polskie seriale

TVP Seriale
polskie seriale

Najdłuższy serial w Polsce. Przy tych produkcjach można się zestarzeć

Zastanawialiście się, jaki jest najdłuższy serial w Polsce? Zebraliśmy tytuły, które zasługują na miano tasiemców. Zarówno grający w nich aktorzy, jak i telewidzowie dorastali razem z tymi tytułami. Tysiące odcinków, wiele lat emisji i miliony fanów. Te serie zna każdy.
Mateusz Sidorek
stare polskie seriale
polskie seriale

Stare polskie seriale. Te tytuły się nie starzeją

Przypominamy stare polskie seriale, które do dzisiaj cieszą się dużą sympatią widzów. Tytuły takie jak „Podróż za jeden uśmiech” czy „Czterdziestolatek” wciąż się nie starzeją. Kiedyś całe rodziny zbierały się przed telewizorami, by oglądać te często humorystyczne, ale i poważniejsze produkcje.
Mateusz Sidorek
ciekawe_seriale_after_life
ranking
polskie seriale

Ciekawe seriale: 17 wartych uwagi produkcji

Ciekawe seriale, które znajdziesz w poniższym zestawieniu, zdobyły wiele nagród w ramach: Złotych Globów, Emmy, BAFTA TV, Satelity, MTV bądź Telekamer. Co ciekawe, większość z propozycji na Filmwebie otrzymała ponad 7 gwiazdek na 10, według opinii użytkowników platformy.
Klaudia Stawiarska
Iza M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Iza: „M jak miłość”. Zdrada i związek z Marcinem

Jedną z bohaterek popularnej „Emki”, która wzbudza duże emocje wśród widzów, jest Iza. „M jak miłość” lubi wprowadzać postaci, które potrafią naprawdę namieszać. Fani z wypiekami na twarzy obserwują związek kobiety granej przez Adrianę Kalską i serialowego Marcina (Mikołaj Roznerski). Zwłaszcza że aktorzy byli parą w prywatnym życiu!
Mateusz Sidorek
najgorsze polskie seriale
TVP Seriale
polskie seriale

Najgorsze polskie seriale. Lista tytułów, których lepiej nie oglądać

Obejrzeliśmy najgorsze polskie seriale, żebyście wy nie musieli. Te tytuły to festiwal cringe’u, kopalnia nieśmiesznych żartów, gra aktorska najniższych lotów i strata czas – chyba że lubicie tak egzotyczne produkcje. Świadomość słabej jakości tych tytułów mieli także twórcy, ponieważ często poprzestawali na kilkunastu odcinkach (niestety i tak za późno).
Mateusz Sidorek
Seriale na podstawie Cobena
polskie seriale
Netflix

Seriale na podstawie Cobena. Wszystkie kryminały, które warto znać

Na fali mody na kryminały w ostatnich latach powstało sporo seriali na podstawie Cobena. Wszystkie adaptacje powieści amerykańskiego pisarza trafiły na Netflixa. Sam autor mówi, że lubi przede wszystkim historie o zaginięciu, ponieważ te dają nadzieję, ale mogą też złamać serce. „Zostań przy mnie” i „Safe” sprawią, że nie odejdziecie od ekranu.
Mateusz Sidorek
seriale_o_mafii_slepnac_od_swiatel
narkotyki
serial
polskie seriale

Seriale o mafii: 9 kryminalnych propozycji, które musisz obejrzeć!

