Adam Kozanecki, Damian Kordas
Facebook
TV-Show

Znowu wpadka w Masterchefie! Informacja o zwycięstwie Damiana Kordasa wyciekła przed finałem!

Znowu wpadka w Masterchefie! Informacja o zwycięstwie Damiana Kordasa wyciekła przed finałem!

Informacja, że Damian Kordas wygrał Masterchefa pojawiła się w Wikipedii, kiedy w telewizji dopiero zaczął się wielki finał! Kiedy w programie Damian Kordas walczył z Adamem Kozaneckim - w Wikipedii można już było przeczytać, że  zwycięzcą jest Damian! To jego wybrali Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Zwycięzca dostał 100 tys. zł i wyda własną książkę kucharską!

To kolejna wpadka w MasterChefie! Tydzień temu w półfinale, internauci poznali nazwiska finalistów, zanim zostały oficjalnie ogłoszone w programie. Jest to możliwe dlatego, że finał nagrywany jest kilka miesięcy przed emisją programu. Utrzymanie zwycięzcy w tajemnicy wydaje się wręcz niemożliwe... Wpadki przy "MasterChefie" powoli stają się już tradycją. Rok temu, zwycięzcę programu można było poznać na tydzień przed finałem w telewizji. A wszystko za sprawą książki zwyciężczyni Dominiki Wójciak, która pojawiła się Empiku, przed ogłoszeniem wyników show.

Zobacz także:

Wszystkie wpadki w "MasterChefie"! To już chyba tradycja!

Widzicie ten wzrok Magdy Gessler? "Wygląda to jak treść żołądka"! Mamy zwiastun nowego odcinka MasterChef

Kim jest Damian Kordas?

22-letni Damian Kordas to student weterynarii. Miłością do kuchni zaraziła go babcia. Zaczął gotować w 2005 roku, kiedy jego tata wyjechał na misję do Afganistanu, a on chciał pomóc mamie, która i pracowała i studiowała - podaje masterchef.tvn.pl. Jest uczestnikiem wyjątkowym - trzy razy próbował dostać się do MasterChefa - i właśnie za trzecim razem udało mu się. By to osiągnąć brał udział w wielu warsztatach kulinarnych, cukierniczych, serowarskich. Marzy o ukończenie prestiżowej szkoły Le Cordon Bleu w Paryżu, chciałby też trafić na staż do słynnego Gordona Ramsey'a.

 

Przeczytajcie naszą relację na żywo z finału - nawet jeśli już na samym początku emocje osłabły...

 

RELACJA NA ŻYWO

 

20:02 Zaczynamy walkę o tytuł! Na początek małe przypomnienie, co działo się w programie. Droga do zwycięstwa była długa i okupiona ciężką pracą. Wielu odpadło, zostało dwóch. Których z nich wygra? Finał rozegrał się na Zamku Królewskim w Niepołomicach. Sceneria godna mistrza!

 

20:08 Na początek garść wspomnień uczestników programu, którzy odpadli z programu przed finałem. Każdy zdradza swojego faworyta. Zdania są podzielone. Który z uczestników uzyska większą aprobatę jurorów?

 

20:23 Konkurencji mogą liczyć na wsparcie najbliższych. Damianowi towarzyszą rodzice i babcia, a Adamowi - rodzice i przyjaciele rodziny. To liczne grono będzie mocno trzymać kciuki za swoich reprezentantów.

 

20:26 Damian i Adam walczą o 100 tysięcy złotych i własną książkę kucharską. Warto się postarać! Pora na życzenia powodzenia od jurorów i do garów! ;) Czas start! Konkurencja na dziś to menu degustacyjne. Czas na wykonanie to dwie i pół godziny na pięć potraw. Nie lada wyzwanie nawet dla profesjonalnego kucharza!

 

20.30 Co za WPADKA!!! Na Wikipedii pojawiła się już informacja, że MasterChefem został Damian Kordas. Myślicie, że to potwierdzona informacja?

 

20:36 Finałowy odcinek nagrywany był w letni, upalny dzień. Uczestnicy muszą zmagać się nie tylko ze sobą, ale przede wszystkim z wysoką temperaturą. Na szczęście są mamy, które zawsze dodadzą synom otuchy.

 

20:58 Finaliści serwują kolejne dania jurorom. Wszystkie potrawy wyglądają imponująco. Póki co obaj uczestnicy idą łeb w łeb! Czyje dania okażą się lepsze? Kto wygra pierwszą konkurencję?

 

21:07 Pora wyniki pierwszej konkurencji! Było bardzo smacznie i bardzo równo! Lecz ktoś musi zwyciężyć. Damian jest dumny ze swojego deseru i dania z sarną. Adam jako najlepszą ze swoich potraw typuje kalarepkę. Jurorzy podkreślają wysoki poziom finału i... udają się na naradę. A widzowie na przerwę reklamową. ;) Czy po reklamach usłyszymy werdykt zgodny z tym, co napisano na Wikipedii?

 

21:23 Wracamy po przerwie! Trwają narady jury. Magda Gessler podkreśla wyrównany poziom finalistów. Jurorzy omawiają najpierw dania Damiana, młodszego z kandydatów do tytułu "MasterChefa". Czy tak jak podaje Wikipedia to właśnie on wygra?

 

21:25 Czas na konkurenta! Dania Adama, jak sam powiedział, miały być historią o nim samym. Czy ta historia zachwyci jurorów? Czy wynik z Wikipedii okaże się fałszywy?

 

21:28 Czas przekazać wyniki! Kto zostanie zwycięzcą czwartej edycji kulinarnego show?

 

21:30 Kalarepa Adama podbiła serce jurorów! W kategorii przekąski okazała się najlepszy. W daniach rybnych remis. Mięso? W tej kategorii lepszy był Damian. Mamy remis!

 

21:31 Pora na werdykt! Magda Gessler ogłasza, że zwycięzcą czwartej edycji programu "MasterChef" zostaje... Damian! Wynik z Wikipedii potwierdza się! Kolejny program i zapewne kolejne wpadki już za rok! ;)

 

 

 

Oto nowy polski "MasterChef"! :)Kto trzymał kciuki za Damiana Kordasa - daje lajka! 󾮗󾮗󾮗

Posted by MasterChef TVN on 13 grudnia 2015

 

 

 

Brawo! 󾔗󾔗󾔗Damian Kordas został nowym polskim "MasterChefem"! Pogratulujcie mu w komentarzach :)

Posted by TVN on 13 grudnia 2015

 

 

 

Zwycięzcą czwartej edycji programu MasterChef jest Damian Kordas󾮗Czekam na wasze opinie, komentarze. Pogratulujcie mu❤

Posted by Magda Gessler on 13 grudnia 2015

 

Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran muszą wybrać najlepszego kucharza.

Anna Starmach, Michel Moran, Magda Gessler
East News

 

Anna Starmach wygrała konkurs "Gotuj o wszystko" - to był początek jej kariery. Czy zwycięzcy MasterChefa też uda się odnieść sukces?

Anna Starmach na planie drugiej edycji MasterChefa
AKPA

Damian Kordas, Adam Kozanecki, Dominika Wójciak
Facebook
Newsy
Wszystkie wpadki w "MasterChefie"! To już chyba tradycja!
Wszystkie wpadki w "MasterChefie"! To już chyba tradycja!

Informacja o zwycięstwie Damiana Kordasa w czwartej edycji "MasterChefa" pojawiła się Internecie zanim ogłoszono wyniki w show! Nie jest to pierwsza wpadka producentów kulinarnego show. Rok temu o tym, kto wygrał program dowiedzieliśmy się z... księgarni. Wpadki w "MasterChef" powoli stają się już tradycją. Co na to widzowie?   Wpadka w czwartej edycji "MasterChef" Zwycięzcę czwartej edycji "MasterChefa" Damiana Kordasa widzowie programu mogli poznać z... Wikipedii! To właśnie popularna encyklopedia internetowa przedwcześnie zamieściła informację, kto otrzymał tytuł. W czasie, gdy widzowie emocjonowali się ostatnim, finałowym odcinkiem programu o gotowaniu, internauci już wiedzieli, że to Damian Kordas wygrał! Na Party. pl informowaliśmy o tym jako pierwsi tuż po starcie finałowej rozgrywki. Informacja o publikacji Wikipedii szybko została podlinkowana również na facebookowym profilu programu. Podczas kiedy Magda Gessler pytała na swoim Facebooku fanów, komu kibicują, niektórzy z nich już wiedzieli, że statuetka "MasterChefa" już dawno zdobi dom Damiana Kordasa.   Wyciekły nazwiska finalistów To nie jedyna wpadka w tej edycji programu. Gdy trwał odcinek półfinałowy, na Facebooku "MasterChefa" przedwcześnie pojawił się post, w którym przypadkowo zdradzono, kto wchodzi do finału. W czasie gdy w telewizji trwała właśnie przerwa reklamowa, na fan page'u programu ogłoszono, że finalistami zostali Damian Kordas i Adam Kozanecki. Pod postem zawrzało! Widzowie byli oburzeni, że pozbawiono ich emocji i zabawy. Od razu wytknięto producentom programu, że to już nie pierwszy raz. Przecież dokładnie rok temu zwycięzcę "MasterChefa" również poznaliśmy nie z telewizji, a z... księgarni.   Wpadka w trzeciej edycji MasterChef Książka zwyciężczyni trzeciej edycji "MasterChefa" Dominiki Wójcik pojawiła się w Empiku na tydzień przed planowanym...

