Wakacje gwiazd - Małgorzata Socha w Turcji Wakacje gwiazd - Katarzyna Cichopek na plaży w Grecji Wakacje gwiazd - Lenka Kliment w Grecji Wakacje gwiazd - Ania, Klara i Robert Lewandowscy w Grecji Wakacje gwiazd - Filip Chajzer nad Bałtykiem w Sopocie
Wakacje gwiazd - Julia Wieniawa na Wyspach Zielonego Przylądka
Instagram

Jak co roku stajemy przed wyborem - jaki wakacyjny kierunek wybrać tym razem. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście gdzie w tym roku spędzicie letni urlop, być może zainspiruje Was wybór polskich gwiazd. Gdzie można spotkać na wakacjach celebrytów znanych z okładek magazynów? Zobaczcie naszą galerię.

Życie gwiazdy to nieustanne podróże, również w egzotyczne kierunki. Sesje na pięknych plażach, kampanie reklamowe w najbardziej znanych miastach świata, festiwale, imprezy sponsorowane... A gdzie jadą, kiedy muszą sami wybrać miejsce na urlop. Gdzie znajdują swój wakacyjny raj?

Oczywiście, tak jak my wszyscy, również celebryci mają swoje preferencje. I jedni wolą leżenie plackiem na plaży, a inni wspinaczki górskie i długie marsze po szlakach. Wiele znanych osób ucieka przed popularnością gdzieś daleko, gdzie nie będą rozpoznawalni. Jednak część gwiazd wybiera dokładnie takie same kierunki jak duża część rodaków - Włochy, Grecję, Turcję, czy... piękne nadbałtyckie plaże.

Zobacz także: Najpopularniejsze kierunki wakacyjne 2019 - gdzie jechać na wakacje?

1/12
Wakacje gwiazd - Małgorzata Socha w Turcji
Instagram

Jeden z popularniejszych wakacyjnych kierunków wybrała Małgosia Socha. Gwiazda "Przyjaciółek" swoje wakacje z dziećmi spędziłą na pięknych turckich plażach. Podobny urlop, nawet w wersji "all inclusive", czyli wszystko w cenie, można trafić w ofercie last minute za bardzo rozsądne pieniądze.

2/12
Wakacje gwiazd - Katarzyna Cichopek na plaży w Grecji
Instagram

Na wakacyjny klasyk postawiła też Katarzyna Cichopek, która ostatnie dni spędziła wraz z mężem Marcinem Hakielem na greckiej wyspie Zakhyntos. To jeden z najczęściej wybieranych kierunków wycieczek przez naszych rodaków. Sądząc po zdjęciach na Instagramie, gwiazda "M jak miłość" była wyspą oczarowana.

3/12
Wakacje gwiazd - Lenka Kliment w Grecji
Instagram

Inna popularna wśród Polaków grecka wyspa to Kreta. Jak się okazuje, nie tylko Polaków. W ostatnich tygodniach wybrali się tam popularni w naszym kraju Czesi - Jan i Lenka Klimentowie. W Knossos na Krecie postanowili zregenerować się po trudach ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Janek, w parze z Joanną Mazur, wygrał tę odsłonę show. 

4/12
Wakacje gwiazd - Ania, Klara i Robert Lewandowscy w Grecji
Instagram

Wakacje najbardziej znanej polskiej pary w świecie sportu, Ani i Roberta Lewandowskich są zwykle trzymane w tajemnicy. Pod postami na Instagramie próżno szukać konkretnego miejsca, w którym wypoczywają. Wiadomo, że ostatnie wakacje spędzali, wraz z córeczką Klarą, w Grecji.

5/12
Wakacje gwiazd - Filip Chajzer nad Bałtykiem w Sopocie
Instagram

Ale, by spotkać gwiazdę, wcale nie trzeba lecieć nad ciepłe morze. Filipa Chajzera, wraz z rodziną, spotkamy np. na plaży w Sopocie.

6/12
Wakacje gwiazd - Marta Manowska na Mazurach
Instagram

Osobą, która mocno kojarzy się z polskimi klimatami jest Marta Manowska. Prezenterka pokazuje piękno sielskiej polskiej wsi w programie "Rolnik szuka żony". A w wolnej chwili spotkać ją możemy np. na Mazurach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Natura jest piękna. I może być pięknym kamuflażem. . . . #nature

Post udostępniony przez MARTA MANOWSKA (@martamanowska)

7/12
Wakacje gwiazd - Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Malediwy
Instagram

Wiele gwiazd wybiera jednak droższe i bardziej egzotyczne kierunki. Basia Kurdej-Szatan spędziła swój urlop z mężem Rafałem i córeczką Hanią na Malediwach, na Oceanie Indyjskim.

9/12
Wakacje gwiazd - Małgorzata Rozenek-Majdan w Tajlandii
Instagram

Również do Azji - konkretnie Tajlandii - wybrała się na wakacje Małgorzata Rozenek-Majdan. Swój czas spędzała jednak nie tylko na pięknych plażach. Był też czas na wycieczki.

10/12
Wakacje gwiazd - Natalia Siwiec na Seszelach
Instagram

Coraz popularniejszym kierunkiem jest Afryka. Na instagramowym profilu Natalii Siwiec można było ostatnio podziwiać jej zdjęcia z Seszeli.

11/12
Wakacje gwiazd - Julia Wieniawa na Wyspach Zielonego Przylądka
Instagram

Afrykę odwiedziła też w tym roku Julia Wieniawa. Na swój pierwszy współny wypad z nowym chłopakiem - Alkiem Baronem - wybrała Wyspy Zielonego Przylądka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy baby ❤️

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

12/12
Wakacje gwiazd - Edyta Herbuś w USA
Instagram

Jeden z absolutnych wakacyjnych klasyków - czyli wycieczka do Stanów Zjednoczonych Ameryki. A nieodzownym elementem tej wyprawy będzie wizyta w Wielkim Kanionie. Zdjęcia z takiego wypadu pokazała niedawno Edyta Herbuś.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Potężny Grand Canion💙 nadal czuje ten wiatr we włosach... #moc #podróż #natura

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Więcej na temat wakacje