Dobre seriale o mafii to nie tylko opowieści o strzelaninach, pościgach oraz brutalnych wymuszeniach. To również interesujący obraz tego, jak wpływowi gangsterzy łączą życie rodzinne z przestępczym. Czy głowa grupy od brudnej roboty może być troskliwym ojcem i mężem, a w dodatku korzystać z pomocy psychiatry? Odpowie na to "Rodzina Soprano".
Klaudia Stawiarska
Marysia M jak miłość
M jak miłość
Małgorzata Pieńkowska
TVP Seriale

Marysia: „M jak miłość”, kariera i dramat Małgorzaty Pieńkowskiej

Jedną z bohaterek, która towarzyszy telewidzom od pierwszego odcinka kultowej „Emki”, jest Marysia. „M jak miłość” to serial, w którym jest pełno dramatycznych historii. Kobieta grana przez Małgorzatę Pieńkowską przeżyła m.in. śmierć bliskich. W pewnym momencie zniknęła z telenoweli. Życie nie oszczędzało także aktorki.
Mateusz Sidorek
Ania M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Ania: „M jak miłość” i kariera Gabrieli Świerczyńskiej

Z czasem w kultowej już „Emce” pojawiła się Ania. „M jak miłość” to serial, w którym część początkujących aktorów pojawia się zaledwie w wieku kilku lat. Podobnie jest z dziewczyną graną przez Gabrielę Świerczyńską. Jej bohaterka dorasta na oczach milionów Polaków i sprawia niemałe problemy wychowawcze swoim rodzicom.
Mateusz Sidorek
Olek M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Olek: „M jak miłość” i rola Maurycego Popiela

Bohaterem, który sporo namieszał w popularnej „Emce”, jest Olek. „M jak miłość” przyzwyczaiło telewidzów do postaci, które wywracają do góry nogami życia mieszkańców Grabiny i Warszawy. Wątek Aleksandra Chodakowskiego to nie tylko ognisty romans z Magdą Marszałek (Anna Mucha), ale także trudna historia rodzinna. Co wiemy o Maurycym Popielu?
Mateusz Sidorek
Magda i Andrzej M jak miłość
Anna Mucha
Krystian Wieczorek
M jak miłość

Magda i Andrzej: „M jak miłość” i historia trudnego związku

Jedną z serialowych par, które rozgrzewają fanów popularnej „Emki”, tworzą Magda i Andrzej. „M jak miłość” pęka w szwach od bohaterów, którzy mierzą się z osobistymi dramatami. Postaci grane przez Annę Muchę i Krystiana Wieczorka przeszli trudną drogę, zanim stworzyli związek. Później również nie było łatwo. Co wiemy o Budzyńskich?
Mateusz Sidorek
Grabina M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Grabina: „M jak miłość” i dom Mostowiaków. Gdzie leży serialowa miejscowość?

Jedną z serialowych miejscowości, które zapisały się w świadomości telewidzów, jest Grabina. „M jak miłość” właśnie tam umieszcza większość swoich bohaterów – przynajmniej na początku. Tam też znajduje się serce produkcji TVP – rodzinny dom Mostowiaków. Gdzie leży Grabina? Będziecie zaskoczeni.
Mateusz Sidorek
Kamil M jak miłość
M jak miłość
Monika Pikuła
TVP Seriale

Kamil: „M jak miłość”, kariera i dramaty Marcina Bosaka

Jednym z bardziej rozpoznawalnych bohaterów popularnej telenoweli Ilony Łepkowskiej jest Kamil. „M jak miłość” i wcielający się w tę rolę Marcin Bosak kontynuują długą przygodę, ale aktor na pewien czas zniknął z serialu. Prywatnie aktor zmierzył się z kilkoma dramatami. Po latach opowiedział o problemach ze zdrowiem.
Mateusz Sidorek
Janek M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Janek: „M jak miłość”, odejście serialu i kariera Tomasa Kollarika

Jednym z bohaterów telenoweli Ilony Łepkowskiej, który podbił serca widzów, bez wątpienia jest Janek. „M jak miłość” to serial, w którym fani mogą poznawać nie tylko polskich aktorów. Wcielający się w rolę policjanta Tomas Kollarik urodził się na Słowacji, ale to z Polską postanowił związać przyszłość.
Mateusz Sidorek
Marta M jak miłość
M jak miłość
Dominika Ostałowska
TVP Seriale

