Katarzyna Cichopek, Olga Frycz, Anna Mucha
ONS

Znana aktorka odchodzi z serialu "M jak miłość"? "Trochę mam dosyć takiego tempa"

Katarzyna Cichopek, Olga Frycz, Anna Mucha
ONS

Olga Frycz odchodzi z serialu "M jak miłość"? To, że aktorka postanowiła pożegnać się ze swoją serialową bohaterką Alicją Zduńską i rozpocząć nową drogę zawodową może sugerować jej wywiad dla „Teletygodnia". Nie wiadomo na razie jak potoczą się losy granej przez nią postaci.

Olga Frycz w serialu "M jak miłość" gra od czterech lat. Czy rzeczywiście myśli o rezygnacji z grania w popularnej telenoweli?

Zobacz: Wszystkie Dziewczyny Pawła Zduńskiego w "M jak miłość"! Pamiętacie kto się w nim kochał? ZDJĘCIA

 

Zobacz też: Gwiazda "M jak miłość" wyszła potajemnie za mąż!

 

Olga Frycz odchodzi z "M jak miłość"?

Aktorka skarży się na doskwierającą jej rutynę. Wątek Ali Zduńskiej (żony Pawła Zduńskiego, granego przez Rafała Mroczka) może zostać wygaszony?

 Na razie poza „M jak miłość" nic się nie dzieje. A w serialu też na moją prośbę wątek Ali Zduńskiej został odsunięty na bok. Gram w serialu 4 lata. Nigdy wcześniej nie byłam związana z jedną produkcją tak długo. Trochę mam dosyć takiego tempa pracy i rutyny, która w tę pracę wkradła się niepostrzeżenie. Czuję, że to dla mnie nie jest dobre - powiedziała Olga Frycz w wywiadzie dla "TeleTygodnia".

Gwiazda poprosiła jednak scenarzystów, by pozostawili jej możliwość powrotu do serialu. Olga Frycz nie zamierza jednak rezygnować z kariery w show-biznesie. Już niedługo zobaczymy ją w drugiej edycji show TVN "Agent-Gwiazdy". Czyżby jej nowe plany zawodowe były skierowane właśnie w stronę tej stacji? 

 

Polecamy: Wypowiedzenie umowy zlecenia: terminy i zasady

 

Olga Frycz odchodzi z serialu "M jak miłość"?

Olga Frycz, „Agent-Gwiazdy’’, viva.pl
EastNews

 

Na razie nie wiadomo, jak potoczą się losy jej bohaterki.

Olga Frycz na premierze filmu "11 minut"
ONS

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48