myszkowski wyzdrowiał, a żona sprawiła mu niezwykłą niespodziankę...

4/6
Justyna Steczkowska

Malutka Helenka, która przyszła na świat w 2013 roku, miała być nagrodą dla nich za to, że udało im się pokonać tak wiele trudności.

 

Kiedy Maciek zachorował zrozumiałam, jak kruche jest życie.  Mówić o tym, a otrzeć się o śmierć i zrozumieć to całą duszą, to coś zupełnie innego. Dlatego chciałam zrobić coś dla niego, coś dla nas i jest nasza Helena. Nasze spełnione marzenie i najpiękniejszy prezent, jaki mogłam podarować mężowi - zapewniała Justyna Steczkowska w rozmowie z magazynem "Grazia".

 

Między Justyną Steczkowską a Maciejem Myszkowskim wszystko się układało. Co więc doprowadziło do ich separacji?! Dowiesz się tego z następnych slajdów!

5/6
East News

To jedno z ostatnich zdjęć, jakie zrobiono Justynie Steczkowskiej i jej mężowi. Niedługo później para ogłosiła, że jest w separacji. Plotkowano, że powodem tej sytuacji jest nowy menedżer artystki, z którym połączyła ją wielka przyjaźń. Para zaprzeczała jednak tym plotkom. Każde z nich skupiło się na swoich sprawach. Maciej Myszkowski wrócił nawet do modelingu. Oprócz tego mąż Justyny Steczkowskiej zdecydował się wziąć udział w programie "Agent Gwiazdy".

 

Jak wpłynęła na nich ta rozłąka? Dowiesz się tego z kolejnych slajdów!

6/6
Instagram

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski pokonali kryzys! Para stara się jednak nie afiszować ze swoim uczuciem. Na próżno szukać ich na oficjalnych imprezach. Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski odbudowują swoją miłość w zaciszu własnego domu. Ostatnio jednak para była widziana na pokładzie samolotu do Turcji.

 

Widać było, że cieszą się swoim towarzystwem. Byli nierozłączni - donosi informator "Dobrego Tygodnia".

 

Na Instagramie wokalistki faktycznie pojawiły się zdjęcia z wyprawy nad Morze Egejskie. Justyna Steczkowska jest na nich bardzo szczęśliwa. Czyżby za obiektywem stał Maciej Myszkowski?

 

POLECAMY: Justyna Steczkowska odsłoniła ciało w bikini na wakacjach! W tym roku kończy 46 lat! ZDJĘCIA