Marta: „M jak miłość”, kariera i skandale Dominiki Ostałowskiej

Od pierwszego odcinka telenoweli Ilony Łepkowskiej niemałe emocje wzbudza serialowa Marta. „M jak miłość” pęka w szwach od bohaterów ze skomplikowanymi i trudnymi życiorysami, a córka Basi i Lucjana Mostowiaków jest jedną z nich. Wcielająca się w rolę Marty, Dominika Ostałowska ma na swoim koncie wiele ciekawych kreacji.
Mateusz Sidorek
Robert M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Robert: „M jak miłość” i kariera Tomasza Borkowskiego

Jednym z bohaterów telenoweli Ilony Łepkowskiej, który wprowadził małe zamieszanie w życiu mieszkańców Warszawy, jest Robert. „M jak miłość” z czasem okazało się przygodą na dłużej w karierze Tomasza Borkowskiego, a jego wątek wystawił na próbę małżeństwo Kingi i Piotra. Poznajcie losy Lubińskiego i ciekawostki o grającym go aktorze.
Mateusz Sidorek
Sonia M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Sonia: „M jak miłość” i historia Barbary Wypych, którą pokochali widzowie

Jedną z bohaterek popularnej telenoweli TVP, która szybko podbiła serca widzów, jest Sonia. „M jak miłość” kilka razy zaskoczyło fanów wątkami postaci granej przez Barbarę Wypych. W jej życiu uczuciowym naprawdę się działo. Nic dziwnego, że zniknięcie Soni wywołało szok. Telewidzowie zastanawiają się, kiedy wróci na plan.
Mateusz Sidorek
Ula M jak miłość
M jak miłość
Iga Krefft
TVP Seriale

Ula: „M jak miłość”, zwrot w karierze i problemy zdrowotne Igi Krefft

Jedną z bohaterek najpopularniejszej polskiej telenoweli, która zdążyła zdobyć sympatię widzów, jest Ula. „M jak miłość” jednak już pożegnało się z bardzo młodą aktorką. Po odejściu Iga Krefft całkowicie odmieniła swoją karierę. Dziś o pracy w telewizji wypowiada się gorzko i walczy o zdrowie psychiczne.
Mateusz Sidorek
Kinga m jak miłość
Katarzyna Cichopek
M jak miłość
TVP Seriale

Kinga: „M jak miłość” i fenomen Katarzyny Cichopek

Wśród najbardziej rozpoznawalnych bohaterek telenoweli Ilony Łepkowskiej bez wątpienia jest Kinga. „M jak miłość” pozwoliło Katarzynie Cichopek nie tylko zyskać sympatię telewidzów, ale też zrobić wielką karierę w telewizji. Dzisiaj jest idolką milionów Polek. Czy jej przygoda z serialem się kończy?
Mateusz Sidorek
Marek M jak miłość
M jak miłość
Kacper Kuszewski
TVP Seriale

Marek: „M jak miłość” i fryzura na Mostowiaka

Każdy fan najsłynniejszej polskiej telenoweli wie, kim jest Marek. „M jak miłość” zapewniło bohaterowi granemu przez Kacpra Kuszewskiego miejsce w popkulturze. Jego fryzura najpierw stała się memem, a po latach zaliczyła wielki renesans. Jak potoczyły się losy wdowca po tragicznie zmarłej Hance?
Mateusz Sidorek
joanna koroniewska m jak miłość
Joanna Koroniewska
M jak miłość
TVP Seriale

Joanna Koroniewska: „M jak miłość” i rola Małgosi Mostowiak

Jedną z gwiazd kojarzonych z najpopularniejszą polską telenowelą jest Joanna Koroniewska. „M jak miłość” zajmuje szczególne miejsce w dorobku aktorki, ponieważ była z nim związana przez ponad dekadę. Choć jej pożegnanie z produkcją wywołało spore zamieszanie, wątek jej bohaterki mógłby zostać wznowiony. Czy jest szansa na powrót Małgosi Mostowiak?
Mateusz Sidorek
m jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

