Joanna Sydor wraca do serialu M jak miłość
East News

Olga Frycz odchodzi z "M jak miłość", a do serialu wróci największa miłość Pawła Zduńskiego! Kto? To duże zaskoczenie!

Joanna Sydor wraca do serialu M jak miłość
East News

Joanna Sydor wraca do "M jak miłość"! Producenci potwierdzili plotki, że już wkrótce w serialu będziemy mogli zobaczyć Teresę, największą miłość Pawła Zduńskiego. Wierni fani telenoweli z pewnością pamiętają wielkie uczucie, jakie łączyło serialową Teresę i Pawła. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a przez zawód miłosny Zduński próbował popełnić samobójstwo.

 

Joanna Sydor wraca do "M jak miłość"

Niestety, potwierdziły się również plotki, że z serialu zniknie Olga Frycz. Sama aktorka przyznała w jednym z wywiadów, że jest już zmęczona rolą w "M jak miłość". Teraz producenci w Fakcie przyznają, że wątek z udziałem Olgi wygaśnie, a obok serialowego Pawła Zduńskiego zobaczymy jego największą miłość. 

To prawda w życiu naszego głównego bohatera - Pawła Zduńskiego - nastąpią zmiany. Mieliśmy poczucie, że wątek Ali i Pawła potrzebuje odświeżenia, że stał się on oczywisty i przewidywalny. Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się, jak go uatrakcyjnić, dlatego zamykamy historię tej pary, a wkrótce na pokładzie powitamy bohaterkę z przeszłości - pierwszą najważniejszą miłość Pawła Zduńskiego- tabloid cytuje producentów serialu. 

Zobacz: Wszystkie Dziewczyny Pawła Zduńskiego w "M jak miłość"! Pamiętacie kto się w nim kochał? ZDJĘCIA

Powrót Joanny Sydor do serialu "M jak miłość" internauci podejrzewali już wcześniej, kiedy to na Instagramie Rafał Mroczek pochwalił się wspólnym zdjęciem z aktorką. Fani już wtedy pytali Rafała, czy Joanna znów zagra jego ukochaną. Mroczek nie odpowiedział na to pytanie, a kilka godzin później na jego profilu pojawiło się kolejne zdjęcie - tym razem pozuje z serialową Julią, sekretarką Pawła Zduńskiego. 

Teresa czy może jednak Julia? 😉 - napisał Rafał Mroczek. 

Zapowiada się ciekawie! Serialowy Paweł Zduński wybierze Teresę czy sekretarkę, Julię?

 

Zobacz także: Syn Marcina Mroczka pierwszy raz u fryzjera! To WIDEO z Ignasiem was rozczuli! A co z córką Rafała? Mamy też ZDJĘCIA!

 

Joanna Sydor wraca do serialu M jak miłość.

Rafał Mroczek pokazał zdjęcie z Joanną Sydor
Instagram

Serialowy Paweł Zduński wybierze Teresę czy Julię?

Rafał Mroczek pochwalił się fotką z serialową Julią
Instagram

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23