Adele, Doda, Justin Bieber, Enrique Iglesias - wpadki podczas występów na żywo Adele na Grammy 2017 - przerwała występ Doda o pierścionku Lady Gaga w mocnym makijażu Mariah Carey w białych piórach
Adele, Doda, Justin Bieber, Enrique Iglesias - wpadki podczas występów na żywo
Eastnews
Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA!
1/8
Adele, Doda, Justin Bieber, Enrique Iglesias - wpadki podczas występów na żywo
Eastnews

Adele, Doda, Justin Bieber czy Enrique Iglesias - te gwiazdy zaliczyły wpadki podczas występów na żywo! Doda spadła ze sceny, Enrique Iglesias zaśpiewał z playbacku, podobnie jak Mariah Carey, a Adele przerwała występ, bo stwierdziła, że nie idzie jej za dobrze, więc musi zacząć od początku. Z kolei Lady Gaga uratowała wokalistę zespołu Metallica, któremu przestał działać mikrofon podczas występu na Grammy 2017! Jak wyglądały te wpadki? Zobaczcie w kolejnych slajdach!

 

ZOBACZ: Grammy 2017: Skandal z udziałem Rihanny! Popijała z piersiówki podczas gali. Przesadziła?

2/8
Adele na Grammy 2017 - przerwała występ
Eastnews

Adele przerwała występ, podczas Grammy 2017, bo uznała, że nie idzie jej najlepiej wykonanie piosenki "Fastlove" George'a Michael'a, a nie może jej zepsuć, bo podczas imprezy oddawała hołd artyście, który umarł w święta Bożego Narodzenia 2016 roku. Adele była bardzo wzruszona na scenie i musiała od początku zacząć występ. 

Wiem, że to leci w telewizji na żywo, przepraszam. Nie mogę zaśpiewać jak rok temu. Przepraszam, że przeklinam i przepraszam, że zaczniemy od początku. Proszę, czy możemy zacząć jeszcze raz? Nie mogę tego zepsuć ze względu na niego - powiedziała Adele.

Zobacz występ Adele z gali Grammy 2017:

3/8
Doda o pierścionku

Doda podczas swoich koncertów stawia na wielkie show! Gwiazda nigdy nie żałowała pieniędzy, ani na spektakularne stroje, ani rekwizyty, ani tancerzy, którzy pojawiają się z nią na scenie. Cztery lata temu Doda podczas koncertu w Mszanie spadła ze sceny! Gwiazda w pewnym momencie rzuciła się ze sceny w publiczność, ale fani jej nie złapali. Doda po tym wypadku miała problemy z kręgosłupem. 
 

Doda spada ze sceny podczas koncertu w Mszanie

4/8
Lady Gaga w mocnym makijażu

Jednym z najważniejszych momentów na Grammy 2017 był występ Lady Gagi i zespołu Metallica. Podczas występu mikrofon lidera Metalliki, Jamesa Hetfielda, nie zadziałał i publiczność nie usłyszała pierwszej zwrotki, którą zaśpiewał wokalista. W pierwszej części występu słychać było tylko Lady Gagę, która dała niezłe show, ale gdy zorientowała się, że jej kolega ze sceny ma problem, podzieliła się w z nim mikrofonem i w ten sposób udało im się zakończyć występ śpiewając razem.

 

Lady Gaga i Metallica podczas Grammy 2017

5/8
Mariah Carey w białych piórach

Mariah Carey i jej wpadka podczas sylwestra w Nowym Jorku! To było prawdziwe święto muzyki, bowiem sylwester w Nowym Jorku zgromadził na Times Square wielu znanych artystów i ponad dwa miliony ludzi! Gwiazdą wieczoru, która pojawiła się na scenie w najważniejszym momencie czyli tuż przed północą była Mariah Carey. Początkowo występ szedł jej nieźle, ale podczas drugiej piosenki "Emotions", artystkę zmylił playback i nie radziła sobie z trafieniem ze swoim śpiewem w nagranie. Początkowo próbowała ratować sytuację i "wstrzelić" się ze swoim śpiewem w nagranie, ale gdy jej się to nie udało, zaczęła zagadywać publiczność i udawała, że nic się nie stało. Zobaczcie, jak to wyglądało!

 

Mariah Carey podczas Sylwestra 2016:

6/8
Justin Bieber bez koszulki
Eastnews

Justin Bieber to obecnie idol nastolatek na całym świecie, który zazwyczaj zachwyca fanów na swoich koncertach, ale i jemu zdarzyła się przykra wpadka. Podczas jednego z koncertów Biebera w 2012 roku, artystka w pewnym momencie zaczął wymiotować na scenie! Po tej sytuacji szybko uciekł za kulisy i próbował dojść do siebie po tym przykrym zdarzeniu. Później na Twitterze napisał:

"Wspaniałe show (...) A mleko było złym wyborem. Lol", napisał Justin Bieber.

Wpadka Justina Biebera na koncercie (od 2:05)

7/8
Ewa Farna
ONS

Ewa Farna to artystka, która ma wielki talent i wiele razy to udowodniła. Nie tylko podczas koncertów dla fanów, ale również występów na żywo w telewizji. Niestety nie zawsze Ewa Farna jest w świetnej formie i potrafi dać z siebie wszystko na scenie. Kilka lat temu podczas Sopot Top Trendy Festival, Ewa Farna wyszła na scenę chora - miała gorączkę i zapaleni krtani, ale nie chciała zawieść swoich fanów i zaśpiewała swój hit "Cicho". Ewa bardzo się starała, żeby brzmieć czysto i zaśpiewać wysokie dźwięki, ale nie wyszło jej to najlepiej. I tak brawa za to, że mimo swojego stanu wszyła na scenę!

 

Ewa Farna traci głos podczas Sopot Top Trendy Festival

8/8
Enrique Iglesias Freak teledysk

Enrique Iglesias kilka lat temu był idolem nastolatek na całym świecie. Nie tylko zachwycał swoimi piosenkami, ale też latynoską urodą. Jego piosenka „Bailamos” królowała na listach przebojów! U szczytu swojej popularności wokalista zawitał też do Polski, ale jego występ przeszedł do historii nie tylko dlatego, że artysta zgromadził pod gmachem TVP tysiące swoich fanów, ale za sprawą wpadki z playbackiem. Muzyk nie śpiewał u nas na żywo, co niestety było widać na wielu nagraniach z tego koncertu!

 

Enrique Iglesias w Polsce - wpadka podczas występu wokalisty