Kobiety Pawła Zduńskiego w M jak miłość
© MTL Maxfilm
Serialowy Paweł zmieniał dziewczyny jak rękawiczki!
1/19
Kobiety Pawła Zduńskiego w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Paweł Zduński (Rafał Mroczek), można powiedzieć, że nie ma szczęścia w miłości. Co nie zmienia faktu, że kręcą się wokół niego zawsze piękne kobiety! Od początku istnienia serialu "M jak miłość" Paweł miał wiele dziewczyn, ale tylko dwa razy był żonaty. Niedawno okazało się, że Olga Frycz, która grała Alę, żonę Pawła Zduńskiego w serialu zdecydowała się odejść z produkcji. Tym samym bohater Rafała Mroczka znowu będzie samotny, a może nie. Okazuje się bowiem, że pierwsza miłość Zduńskiego powraca - Teresa, którą grała Joanna Sydor. Ale pamiętacie wszystkie kobiety Pawła Zduńskiego? Anka (Weronika Rosati), Madzia (Anna Mucha), Majka (Laura Samojłowicz), Joanna (Agnieszka Więdłocha) czy Iza (Sandra Staniszewska). Ale było ich o wiele więcej. Sprawdzicie w naszej galerii z kim romansował Paweł Zduński z "M jak miłość"?

 

Zobacz także: Pamiętasz najważniejsze momenty w "M jak miłość" z zeszłego roku? To najchętniej oglądaliście!

2/19
Olga Frycz w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Olga Frycz od 4 lat gra Alę, drugą żonę Pawła Zduńskiego. Niedawno aktorka wyznała, że chciałaby odejść z serialu. 

Na razie poza „M jak miłość" nic się nie dzieje. A w serialu też na moją prośbę wątek Ali Zduńskiej został odsunięty na bok. Gram w serialu 4 lata. Nigdy wcześniej nie byłam związana z jedną produkcją tak długo. Trochę mam dosyć takiego tempa pracy i rutyny, która w tę pracę wkradła się niepostrzeżenie. Czuję, że to dla mnie nie jest dobre - powiedziała Olga Frycz w wywiadzie dla "TeleTygodnia".

Trzeba wiedzieć, kiedy w dobrym stylu wyjść z balu. Czuję, że ten czas zbliża się wielkimi krokami. Chciałabym wprowadzić taką zmianę w moim życiu. Może te moje 30. urodziny coś we mnie jednak pootwierały?

Gwiazda poprosiła jednak scenarzystów, by pozostawili jej możliwość powrotu do serialu. Czy teraz Paweł Zduński będzie mieć nową miłość? A jak wyglądało jego życie uczuciowe przez 16 lat jak trwa serial "M jak miłość"?

Zobacz i czytaj całą galerię!

 

3/19
Joanna Sydor w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Teresa Makowska (Joanna Sydor) to była największa miłość Pawła Zduńskiego. Teresa była starsza od Zduńskiego, miała za sobą nieudane małżeństwo (męża tyrana) i małą córkę. Bohater Mroczka mimo sprzeciwów rodziny chciał ożenić się z Teresą, ale ta w końcu uznała, że szczęście z Pawłem nie jest jej pisane. Chłopak po tym jak odeszła, chciał się nawet zabić...

4/19
Joanna Sydor w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Jak teraz potoczą się losy po latach Teresy i Pawła? Czy Teresa ukoi ból po odejściu Ali?

5/19
Weronika Rosati i Rafał Mroczek w "M jak miłość"
East News

Ania (Weronika Rosati) to dziewczyna, która namieszała w głowach chłopaków w mieszkaniu na Łowickiej. Jednak najbardziej zbliżyła się z Pawłem, który traktował Ankę jako "pocieszenie po rozstaniu z Teresą... 

6/19
Anna Mucha, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Madzia Marszałek (Anna Mucha). Kolejna wielka miłość Pawła Zduńskiego. Krążyli wokół siebie od momentu jak Madzia mieszkała na Łowickiej. To on pomógł jej kiedy Magda zbierała się po nieudanych miłościach i stracie dziecka. Cały czas na nią czekał... Przez chwile byli razem, ale rozstali się, kiedy wyszło na jaw, że Magda dla pieniędzy wzięła ślub z Rosjaninem Saszą. 

7/19
Anna Mucha w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Fani serialu zawsze czekali na to, aby Madzia z Pawłem byli razem... Jednak już nigdy się nie połączyli bo mimo wielkiej przyjaźni, nie potrafili być ze sobą. 

