Lexy Chaplin

Lexy Chaplin to jedna z najbardziej znanych gwiazd polskiego YouTube'a, uwielbiana przede wszystkim przez młodszą widownię. Lexy to część Teamu X, czym zaskarbiła sobie uznanie i popularność wielu osób. Youtuberka jest obserwowana przez prawie 2 miliony osób na Instagramie.

Imię: Lexy

Nazwisko: Chaplin

Pseudonim: Lexy Chaplin

Wzrost: 170 cm

Data urodzenia: 08.07.1999 r.

Znak zodiaku: Rak

Zawód: influencerka, youtuberka

Osoby-związki:Obecnie nie wiadomo, czy Lexy Chaplin jest w związku. W 2021 roku fani domyślali się, że influencerka spotyka się z Marcinem Dubielem, co okazało się prawdą. Para rozstała się jednak w marcu 2021 roku i od tego czasu nie ma żadnych informacji na temat nowych związków Lexy.

Rodzice: ojciec to żołnierz amerykański, mama jest Polką, nie ma więcej danych

Dzieci: brak

Rodzeństwo: siostra Christina, brat Eric, brat Anthony

BIO: Lexy Chaplin urodziła się w 1999 roku w Niemczech, natomiast już od dawna mieszka w Polsce. Influencerka ma trójkę rodzeństwa: jedną siostrę i dwóch braci. Lexy Chaplin to influencerka znana przede wszystkim młodszej widowni. Na Instagramie zgromadziła 1,9 miliona obserwatorów, na TikToku 3 miliony. Urodziła się w Niemczech, mieszkała również w Stanach Zjednoczonych i Włoszech, zna polski, angielski, niemiecki i włoski. Prawdziwą popularność, która sprawia, że Lexy ma imponującą liczbę obserwatorów na Instagramie i TikToku, przyniósł jej projekt Team X. Razem ze Stuu Burtonem, Marcinem Dubielem, Kacprem Błońskim i Julią Kosterą w 2019 roku zamieszkali w Domu X - podwarszawskiej willi pełnej kamer. Widzowie, których liczba rosła w ogromnym tempie, mogli obserwować codzienne życie uczestników. Po rozwiązaniu teamu powstała nowa grupa z innymi osobami, a Lexy rozwija własną karierę. Często nosi dresy i jak wielu celebrytów ma swój sklep z ubraniami. Oferuje koszulki, spodnie i bluzy. Jedną z jej cech rozpoznawczych jest wplatanie w wypowiedzi angielskich zwrotów. Dla części widzów może być to trudne w odbiorze, jednak fani z pewnością uznają to za zaletę. Jako zawodniczka High League stoczyła debiutancką walkę freak fightową z Natsu. Wydarzenie odbyło się 28.08.2021 r. w Ergo Arenie, a pojedynek wygrała Natsu. Kolejne starcie w oktagonie zwyciężyła Chaplin, starcie z Fagatą na gali High League 2 miało miejsce 5.02.2022 r. Praca Lexy polega również na reklamowaniu produktów na swoich profilach w mediach społecznościowych. Ojciec dziewczyny pracuje w amerykańskim wojsku, dlatego cała rodzina często się przeprowadzała. Mieszkali w Kentucky, Alabamie, Teksasie i cztery lata we Włoszech. Mama influencerki jest Polką, przed projektem w Domu X Lexy od 2011 roku mieszkała z mamą i rodzeństwem w Polsce. Rodzice Lexy są rozwiedzeni. Sama influencerka twierdzi, że nie ma dobrego kontaktu z ojcem, za to jest pełna nadziei, że kiedy mama zobaczy ją pewnego dnia na billboardzie, będzie dumna z sukcesu córki. Ma młodszą siostrę Christinę, młodszego brata Anthony'ego i starszego Ericka. Lexy Chaplin zdobyła ogromną popularność w Internecie dzięki filmom z Team X, walkom High League, a także dodawanym filmom i zdjęciom. Influencerka znana jest z różnorodnego contentu na Instagramie oraz TikToku.

Znana z: Team X, filmów na YouTubie, walk High League

Funkcja w filmie (wybrana filmografia): brak

Płyty: - piosenka "Polskie Mexico" z Cleo (2021)

Książki: brak

Nagrody:


  • zwycięstwo z Agatą "Fagatą" Fąk na gali High League 2 w walce kobiet w kategorii koguciej na Co-Main Event w 2022 roku


  • Link Instagram: instagram.com/lexychaplin

    Link FB: facebook.com/lexy.chaplin
    Advertisement MPU index
    Advertisement MPU index