Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Newsy

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

Michał Gała jest jednym z uczestników nowego programu "Fame czy shame" na player.pl! Ale zanim trafił do domu z innymi gwiazdami sieci, był członkiem słynnego TeamuX! Dlaczego nie bierze już udziału w projekcie? Co sądzi również o odejściu Lexy Chaplin? Z kim uczestnik "Top Model" utrzymuje kontakt, a z kim nie? Posłuchajcie, co nam zdradził!

Zobacz także: Wybierz z nami HIT LATA 2020! Który przebój będzie rządził w wakacje? Głosuj!

Michał Gała o odejściu z TeamX

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Lexy Chaplin
Instagram/Lexy Chaplin
Newsy
Wiesz wszystko o Lexy Chaplin? Sprawdźmy! Rozwiąż nasz QUIZ

Lexy Chaplin to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Kanały społecznościowe Lexy biją rekordy popularności. W niecały rok udało jej się zebrać ponad 800 tys. społeczność na samym Instagramie! Lexy Chaplin zajęła drugie miejsce w wielkim plebiscycie na gwiazdę Party Young, zaraz za Frizem.

Zobacz także: To on został Gwiazdą YOUNG Party.pl! Jak dużo wiesz o Frizie?

Zebraliśmy kilka ciekawostek z życia Lexy i ułożyliśmy dla Was QUIZ. Myślicie, że nic Was nie zaskoczy? Sprawdźmy to! Zapraszamy do zabawy!

Zobacz także: Rozpoznaj gwiazdę po zdjęciu z dzieciństwa. Uwaga! Niektóre z nich bardzo się zmieniły!

PS. Pamiętajcie, że nadal w sprzedaży jest nowe "Party" - na odwrocie znajduje się okładka "Party Young" - to specjalne wydanie!

Party Young: Friz i Lexy Chaplin

Lexy Chaplin to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Kanały społecznościowe Lexy biją rekordy popularności. W niecały rok udało jej się zebrać ponad 800 tys. społeczność na samym Instagramie! Lexy Chaplin zajęła drugie miejsce w wielkim plebiscycie na gwiazdę Party Young, zaraz za Frizem. Zobacz także:  To on został Gwiazdą YOUNG Party.pl! Jak dużo wiesz o Frizie? Zebraliśmy kilka ciekawostek z życia Lexy i ułożyliśmy dla Was QUIZ. Myślicie, że nic Was nie zaskoczy? Sprawdźmy to! Zapraszamy do zabawy! Zobacz także:  Rozpoznaj gwiazdę po zdjęciu z dzieciństwa. Uwaga! Niektóre z nich bardzo się zmieniły! PS. Pamiętajcie, że nadal w sprzedaży jest nowe "Party" - na odwrocie znajduje się okładka "Party Young" - to specjalne wydanie!

Lexy Chaplin - wywiad w Party
Newsy
Cały wywiad z Lexy Chaplin z "Party"! Mówi o karierze, rodzinie, sukcesie i Team X! 
Kim jest Lexy Chaplin - nowa idolka młodzieży? Wywiad z Lexy Chaplin z Party - cały wywiad z Party z Lexy!

Z nikomu nieznanej dziewczyny w ciągu roku zamieniła się w idolkę młodych ludzi. Poznajcie  Lexy Chaplin , która zajęła drugie miejsce w plebiscycie Gwiazda Young Party.pl! Jej internetowa kariera robi wrażenie. W ciągu zaledwie ośmiu miesięcy Lexy Chaplin ( 20 ) zdobyła w sieci aż 900 tys. fanów! Jak jej się to udało? Na Instagramie pokazuje swoje „zwykłe” życie, przy okazji promuje ciekawe miejsca i młodzieżowe marki. Ale robią to też inni. Dlaczego właśnie ona zdobyła taką sympatię? Gdy z nią rozmawiam, przychodzi mi na myśl Joanna Krupa. Lexy jest tak samo szczera i podobnie jak jurorka „Top Model” zabawnie miesza język polski z angielskim.  Lexy, skąd się wziął twój akcent?  Urodziłam się w Niemczech, a mój tata jest amerykańskim wojskowym, więc wiele razy przeprowadzaliśmy się z rodziną. Mieszkałam we Włoszech i w USA – w różnych bazach wojskowych, które wyglądały jak małe amerykańskie miasteczka. Moja mama jest Polką, a tata pochodzi z Ameryki. To jemu zawdzięczam urodę.  Od 10 lat mieszkasz w Polsce.  Od rozwodu moich rodziców. Kiedy się sprowadziliśmy, niemal wcale nie mówiłam po polsku. Trudno mi było znaleźć w gimnazjum przyjaciół. W Kościerzynie, w której jest 20 tys. mieszkańców, nasza rodzina była pierwszą ciemnoskórą. Byłam wyzywana od „asfaltów”, rzucano we mnie śniegiem, „żebym nie była brudna”. Było słabo… Dopiero w liceum poznałam fajne dziewczyny, z którymi się zaprzyjaźniłam.  Jak przeżyłaś rozwód rodziców? Moi rodzice często się kłócili i nie byli zgraną parą. Tata wyjeżdżał nawet na rok do Afganistanu i Iraku, dlatego byłam przyzwyczajona, że często nie ma go...

Lexy Chaplin w lawendowej bluzie
Newsy
Czy popularność ma dla Lexy Chaplin jakieś minusy? "Bardzo bym chciała mieć chłopaka, ale nie wiem..."
Zapowiedź wywiadu z Lexy Chaplin w Party. Wywiad z Lexy Chaplin w gazecie Party.

Laureatką drugiego miejsca w plebiscycie na Gwiazdę Young Party.pl została Lexy Chaplin, która dosłownie o włos przegrała z Frizem, ale i tak zdobyła imponującą liczbę głosów - ponad 569 tysięcy! W związku z tym Lexy trafiła na specjalną okładkę magazynu "Party", w którym znajdziecie również wywiad z influencerką! U nas mała zapowiedź! Czy Lexy Chaplin ma chłopaka? Lexy Chaplin jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd w sieci - na Instagramie śledzi ją ponad 935 tysięcy fanów, na YouTubie ma ponad 827 tysięcy subskrypcji. Ale to dopiero początek - Lexy szturmem podbija serca milionów fanów i jak sama zapowiada w "Party", to dopiero początek. Jak w wieku 20 lat radzi sobie z tak nagłą, wielką popularnością? Czy sława ma dla niej jakieś minusy? Lexy jest bardzo szczera: Jedyny minus to trudność z oddzieleniem pracy od życia prywatnego. Bardzo bym chciała mieć chłopaka, ale nie wiem, jak go szukać. Chciałabym, żeby był zwyczajnym człowiekiem, raczej nie influencerem. Ale może to nie jest mój czas na wielką miłość? Czuję, że teraz muszę się skupić na pracy. - powiedziała Chaplin w rozmowie z "Party". Cały wywiad z Lexy Chaplin tylko w nowym "Party", które już w sprzedaży! Pamiętajcie - jeśli kupicie magazyn i oznaczycie profil Party.pl na InstaStories, udostępnimy Waszą relację! :) Magazyn znajdziecie na odwrocie okładki z Anią Lewandowską (poniżej). Do kupienia także przez internet  na hitsalonik.pl!    

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner