bio

 • Wiek:
  25 lat
 • Data urodzenia:
  20 kwietnia 1995
 • Pochodzi z:
  Bytowo
 • Znany/a z...:
  Taniec z gwiazdami, Twoja Twarz Brzmi Znajomo
 • Zawód:
  piosenkarka, autorka tekstów
 • Wzrost:
  168cm
 • Znak zodiaku:

Natalia Szroeder – polska piosenkarka i autorka tekstów. Gra na fortepianie i skrzypcach. Pochodzi z rodziny z muzycznymi i teatralnymi tradycjami. Występy rozpoczęła w wieku 10 lat w kaszubskim teatrze Dialogus, którego założycielem był jej ojciec Jaromir. Wcześnie odkryła, że nie teatr a muzyka jest jej prawdziwą pasją. Rozpoczęła naukę śpiewu oraz gry na skrzypcach. Ma na swoim koncie występy w takich programach jak: „Od Przedszkola do Opola" i „Szansa na Sukces" – została laureatką programu z Marylą Rodowicz. Duet nagrany z Liberem, pt. „Wszystkiego na raz” stał się hitem, a dla Natalii Szroeder przepustką do wielu wydarzeń muzycznych.

Wystąpiła m.in. na Top Trendach, Sabacie Czarownic, Festiwalu Piosenki Rosyjskiej, Young Stars Festival, Koncercie Jubileuszowym Ireny Santor oraz Eska Music Awards. Jesienią 2015 Natalia wzięła udział w czwartej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo", emitowanego w telewizji Polsat. W 5. odcinku wykonała utwór Whitney Houston „I Have Nothing” i zajęła pierwsze miejsce oraz otrzymała 10 tys. złotych. Pieniądze te przeznaczyła na fundację „Słoneczko” pomagającą osobom niepełnosprawnym. Wiosną 2017 wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", który wygrała - pokonując w finale niesłyszącą Iwonę Cichosz.

 

Natalia Szroeder: życie prywatne

 

Natalia Szroeder jest w związku z raperem Quebonafide, co wzbudziło sporo kontrowersji. Muzyk ma bowiem bardzo oryginalny styl. Quebo kocha tatuaże, które pokrywają większość jego ciała. To jednak nie zraziło do niego Natalii, która jest w nim szaleńczo zakochana. Para ponoć zamieszkała razem i snuje kolejne plany...