„M jak miłość”: Serial TVP, który podbił serca milionów widzów

Jedni z wypiekami na twarzy śledzą losy bohaterów, drudzy traktują to jako guilty pleasure, ale wszyscy znają „M jak miłość” i serialową rodzinę Mostowiaków. Fryzura Marka zdążyła przeżyć renesans, a śmierć Hanki przeszła do historii polskiej telewizji. O czym jest słynna telenowela?
Mateusz Sidorek
polskie aktorki serialowe po 60
polskie seriale

Polskie aktorki serialowe po 60: Damy znane z małego, ale i dużego ekranu

Pierwsze kroki stawiały w kultowych produkcjach, dziś nadal oglądamy je na małym ekranie – te polskie aktorki serialowe po 60 na dobre zapisały się w pamięci widzów. Na naszej liście znajdziecie gwiazdy, które uwodzą klasą i aktorskim doświadczeniem. Zaliczają się do nich m.in. Dorota Kolak oraz Magdalena Kuta.
Mateusz Sidorek
serial o Rydzyku
polskie seriale

Serial o Rydzyku, czyli „Ekler” – z czym to się je?

„Ekler” to satyryczny serial o Rydzyku, inspirowany karierą słynnego ojca dyrektora oraz jego imperium medialnym. W produkcji pojawili się znani aktorzy, a sam temat jest bardzo nośny. Jednak czy seria powtórzyła sukces „Ucha prezesa”?
Mateusz Sidorek
polskie aktorki serialowe po 40
polskie seriale

Polskie aktorki serialowe po 40: Znacie je z najpopularniejszych seriali

Każda z tych polskich aktorek serialowych po 40 na początku lat 2000 wystąpiła w popularnej serii, która zapisała się w pamięci widzów. Na pewno kojarzycie żonę Darka z „39 i pół” czy właścicielkę „Pensjonatu pod Różą”. Te role zapewniły rozpoznawalność Darii Widawskiej i Magdalenie Walach.
Mateusz Sidorek
Polscy aktorzy serialowi
polskie seriale

Polscy aktorzy serialowi: Znane twarze młodszego i starszego pokolenia

Od 56-letniego Artura Żmijewskiego do 28-letniego Macieja Musiała – polscy aktorzy serialowi, których znacie przede wszystkim z małego ekranu. Niektóre z tych twarzy pojawiły się nie tylko w naszej telewizji, ale również zagranicznych produkcjach Netflixa!
Mateusz Sidorek
Polskie aktorki serialowe
polskie seriale

Polskie aktorki serialowe: Zdolne Polki, które obejrzycie w świetnych serialach

Sandra Drzymalska, Helena Englert czy Magdalena Koleśnik to tylko kilka polskich aktorek serialowych, które warto obserwować. Jeśli widzieliście hitowe produkcje jak „Belfer”, „Klangor” czy „Znaki”, na pewno rozpoznacie te twarze.
Mateusz Sidorek
Halina Kowalska w Domu Aktora Weterana w Skolimowie
polskie seriale

Halina Kowalska, znana z "Alternatyw 4", tonie w długach. Serialowa gwiazda PRL błaga o pomoc

Halina Kowalska, znana aktorka z czasów PRL, znalazła się w dramatycznym położeniu. Gwiazda serialu "Alternatywy 4" ma ogromne długi przez męża.
Aleksandra Bujas
Karolina Borkowska kończy 40 lat
Karolina Borkowska
Na dobre i na złe
polskie seriale

Karolina Borkowska z "Na dobre i na złe" w szczerym wywiadzie: "To zabiera dzieciństwo"

Widzowie pamiętają Karolinę Borkowską z serialu "Na dobre i na złe". Dziś kończy 40 lat i wraca w poruszającym wywiadzie na temat swojej przeszłości.
Anna Skalik
Marta Chyczewska jest w ciąży
gwiazdy w ciąży
ciąża
polskie seriale

Marta Chyczewska jest w ciąży. Gwiazda "Leśniczówki" pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Marta Chyczewska pochwaliła się ciążowymi kadrami. Gwiazda serialu TVP "Leśniczówka" ma już pokaźny brzuszek.
Anna Skalik
Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa