Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda, Anja Rubik, Sasha Knezevic, Doda, Emil Haidar - na salonach Megan Fox i Brian Austin Green Adam Sztaba i Dorota Szelągowska biorą ślub Anita Lipnicka i John Porter rozstali się Jennifer Garner i Ben Affleck
Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda, Anja Rubik, Sasha Knezevic, Doda, Emil Haidar - na salonach
ONS
1/11
Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda, Anja Rubik, Sasha Knezevic, Doda, Emil Haidar - na salonach
ONS

Które gwiazdy rozstały się w 2015 roku? Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda, Anja Rubik i Sasha Knezevic, Doda i Emil Haidar, Weronika Rosati i Piotr Adamczyk, Jennifer Garner i Ben Affleck, Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski - to tylko niektóre pary, które uznały, że pora zakończyć ich związek. Najpierw cała Polska, a w niektórych przypadkach też cały świat, śledził rozwój ich miłości, a później wszyscy w gazetach czytali o przyczynach ich rozstania. Niektóre związki trwały rok ( Doda i Emil), a niektóre jak w przypadku Bena Afflecka i Jennifer Garner aż dziesięć lat! Zobaczcie, jakie jeszcze pary rozstały się w 2015 roku!

2/11
Megan Fox i Brian Austin Green
BAUER-GRIFFIN/BULLS (2)

Miejsce 10. - Megan Fox i Brian Austin Green

Piękni, seksowni i popularni - Megan Fox i Brian Austin Green to była jedna z najpiękniejszych par Hollywood. Brian Austin Green czyli David z "Beverly Hills 90210" i seksowna aktorka znana m.in. z "Transformersów" poznali się w 2004 roku, gdy aktorka miała zaledwie 18 lat. Brian od razu chciał się z nią ożenić, ale aktorka nie była jeszcze gotowa na taki krok. Pobrali się sześć lat później na Hawajach. Mają dwóch synów. Już od początku roku plotkowano o kryzysie w ich związku, ale dopiero pod koniec wakacji pojawiła się w mediach informacja, że to koniec ich małżeństwa. Wielka szkoda :-(

3/11
Adam Sztaba i Dorota Szelągowska biorą ślub

Miejsce 9. - Adam Sztaba i Dorota Szelągowska

Zazwyczaj ślub jeszcze bardziej cementuje związek, ale nie było tak w przypadku Adama i Doroty. Na ślub zdecydowali się po 12 latach związku, ale rozstali się już po dwóch latach małżeństwa. To gwiazda TVN Style złożyła pozew o rozwód, a Adam wyprowadził się z domu do nowej partnerki Agnieszki Dranikowskiej. Wkrótce muzyk zostanie ojcem, bo jego partnerka jest w zaawansowanej ciąży. Podczas rozwodu, do którego doszło wiosną, zachowywali się w sądzie jak para przyjaciół. Wciąż mają ze sobą dobry kontakt! 

4/11
Anita Lipnicka i John Porter rozstali się

Miejsce 8. - Anita Lipnicka i John Porter 

O ich związku dowiedzieliśmy się z okładki "Vivy!", na której oboje pokazali się nago. Później było tylko lepiej, bo para wydała świetną płytę "Nieprzyzwoite piosenki", za którą publiczność ich pokochała. Urodziła im się córka Pola, wspólnie koncertowali i wszystko przez kilka lat układało się idealnie, ale kilka miesięcy temu ich związek się rozpadł. O ich rozstaniu po 12 latach związku, poinformował na Facebooku John:

"Anita i ja idziemy własnymi drogami - to była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki, nie z tego świata. Mamy piękną córkę, która zawsze będzie czuła naszą miłość. Kochamy się, ale czas, przestrzeń i chwile odciągają nas od siebie. Czujemy się dobrze z tą sytuacją i prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Wciąż będziemy grać wspólne koncerty. Miłość jest tajemnicą, a my to kochamy".

5/11
Jennifer Garner i Ben Affleck
ONS.pl

Miejsce 7. - Jennifer Garner i Ben Affleck

To była jedna z nielicznych par z Hollywood, która przetrwała razem tak wiele lat i wyglądała na bardzo szczęśliwą. Jednak ich również dopadł kryzys. W trakcie wakacji, aktorska para ogłosiła, że podjęła decyzję o rozwodzie. Oświadczenie wydali dzień po 10. rocznicy ślubu zapewniając, że rozstają się w przyjaźni i będą dzielić się opieką nad dziećmi. Para ma trójkę dzieci: Violet, Seraphinę i Samuela. Początkowo pisano, że Jennifer miała żal do Bena o to, że więcej czasu spędza w kasynie niż z rodziną i dlatego w końcu zdecydowała się na rozstanie. Później pisano, że aktor miał romans z nianią ich dzieci, ale Ben szybko zdementował te plotki. Ostatnio pojawiły się jednak informacje, że para jeszcze nie zdecydowała się na rozwód, a ostatnio coraz częściej widywana jest razem. Trzymamy kciuki!

 

 

6/11
Rozwód Kazimierza i Isabel Marcinkiewiczów. Izabela i Kazimierz Marcinkiewicz
ONS

Miejsce 6 - Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel Marcinkiewicz

Ich związek zaczął się od skandalu i skandalem też się zakończył. Sześć lat temu były premier zostawił dla Isabel swoją żoną i zdecydował się zamieszkać z nią w Wielkiej Brytanii. Na początku była sielanka. Podróże, wywiady, bajeczny ślub w Barcelonie, ale niestety i ten związek nie przetrwał próby czasu. Kilka miesięcy temu, pojawiła się w mediach informacja, że Marcinkiewicz zostawił swoją o 20 lat młodszą żonę. Nie zbliżył ich do siebie nawet wypadek Isabel, do którego doszło w kwietniu. Polityk odwiedzał żonę w szpitalu, ale jak słusznie zauważyły media, nie było widać między nimi uczucia. Obecnie w sądzie trwa ich sprawa rozwodowa, Isabel walczy o alimenty od męża. 

7/11
Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski na spacerze

Miejsce 5. - Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski

To jedna z najlepiej ubranych polskich par - na każdej imprezie wyglądali jak para wyciągnięta z okładki "Vogue". Zresztą nie tylko moda była ich wspólną pasją. Oboje uwielbiali podróżować i kochali muzykę. Niestety wspólne pasje nie wystarczyły, żeby utrzymać ten związek. Maja i Wojtek byli parą od jesieni 2011 roku, ale kilka miesięcy temu rozstali się. Dlaczego? Podobno powodem była niewierność muzyka, ale na razie żadne z nich nie zabrało głosu w tej sprawie. Mówiło się nawet, że Maja da Wojtkowi drugą szansę, ale na razie nic na to nie wskazuje. On koncertuje, ona pracuje nad nowym programem. Każde zajęło się swoimi sprawami. 

8/11
Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel na imprezie
ONS

Miejsce 4. - Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda

Ich związek przez lata był na językach całej Polski. Wieczny kawaler i bizneswoman zakochali się w sobie ponad 10 lat temu. Ich związek przeżył poważną próbę, gdy Niezgoda straciła posadę wiceprezesa w banku, a Kammel pracę w TVP. Dlaczego? Okazało się, że Niezgoda jako wiceprezes banku zleciła serię szkoleń firmie powiązanej z...Kammelem. I to bez przetargu. Oboje stracili wtedy pracę, ale nie rozstali się. Wydawało się, że nic nie jest w stanie zniszczyć ich związku, a jednak! Parę tygodni temu para rozstała się. Dlaczego? Nie wiadomo. Nadal jednak utrzymują kontakt, a Niezgodzie rozstanie z prezenterem najwyraźniej służy, bo ostatnio mocno schudła!

9/11
Anja Rubik, Sasha Knezevic
ONS

Miejsce 3. - Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic to była para idealna - piękni, młodzi, zdolni. Wydawało się, że po bajecznym ślubie na Majorce i sukcesie ich modowego magazynu, nic nie jest w stanie ich rozdzielić. A jednak! Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że Anja i Sasha są w separacji. Pisano, że Sasha jest zazdrosny o karierę swojej ukochanej, a do tego namawia ją na dziecko, a ona nie chce się jeszcze zdecydować na macierzyństwo. Podobno pokłócili się nawet o prawa do ich magazynu. Wszystkie plotki Anja zdementowała, ale potwierdziła za to, że rzeczywiście są w separacji. Czy jednak są szanse na to, żeby wrócili do siebie? Choć podjęli decyzję o separacji, święta Bożego Narodzenia spędzili razem. Może jednak nie wszystko jeszcze stracone?

10/11
Weronika Rosati, Piotra Adamczyk
Eastnews

Miejsce 2. - Piotr Adamczyk i Weronika Rosati

Najpierw połączyła ich wspólna praca na planie serialu "Piąty stadion", a później zbliżyły ich do siebie ciężkie wydarzenia związane z wypadkiem samochodowym, do jakiego doszło na początku ich związku. Samochód Piotra Adamczyka wypadł z drogi i wpadł do rowu. Weronika Rosati doznała poważnego urazu kostki, który na wiele miesięcy uniemożliwił jej pracę. Początkowo wszystko wskazywało na to, że ten wypadek zbliży ich do siebie jeszcze bardziej. Piotr nosił Weronikę na rękach, opłacił jej rehabilitację, latał z nią do USA, gdy miała ważne zdjęcia albo casting. Niestety po prawie dwóch latach ich związek rozpadł się i ponoć to właśnie wypadek najgorzej wpłynął na ich miłość. Weronika nie mogła przez długi czas pracować i podróżować, dlatego jej kariera zwolniła tempo. Piotr nie mógł się zdecydować, czy chce zamieszkać z ukochaną w Hollywood czy też woli zostać w Polsce, gdzie ma pewną pracę. Ostatecznie para rozstała się i każde poszło w swoją stronę - Weronika wróciła do USA, a Piotr został w Polsce. 

11/11
Doda i Emil Haidar na premierze teledysku
ONS

Miejsce 1. Doda i Emil Haidar

To zdecydowanie najgłośniejsze rozstanie 2015 roku! Doda poznała Emila Haidara w listopadzie 2014 roku i początkowo ukrywała ich związek przed mediami. Czasami chwaliła się zdjęciami z ich wspólnych podróży, ale nie zdradzała, kim jest nowy ukochany. Dopiero po kilku miesiącach dowiedzieliśmy się, że gwiazda spotyka się z biznesmenem Emilem Haidarem. Po kilku miesiącach znajomości, Emil padł na kolana i oświadczył się swojej ukochanej. Dużo pisało się o ich planach ślubnych. Niestety im więcej media interesowały się ich życiem, tym więcej tajemnic Emila zaczęło wychodzić na jaw. Okazało się, że Emil jest ponoć ojcem dwóch nastolatek, jego firma znalazła się w tarapatach finansowych, a do tego ukochany Dody chodzi na terapię. Tego było już za dużo! Pod koniec roku, Doda wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania i zostawiła Emila. Święta spędziła z dala od Polski - poleciała do USA. Może tam znajdzie nową miłość?