Natalia Szroeder w koronkowej stylizacji promowała nową edycję "Must Be the Music". Piosenkarka po raz kolejny zasiądzie za stołem jurorskim w wielkim hicie Polsatu. Dziś razem z innymi gwiazdami pojawiła się na konferencji prasowej i skradła show.

WIDEO

player placeholder

Natalia Szroeder w odważnej stylizacji na ściance

Natalia Szroeder już od lat należy do grona najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Nic więc dziwnego, że ponad rok temu ogłoszono, że to właśnie ona zostanie jednym jurorów w powracającym po latach wielkim hicie Polsatu. Natalia Szroeder została jurorką w "Must Be the Music" i świetnie poradziła sobie w nowej roli. Jak już wiadomo, muzyczne talent show wkrótce wróci na antenę, a produkcja rozpoczęła już castingi do najnowszego sezonu.

Dziś z kolei wszystkie gwiazdy "Must Be The Music" spotkały się na konferencji prasowej aby promować najnowszą odsłonę programu. Natalia Szroeder weszła na ściankę i skradła show. Artystka pozowała w koronkowym komplecie w kolorze ognistej czerwieni. Koronkowa, bardzo krótka bluzka odsłoniła umięśniony brzuszek Natalii.

Zobacz także:

Gwiazdy promują nową edycję "Must Be the Music"

Oprócz Natalii Szroeder na konferencji promującej nowy sezon "Must Be the Music" pojawili się również pozostali jurorzy czyli: Dawid Kwiatkowski, Sebastian Karpiel-Bułecka i Miuosh. Na ściance nie zabrakło także prowadzących, którzy znów będą gospodarzami muzycznego hitu. Tylko spójrzcie na zdjęcia z konferencji prasowej!

Zobacz także: Beata Kozidrak gwiazdą sylwestra w Polsacie! Zgarnie rekordową stawkę