Aleksandra Kwaśniewska
ONS

Aleksandra Kwaśniewska otwiera nowy biznes! Tylko nam zdradziła, co teraz będzie robić!

Aleksandra Kwaśniewska
ONS

Aleksandra Kwaśniewska kocha podróżować! Nawet jej przyjaciele śmieją się, że jest świetnie zorganizowanym biurem podróży i jak mało kto potrafi zaplanować tanie i niezapomniane wakacje nawet na drugim końcu świata. Co ciekawe, od niemal roku Ola prowadzi konto na Instagramie Lets.go.everywhere, na którym publikuje wpisy i autorskie zdjęcia, będące zapiskami jej licznych wojaży. Niewykluczone jednak, że w przyszłości pójdzie o krok dalej i... założy własną agencję turystyczną, organizującą niestandardowe podróże.

Jeśli kiedyś udałoby się ten plan zrealizować, nie byłyby to wakacje "all inclusive", a wyjazdy do jeszcze nie do końca odkrytych zakątków świata, które sama zwiedziłam i mogę polecić - zdradziła w najnowszym  "Party" Kwaśniewska.

Na razie z podróżniczego doświadczenia Aleksandry Kwaśniewskiej korzystają tylko znajomi. I nie żałują! Jak donosi "Party", Ola jest specjalistką od wypraw do Kolumbii, w góry Omanu i na malownicze wyspy Azji. My z przyjemnością byśmy się wybrali w podróż według jej wskazówek, a wy?

 

Ola Kwaśniewska ostatnio po raz pierwszy od miesięcy pojawiła się na salonach.

Aleksandra Kwaśniewska

Od niemal roku Ola prowadzi podróżnicze konto na Instagramie Lets.go.everywhere.

Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z mężem
Instagram

Więcej na temat Aleksandra Kwaśniewska
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15