The Voice of Poland, jurorzy programu
EastNews
TV-Show

Kukulska, Sadowska, Tomson, Baron, Piasek dziś w "Voice of Poland"! Zobacz ich ZDJĘCIA przed finałem

Kukulska, Sadowska, Tomson, Baron, Piasek dziś w "Voice of Poland"! Zobacz ich ZDJĘCIA przed finałem
Piasek, The Voice of Poland
EastNews
Newsy
Andrzej Piaseczny w szpitalu?! Jest oświadczenie "Piaska" w sprawie jego stanu zdrowia
Co sam mówi?

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala i miał operację? Takie doniesienia  można był przeczytać w tygodniku ”Świat i Ludzie”. Gazeta poinformowała, że popularny „Piasek” trafił do warszawskiego szpitala przy ulicy Szaserów z silnymi bólami. Tak silnymi, że słaniał się na nogach. I trzeba było go natychmiast operować.    Oświadczenie Pisaka w sprawie jego stanu zdrowia Ile w tym prawdy?  Andrzej Piaseczny postanowił odpowiedzieć fanom na liczne zapytania o stan jego zdrowia. Okazuje się, że nie był nawet w pobliżu szpitala. Ma się świetnie i jedzie na narty! Wszystkich, którzy przeczytali informację o moim pobycie w szpitalu, solennie zapewniam, że nie jest ona prawdziwa. Mam się dobrze. Małego tego, wybieram się na narty, bo śniegu napadało tej nocy genialnie dużo. Jakbyście byli koło Zębu, to zapraszam. To koło Nowego Targu - powiedział w filmiku do fanów "Piasek". Sami posłuchajcie. Wokalista podziękował też za wszystkie życzenia urodzinowe.      Może to jakiś inny AP.. zdrowia mu życzę 👍🏼 Film zamieszczony przez użytkownika Andrzej Piaseczny (@andrzejpiaseczny_official) 12 Sty, 2017 o 1:37 PST   Piaseczny korzysta z ostatnich chwil wolnego, bo już niebawem nagrywa nową płytę. Na wiosnę planowana jest premiera najnowszego singla Piaska. A cała płyta ma się ukazać jesienią 2017 roku.   Zobacz także:  Natalia Siwiec w szpitalu! Przeszła poważną operację. Co się stało? ZDJĘCIA   Andrzej Piaseczny  w tym roku obchodzi 25-lecie swojej kariery muzycznej. Z tej okazji nagrywa kolejną płytę, którą tworzy wraz z  Anią Dąbrowską .   Wokalista z drużyny Andrzeja Piasecznego wygrał 7. edycję The Voice of Poland.

Marysia Sadowska w białej bluzce
TV-Show
Niesamowity występ uczestnika "The Voice of Poland"! Chłopak zachwycił trenerów
Niesamowity występ uczestnika "The Voice of Poland"! Chłopak zachwycił trenerów

Występ Adama Stachowiaka w "The Voice of Poland" wzruszy wszystkich trenerów! Wokalista od najmłodszych lat pasjonował się muzyką. Co ciekawe w wieku czterech lat zyskał popularność jako najmłodszy wirtuoz instrumentów klawiszowych. Wydał też własną płytę, ale jego kariera nie potoczyła się tak jak planował. Dzisiaj wraca na scenę i chce podbić serca widzów i trenerów  "The Voice of Poland". Podczas przesłuchań w ciemno odwróciły się tylko dwa fotele, ale Adam Stachowiak zahipnotyzował jurorów piosenką, którą skomponował dla swojej mamy. Tymczasem zobaczcie zapowiedź sobotniego odcinka i wspaniały występ Adama Stachowiaka! Czy wokalistka ma szansę wygrać "The Voice of Poland"?   Zobacz: Jak dobrze znasz trenerów "The Voice of Poland"? Rozwiąż QUIZ i się przekonaj   Występ Adama Stachowiaka w piątym odcinku "The Voice of Poland" Adam Stachowiak wzruszył jurorów Do czyjej drużyny trafi Adam Stachowiak? Wszyscy trenerzy gratulowali mu występu!

Beata Spychalska śpiewa
TV-Show
Polska Adele w "The Voice of Poland"! Beata Spychalska zachwyciła jurorów
Polska Adele w "The Voice of Poland"! Beata Spychalska zachwyciła jurorów

Beata Spychalska zachwyciła jurorów w "The Voice of Poland"! Wokalistka już została okrzyknięta polską Adele ze względu na bardzo podobną barwę głosu i charyzmę. Co ciekawe uczestniczka show nie zajmuje się śpiewem zawodowo. Beata Spychalska to 25-latka, która na co dzień jest managerem w rodzinnej restauracji. W wolnych chwilach swoją największą pasją, czyli muzyką dzieli się z innymi. Często kieruje się sercem, choć czasem rozum podpowiada inaczej. Lubi pomagać innym, sprawia jej to ogromną przyjemność. Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. To właśnie muzykę i optymizm postanowiła podarować Trenerom w programie „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała piosenkę Adele When we were young. Swoim wykonaniem zachwyciła wszystkich Trenerów, najbardziej jednak Andrzeja Piasecznego, który postanowił zaprosić ją na drinka. Jakie inne triki zastosują pozostali Trenerzy?   Czekacie na nowy odcinek "The Voice of Poland"?   Zobacz:  Niesamowity występ uczestnika "The Voice of Poland"! Chłopak zachwycił trenerów   Beata Spychalska zachwyciła jurorów swoim występem w "The Voice of Poland" Beata Spychalska to jedna z uczestniczek "The Voice of Poland"

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner