Joanna Koroniewska zyskała ogromną popularność m.in. dzięki roli Małgosi Mostowiak w "M jak miłość", a choć od zakończenia wątku jej postaci minęło już trochę czasu, fani nadal nie zapominają o tej roli. Czy aktorka powróci do grania w serialach? Odpowiedziała!

Reklama

Joanna Koroniewska wróci do seriali? Ma pewien warunek

Minęło wiele lat od odejścia Joanny Koroniewskiej z serialu "M jak miłość". Aktorka podjęła świadomą decyzję i choć fani licznie spekulowali nt. jej powrotu do roli uwielbianej przez widzów Małgosi Mostowiak, ich prośby nie zostały wysłuchane. Choć ostatnio możemy oglądać aktorkę m.in. w produkcji kinowej - "Dziewczyna Influencera", widzowie wciąż wracają do postaci granej przez gwiazdę w hicie telewizyjnej Dwójki.

Teraz fani Koroniewskiej zapytali ją na Instagramie wprost, czy planuje powrót do serialowych ról. Ta stawia jednak pewien warunek!

Kiedy dostanę jakąś ciekawą propozycję z zamkniętym wątkiem - żadnego już otwartego serialu
- odpowiedziała Joanna Koroniewska.
Joanna Koroniewska o rolach serialowych
Instagram @joannakoroniewska

Co ciekawe, Koroniewska przyznaje wprost, że obecną sytuację zawodową, w której może dogodnie wybierać odpowiadające jej projekty, traktuje jako pewien luksus.

Tak bardzo kocham ten stan, w którym mogę, a nie muszę
- dodała aktorka.

Przypomnijmy, że z okazji 20-lecia serialu produkcja "M jak miłość" poruszyła temat losów serialowej Małgosi Mostowiak, co dało fanom nadzieję na powrót ich ulubionej postaci.

Zobacz także
Zagadka zaginięcia Małgosi Mostowiak, najmłodszej córki Mostowiaków, do dziś pozostaje niewyjaśniona. Ze Stanów Zjednoczonych, gdzie podobno aktualnie mieszka, co jakiś czas docierają sprzeczne sygnały na temat ukochanej Myszeczki Lucjana. Jedno wiadomo na pewno: Małgosia żyje. Któregoś dnia zapewne wróci do domu. Pytanie tylko, czy z twarzą Joanny Koroniewskiej?
- napisała produkcja serialu z okazji 20-lecia emisji.
Joanna Koroniewska w premierze filmu Dziewczyna influencera
VIPPHOTO East News

Wygląda na to, że Joanna Koroniewska w dalszym ciągu podtrzymuje swoje stanowisko i nie chce wracać do "M jak miłość", gdzie historia granej przez nią postaci nie była z góry przesądzona czy zamknięta w sztywnych ramach. Obrała inną drogę i teraz najczęściej fani mogą spotkać ją na Instagramie. Ostatnio jednak Koroniewska wróciła na ekrany, ale kinowe, wcielając się w postać Pauli w filmie "Dziewczyna Influencera".

Czekacie na powrót Koroniewskiej tym razem na telewizyjne ekrany?

Reklama

Zobacz także: Joanna Koroniewska o kulisach odejścia z "M jak miłość". Po latach zaskoczyła wyznaniem

Joanna Koroniewska na pokazie Paprocki & Brzozowski
Wojciech Olkusnik/East News
Joanna Koroniewska zdradziła rozmiar swojej stopy
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama