Joanna zniknęła z "M jak miłość" na początku 2021 roku. Ostatni odcinek z jej udziałem został wyemitowany 6 grudnia i od tego czasu Barbara Kurdej-Szatan nie pojawiała się w Telewizji Polskiej, ale teraz po zmianie władzy nic nie stoi na przeszkodzie, aby aktorka wróciła do hitowego serialu telewizyjnej Dwójki. Jest na to szansa? Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos!

Reklama

Barbara Kurdej -Szatan wróci do "M jak miłość"?

Joasia Chodakowska była dla widzów serialowej Emki jedną z ulubionych postaci. Aktorka zniknęła z serialu po tym, jak została zwolniona z TVP przez ówczesnego prezesa Jacka Kurskiego. Ta decyzja była szokiem nie tylko dla fanów serialu, ale i dla produkcji. Zdecydowanie nie było to rozstanie, którego Barbara Kurdej-Szatan się spodziewała. Po zmianie struktur w Telewizji Polskiej do stacji wróciło wiele gwiazd i być może jedną z nich będzie też Joasia z "M jak miłość". Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że nic nie jest przesądzone.

W tej chwili, na razie, zależy na ile do przodu mówimy... Nie mogę chyba za dużo mówić jeszcze, ale może coś się będzie działo. Na pewno jakieś rozmowy trwały
wyznała Kurdej-Szatan dla portalu jastrzabpost.pl.

Macie nadzieję na powrót Joasi?

Joasia Leszek M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm

Jak wiadomo, postać grana przez Barbarę Kurdej-Szatan aktualnie przebywa we Francji, gdzie wyjechała po wielu zawirowaniach w jej życiu miłosnym. To oznacza, że nadal jest szansa, aby Joasia wróciła. Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa jednak, że obecnie nie ma kontaktu z produkcją, ale serial niezmiennie uwielbia.

Nie mam w ogóle kontaktu z produkcją 'M jak miłość'. Zawsze kochałam, uwielbiałam 'M jak miłość', wszystkich serdecznie pozdrawiam, natomiast nie mamy kontaktu z produkcją
dodała aktorka
M jak miłość odc. 1394 opis i zdjęcia
Barbara Kurdej-Szatan (Joanna); MTL Maxfilm
Reklama

Chcielibyście, aby Joasia wróciła do "M jak miłość"?

Zobacz także
M jak miłość: Basia Kurdej-Szatan i Andrzej Młynarczyk
Mat. promocyjne
Reklama
Reklama
Reklama