Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z mężem
ONS/Instagram
Fleszstyle

Ola Kwaśniewska bez makijażu zrobiła sobie selfie. Ładnie wygląda? ZDJĘCIE

Aleksandra Kwaśniewska wrzuciła na Instagram swoje zdjęcie bez makijażu. Na zdjęciu widać duże zielone oczy, pełne usta... Wygląda na to, że Ola malować się nie musi i wygląda bez make upu bardzo dziewczęco. Tym razem Ola opisała swoje zdjęcie prosto :).

#leżętowrzucę - napisała Ola.

Aleksandra Kwaśniewska bez makijażu

 

Na zdjęcie zareagowała Magda Steczkowska, która w tym czasie miała próby do koncertu w Wadowicach o Janie Pawle II, w którym wystąpi też Kuba Badach. Zrobiła zdjęcie Kubie z garderoby i pokazała, żeby Ola Kwaśniewska mogła sobie zobaczyć, że w tym samym czasie jej mąż też sobie... leży :).

Zobacz: Zdrowy wypoczynek

magdasteczkowska: @aleksandraleksandrowna niesamowite zgranie w czasie! Wyobraź sobie, że małżonek twój szanowny też leży...na podłodze w garderobie pełnej ludzi. Cóż za synchronizacja!😘

aleksandraleksandrowna: @magdasteczkowska no właśnie coś tak czułam 😉😘 - odpisała Magdzie Ola.

Kuba Badach

 

Wygląda na to, że Kuba Badach też jest bez makijażu :).

 

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska otwiera nowy biznes! Tylko nam zdradziła, co teraz będzie robić!

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach we wrześniu będą obchodzić 4 rocznicę ślubu.

Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z mężem
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Blondynka bez makijażu
Fleszstyle
Makijaż w stylu Khloe Kardashian? Nic prostszego! Zobacz, jak go wykonać!
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach nagrali piosenkę
East News
Newsy
Aleksandra Kwaśniewska złożyła życzenia i pokazała ZDJĘCIE z mężem. Jak spędzili sylwestra?

Jak Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach spędzili sylwestra? Obsypani śniegiem dosłownie. Ola wstawiła zdjęcie ze swoim mężem - oboje skąpani cali we śniegu - i złożyła życzenia fanom. Tym razem bez wymyślania "specjalnego" hasztaga. Ale trzeba przyznać, że Kwaśniewska i tak złożyła bardzo oryginalne! Szczęścia wszystkim bez względu na wszystko! Nie dajcie się temu dwa tysiące siedemnastemu, ż eby nie wiem jaka to była franca! - napisała na Instagramie Ola Kwaśniewska. Sylwester Oli Kaśniewskiej z mężem   Kwaśniewska chroni swoje życie prywatne, dlatego rzadko wrzuca zdjęcia z mężem. Rzadko też pokazują się razem, ale od czasu do czasu robią niespodzianki w postaci takiej fotki jak ta. Piękna zakochana para prawda?   Zobacz także:  Ola Kwaśniewska świętuje 40. urodziny męża! Fani składają życzenia i pytają: "To kiedy pierwsze dziecko?"   Ola Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem od 4 lat.   Ola i Kuba to zapaleni podróżnicy. Jak tylko mogą, wyjeżdżają zwiedzać dalekie krainy.

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach
East News
Newsy
Ola Kwaśniewska to żona idealna! Podarowała mężowi wyjątkowy prezent i nigdy nie zgadniecie jaki!

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach są już małżeństwem od 6 lat. Przez ten czas z pewnością zdążyli się doskonale poznać, wiedzą o sobie niemal wszystko, a przede wszystkim to, jak sprawić radość swojej drugiej połówce. Ta wiedza doskonale przydaje się w urodziny, co właśnie Ola Kwaśniewska udowodniła!    24 sierpnia jej mąż Kuba obchodzi 42. urodziny. To bez wątpienia ważna data w kalendarzu i wyjątkowy dzień. Z tej okazji Ola Kwaśniewska podarowała mężowi świetny prezent !   Zobacz:  Aleksandra Kwaśniewska we wzruszający sposób  pożegnała  przyjaciela...   Ola Kwaśniewska spełniła marzenie swojego męża?   Można podejrzewać, że Ola Kwaśniewska właśnie spełniła marzenie swojego męża z dzieciństwa! Z okazji urodzin podarowała mu bowiem… stół z piłkarzykami! Identyczne modele można do tej pory znaleźć wielu lokalach lub pubach! Chyba każdy kiedyś grał w piłkarzyki, a może robi to do tej pory.    Kuba Badach był zachwycony prezentem, co Ola uwieczniła na zdjęciu i pokazała na Instagramie.   I nie bój nic. Jest młodość póki są zakwasy - napisała Ola Kwaśniewska pod zdjęciem.   Myślicie, że to fajny pomysł na prezent?   Przeczytaj też:  Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach  pierwszy raz  pojawili się wspólnie na imprezie!   Polecamy:  Dlaczego Aleksandra Kwaśniewska  zniknęła  z pierwszych stron gazet?   Kuba Badach był zachwycony prezentem! Ola Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem już od 6 lat!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner