Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Justyna Steczkowska w czerwonym płaszczu
TV-Show

Justyna Steczkowska chce wrócić do "The Voice of Poland"?! Diwa zdecydowanie zaprzecza [aktualizacja]

Jeśli nie Steczkowska, to kto? Wiemy!

Justyna Steczkowska chce wrócić do "The Voice of Poland"? Taka informacja pojawiła się w "Fakcie". Gwiazda wyraziła ponoć chęć powrotu po rezygnacji innej diwy, Edyty Górniak, która odeszła ze względu na chęć rozwijania innych projektów. Sama Justyna Steczkowska zdecydowanie zaprzecza temu w oświadczeniu na Facebooku.

 

Co napisał "Fakt"? Tabloid donosi, że Justyna Steczkowska ma być tak zdeterminowana, że zaproponowała nawet znacznie niższą stawkę niż jej poprzedniczka. Edyta Górniak za jeden odcinek miała inkasować 30 tysięcy złotych, Steczkowska ma się zadowolić jedynie 10 tysiącami.

 

"Voice of Poland": Sawczuk występowała pod opieką Steczkowskiej. Jak ocenia wybór Szpaka na trenera?

Justyna Steczkowska zamiast Edyty Górniak w "The Voice of Poland"?

Diva zaprzecza tym informacjom:

Już dwa miesiące temu zostałam poproszona o wzięcie udziału w The Voice of Poland i, pomimo wielkiej sympatii do programu, odmówiłam wzięcia w nim udziału. Po pierwsze dlatego, że program kolidował z moimi wakacjami rodzinnymi, a po drugie - całą jesień jestem aż w 3 trasach koncertowych - pisze na swoim  profilu facebookowym.

Sami producenci show w najnowszej edycji chętnie zobaczyliby ponoć Natalię Kukulską.

 

Przypomijmy, że Justyna Steczkowska była trenerką w "The Voice of Poland" przez trzy edycje programu, po czym zrezygnowała z udziału w show.  Do tej pory w roli trenerek zasiadały już takie gwiazdy, jak: Kayah, Maria Sadowska, Patrycja Markowska czy Ania Dąbrowska. 

Czy teraz przyszła pora na Natalię Kukulską? A Wy kogo chętniej oglądalibyście w tej roli? Dajcie znać, głosując w naszej sondzie.

 

Zobacz też: Edyta Górniak skomentowała zwycięstwo Jamali na Eurowizji. Co napisała?

 

Justyna Steczkowska znów zostanie trenerką w "The Voice of Poland"?

Justyna Steczkowska na konferencji 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

 

A może miejsce po Edycie Górniak zajmie Natalia Kukulska?

Natalia Kukulska w kombinezonie w kratkę, szarym płaszczu i czerwonym kapeluszu z szarą torbą i kwiatami
Paparazzi

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Steczkowska na konferencji 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach
Newsy
Justyna Steczkowska w bieli na konferencji Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Będzie główną gwiazdą!
Justyna Steczkowska w bieli na konferencji Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Będzie główną gwiazdą!
Edyta Górniak w finale 6. edycji The Voice of Poland stoi i klaszcze brawo
East News
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Edytę Górniak w jury The Voice of Poland!
Wiemy, kto zastąpi Edytę Górniak w jury The Voice of Poland!

Natalia Kukulska zastąpi Edytę Górniak w The Voice of Poland?! Według informacji Super Expressu to właśnie Kukulska przyjęła propozycję producentów muzycznego talent-show w TVP2. Według doniesień tabloidu piosenkarka, która zadebiutuje na fotelu jurorskim dostanie 10 tysięcy złotych za jeden odcinek. To znacznie mniejsza suma niż ta, na którą we wcześniejszych edycjach mogła liczyć Edyta Górniak. Diva za jeden sezon zgarniała nawet 360 tys. złotych. Dziesięć tysięcy złotych za odcinek to i tak bardzo dużo. Kukulska może zarobić 120 tys. zł. To ładny zastrzyk gotówki  - zdradza informator SE. Czy doniesienia tabloidu o udziale Natalii Kukulskiej w The Voice of Poland okażą się prawdziwe z pewnością dowiemy się już wkrótce. Prasa bowiem już kilka dni temu rozpisywała się, że Edytę Górniak zastąpi Justyna Steczkowska. Piosenkarka zdementowała wówczas plotki prasowe w ostrym oświadczeniu na Facebooku.   A Wy chcielibyście zobaczyć Natalię Kukulską na fotelu jurorskim w The Voice of Poland ?   Zobacz także: Edyta Górniak rezygnuje z udziału w "The Voice of Poland"! Znamy jej plany na przyszłość   Natalia Kukulska wystąpi w The Voice of Poland? Piosenkarka zastąpi Edytę Górniak, która zrezygnowała z udziału w show TVP2? Okaże się już wkrótce!

ONS
Newsy
Górniak żałuje, że Steczkowska odeszła z "The Voice of Poland"? Znamy odpowiedź!
Będziecie zaskoczeni!

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska mają konflikt? Już jakiś czas temu pojawiały się plotki, że gwiazdy nie przepadają za sobą, a wypowiedzi obu pań, po odejściu Justyny Steczkowskiej z programu "The Voice of Poland" dają do myślenia... Przypomnijmy, że jesienią muzyczne show wraca do ramówki Telewizji Polskiej, jednak Steczkowska nie weźmie w nim udziału. Jej miejsce zajmie powracająca do programu Maria Sadowska. Zobacz też: Maria Sadowska o uczestnikach "The Voice of Poland": Nie zazdroszczę im Edyta Górniak została zapytana przez "Super Express", czy żałuje, że Justyna opuściła show. Jej odpowiedź była zaskakująca: Nie! Ja się staram wybierać w życiu relacje czyste. Jestem przeciwnikiem intryg, bójek, staram się nie dokuczać nikomu, czasem mogę palnąć jakąś głupotę, ale raczej z natury nie jestem złośliwa i nie czerpię siły z radości, że komuś zrobię przykrość - powiedziała diwa. O ustosunkowanie się do słów Edyty poproszono także Justynę, lecz nie chciała zabrać głosu w tej sprawie. Wypowiedzi na łamach tabloidu udzielił jedynie anonimowy informator z otoczenia gwiazdy: Justyna zachowa klasę do końca i się nigdy nie wypowie w sprawie Pani Edyty. Tyle co mogę powiedzieć to to, że Justyna mogłaby się uczyć intryg od Pani Edyty Górniak. Myślicie, że Górniak jej odpowie? Będzie wojna na słowa? Zobacz na Polki.pl: Justyna Steczkowska: "Nie lubię Edyty Górniak"    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner