Lexy Chaplin w lawendowej bluzie

Czy popularność ma dla Lexy Chaplin jakieś minusy? "Bardzo bym chciała mieć chłopaka, ale nie wiem..."

Lexy Chaplin w lawendowej bluzie

Laureatką drugiego miejsca w plebiscycie na Gwiazdę Young Party.pl została Lexy Chaplin, która dosłownie o włos przegrała z Frizem, ale i tak zdobyła imponującą liczbę głosów - ponad 569 tysięcy! W związku z tym Lexy trafiła na specjalną okładkę magazynu "Party", w którym znajdziecie również wywiad z influencerką! U nas mała zapowiedź!

Czy Lexy Chaplin ma chłopaka?

Lexy Chaplin jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd w sieci - na Instagramie śledzi ją ponad 935 tysięcy fanów, na YouTubie ma ponad 827 tysięcy subskrypcji. Ale to dopiero początek - Lexy szturmem podbija serca milionów fanów i jak sama zapowiada w "Party", to dopiero początek. Jak w wieku 20 lat radzi sobie z tak nagłą, wielką popularnością? Czy sława ma dla niej jakieś minusy? Lexy jest bardzo szczera:

Jedyny minus to trudność z oddzieleniem pracy od życia prywatnego. Bardzo bym chciała mieć chłopaka, ale nie wiem, jak go szukać. Chciałabym, żeby był zwyczajnym człowiekiem, raczej nie influencerem. Ale może to nie jest mój czas na wielką miłość? Czuję, że teraz muszę się skupić na pracy. - powiedziała Chaplin w rozmowie z "Party".

Cały wywiad z Lexy Chaplin tylko w nowym "Party", które już w sprzedaży! Pamiętajcie - jeśli kupicie magazyn i oznaczycie profil Party.pl na InstaStories, udostępnimy Waszą relację! :)

Magazyn znajdziecie na odwrocie okładki z Anią Lewandowską (poniżej).

Party Young: Friz i Lexy Chaplin

Do kupienia także przez internet na hitsalonik.pl! 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na okładce Party

 

Więcej na temat Lexy Chaplin
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01