8/19
Anna Gzyra w M jak miłość

Sylwia Okońska (Anna Gzyra). Romans z Sylwią zaczął się w pracy w pubie. Niestety Zduńskiemu nie mógł zapomnieć o Madzi. Sylwia miała przez Zduńskiego złamane serce.

9/19
Anna Gzyra w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Sylwia wylała przez Zduńskiego morze łez, ale w końcu postanowili być przyjaciółmi. A Sylwia Związała się z ich szefem Jankiem Zawadzkim.

10/19
Maja Bohosiewicz w M jak miłość

Paweł Zduński przez chwilę romansował z Eweliną, w którą wcielała się Maja Bohosiewicz. To nie była miłość tylko pociąg seksualny.

Ewelina była byłą więźniarką i szybko zniknęła z serialu...

11/19
Andżelika Piechowiak w M jak Miłość
© MTL Maxfilm

Mirka Kwiatkowska (Andżelika Piechowiak) była kochanką Pawła. Z męczącą szefową, a potem koleżanką  Kingi (Katarzyna Cichopek) łączyła go tylko intymna relacja, która go potem szybko znudziła. 

12/19
Laura Samojłowicz i Rafał Mroczek w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Majka Chojnacka (Laura Samojłowicz) i Paweł również poznali się w pubie "Oazie". Paweł był pierwszym mężczyzną w życiu Majki, planowali ślub i wspólną przyszłość. Jednak Paweł nie mógł zapomnieć o Madzi, a Majkę to wkurzało. I tak z powodu zazdrości wyjechała paląc za sobą mosty. 

13/19
Agnieszka Więdłocha w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Joanna Liberadzka (Agnieszka Więdłocha) o Paweł Zduński to była big love. Do tego stopnia, że Joanna została żoną Zduńskiego. Po kilku miesiącach sielanki Asia zaczęła oczekiwać od męża, aby piął się po szczeblach kariery, więcej zarabiał, zdobył pozycję. Zmienił pracę... Po kłótniach o pozycję Joanna wdała się w romans z byłym chłopakim Janem (Bartłomiej Świderski) i para się rozwiodła.

14/19
Agnieszka Więdłocha w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Joanna wyjechała i słuch o niej zaginął. Paweł przestał wierzyć w miłość.

15/19
Sandra Staniszewska w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Iza (Sandra Staniszewska) - szefowa w korporacji Hofmana (Bogdan Brzyski). Kobieta sukcesu, która nie ma czasu na uczucie. Ale szybki romans to już inna sprawa, najlepiej z asystentem. Tym asystentem był Paweł Zduński. Wcześniej wszystkich rozkochiwała w sobie, a następnie zwalnia z pracy. Z Pawłem mogło być inaczej....

16/19
Sandra Staniszewska w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Problem tylko w tym, że Iza miała męża, a Paweł się o tym dowiedział.

17/19
Karczmarczyk w M jak miłość

Kolejną "dziewczyną" Pawła z pubu "Oaza" była Ola Malinowska (Anna Karczmarczyk). Znacznie młodsza od niego dziewczyna, której Zduński pomógł uciec przed handlarzami żywym towarem. Ola była zakochana w Pawle i probowała mu udowodnić, że mimo młodego wieku nadaje się na jego dziewczynę. Prowokowała go i kusiła. Była bardzo zazdrosna od Zduńskiego, jednak nie dopięła swego. Obecnie mieszka za granicą.

18/19
Olga Frycz w M jak miłość
© MTL Maxfilm

Ala (Olga Frycz) to druga żona Zduńskiego. Kobieta samotnie wychowywała córeczkę Basię. Dziewczyna stwierdziła, że Paweł to będzie jej wymarzony ojciec, dlatego zrobiła wszystko by  mama się z nim związała. W końcu dopięła swego i między Alą oraz Pawłem narodziło się uczucie. Para wzięła ślub i żyła szczęśliwie. Do czasu jak ich spokój zakłócił były mąż Ali i tata Basi. 

 

19/19
Olga Frycz w M jak milość

Olga Frycz w "M jak miłość" gra już 4 lata i stwierdziła, że na razie chciała by wątek Ali został odsunięty na bok. Jak więc dojdzie do rozstania Pawła i Ali? I co z ich córką Basią? Naprawdopodobniej Ala wyjdzie za granicę i zostawi córkę z Pawłem.