Kto wygrał program MasterChef?
TV-Show
Znamy zwycięzcę szóstej edycji programu "MasterChef"! Kto wygrał?
Co wydarzyło się w finale show? Zobacz!

Za nami finał szóstej edycji programu "MasterChef" w TVN! O zwycięstwo walczyli trzej doskonali kucharze - Mateusz Guncel, Damian Sobek oraz Mateusz Zielonka. Ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Został nim Mateusz Zielonka. W nagrodę otrzymał statuetkę MasterChefa, 100 tysięcy złotych oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kulinarnej. Gratulacje! Mateusz Zielonka zwycięzcą szóstej edycji MasterChef! W pierwszym etapie kucharze musieli stawić czoła... warzywom i ugotować wegetariańskie danie. Najwięcej problemów na samym początku miał Mateusz Zielonka, który nie miał pomysłu na potrawę. Jednak po pierwszym pojedynku pożegnał się Damian Sobek.  W ścisłym finale Mateusz Guncel i Mateusz Zielonka musieli przygotować aż 5 dań degustacyjnych. Pierwsze na stole jurorskim miało pojawić się już po 20 minutach! Panowie świetnie poradzili sobie z tym zadaniem, ale jurorzy - Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach mieli za zadanie wybrać najlepszego.  Szóstą edycję wygrał Mateusz Zielonka!  Kim jest Mateusz Zielonka? Zwycięzca szóstej edycji MatserChefa jest nie tylko zapalonym kucharzem, ale również surferem i snowboardzistą. Pochodzi z Wrocławia. Udział w show TVN traktował jako przygodę.  Oglądaliście? :) Zobacz także: To największa faworytka "MasterChefa"? Michel Moran zdradził, jakie szanse na wygraną ma córka Macieja Kuronia! Mateusz Guncel zajął 2. miejsce!  Damian Sobek zajął trzecie miejsce! Mateusz Zielonka wygrał szóstą edycję programu!

Adam Kozanecki, Damian Kordas
Facebook
TV-Show
Wpadka w półfinale MasterChefa! Nazwiska zwycięzców były znane przed ogłoszeniem ich w telewizji!
Wpadka w półfinale MasterChefa! Nazwiska zwycięzców były znane przed ogłoszeniem ich w telewizji!

Kto wystąpi w finale czwartej edycji programu "MasterChef"? W ostatnio odcinku show poznaliśmy finalistów: Adama Kozaneckiego i Damiana Kordasa. Nie obyło się jednak bez wpadki! Zanim oficjalnie ogłoszono, że Klaudia Budny odpada w półfinale, internauci już o tym wiedzieli...   Wpadka w półfinale "MasterChefa" Widzowie, oczekujący wczoraj w napięciu na ogłoszenie wyników, nieco się zdziwili. Gdy w telewizji ciągle oglądali reklamy, na Facebooku show przedwcześnie pojawiło się, zdjęcie, zdradzające finalistów programu! Fani programu są oburzeni! Pod zdjęciem zawrzało! Widzowie wytknęli producentom programu spoiler: Brawo TVN!!! Jest reklama a emocje przeszły bokiem. To może od razu ogłosicie kto wygrał???   Dzięki za spoiler....... no comment... Ale wtopa. Jak zwykle jest jakaś wpadka - pisali zdenerwowani widzowie pod niefortunnym zdjęciem. Czyżby post na Facebooku był zaplanowany wcześniej i nikt nie zadbał, by pojawił sie po ogłoszeniu nazwisk w w telewizji? Wpadki przy "MasterChefie" powoli stają się już tradycją. Rok temu, zwycięzcę programu można było poznać na tydzień przed finałem w telewizji. A wszystko za sprawą książki zwyciężczyni Dominiki Wójciak, która pojawiła się Empiku, przed ogłoszeniem wyników show. Fani programu oczywiście wypomnieli producentom programu tę sytuację i żartowali, że być może powinni pójść do księgarni już teraz, by nie czekać na przyszłotygodniowy finał:   Weźcie tak nie róbcie wstawiacie posty za wcześnie. I książek nie dawajcie przed finałem.   Nie zdziwi mnie jeśli EMPIK znowu za tydzień ogłosi szybciej wyniki niż TVN. Chyba na dzień przed finałem pójdę do Empiku zobaczyć czyja książka jest na półkach. Jak myślicie, kto wygrał tytuł kolejnego polskiego "MasterChefa"? Komu kibicujecie?   Zobacz też:...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik