Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Ben Affleck i Jennifer Garner - najpierw rozwód, a teraz... zamieszkają razem w nowym domu!

O co chodzi?

Ben Affleck i Jennifer Garner to jedna z najpiękniejszych par Hollywood. Od ponad dziesięciu lat ich związek uchodził za wręcz wzorcowy w pełnym miłosnych wzlotów i upadków świecie show-biznesu. Dlatego informacja o ich rozwodzie zaskoczyła wszystkich. Niespełna miesiąc temu para wydała oficjalne oświadczenie dla mediów, w których potwierdzono, że rozstanie jest nieuniknione. Zobacz też: Ben Affleck i Jennifer Garner się rozwodzą. Jest oświadczenie!

Podczas kiedy fani gwiazdorskiej pary zdążyli się już oswoić z informacją o rozwodzie, z Hollywood płyną kolejne zaskakujące doniesienia na ten temat. Jak podają zagraniczne media, Ben Affleck i Jennifer Garner mają wynajmować razem nowy dom w Los Angeles i znów zamieszkać razem! Wszystko przez remont, który odbywa się aktualnie w ich obecnym domu. Nowa posiadłość ma się mieścić w niedużej odległości od remontowanego domu pary. Wynajem ma być tylko czasowy i potrwać jedynie do zakończenia prac w ich własnym domu.

Wprawdzie oboje zapowiadali przyjacielskie relacje po rozstaniu, ale takiego obrotu sprawy chyba nie spodziewał się nikt! Oczywiście nie brakuje spekulacji, że być może ten związek wcale jeszcze nie zakończył się na dobre. Papiery rozwodowe podobno jeszcze nie zostały podpisane. Wszak po ogłoszeniu informacji o rozwodzie, zarówno Bena, jak i Jennifer widywano z obrączką na palcu...

Zobacz na Polki.pl: Ben Affleck - najlepszy hollywoodzki ojciec?

  

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Ben Affleck i Jennifer Garner się rozwodzą. Jest oświadczenie!
Dlaczego się rozstają?

Mamy przykrą informację dla fanów Bena Afflecka i Jennifer Garner . Para podjęła ostateczną decyzję o rozwodzie. Już od jakiegoś czasu plotkowało się o tym, że w ich małżeństwie nie dzieje się dobrze i niestety te plotki znalazły potwierdzenie. Uchodząca za jedną z najpiękniejszych par Hollywood zadecydowała, że ich miłość się skończyła. Byli ze sobą 10 lat. Zobacz też: Od rozstania Lopez z Affleckiem minęło już 10 lat. Jennifer opowiedziała o tym dopiero teraz Wydano specjalne oświadczenie w tej sprawie. W jego treści czytamy: Po dokładnym rozpatrzeniu i przemyśleniu tej kwestii, podjęliśmy trudną, ostateczną decyzję o rozwodzie. Rozstajemy się w przyjaźni. Będziemy wspólnie wychowywać nasze dzieci, których prywatność musimy szanować w tym trudnym dla nich czasie. To będzie nasz jedyny komentarz w tej sprawie. Dziękujemy za zrozumienie. Co jest przyczyną rozpadu ich związku? Mówi się o tym, że Ben Affleck ma skłonność do hazardu, a także o tym, że Jennifer w pełni poświęciła się wychowywaniu dzieci (mają wspólnie dwie córki i syna), przez to jej kariera stanęła w martwym punkcie. Natomiast Ben, w czasie trwania ich związku, doskonale sobie radził zawodowo, dzięki wsparciu żony . Podobno aktorka marzy o tym, by wrócić do grania w filmach. Czy po rozwodzie jej się to uda? Zobacz na Polki.pl: Ben Affleck - najlepszy hollywoodzki ojciec?

ONS
Newsy
Ben Affleck został ojcem po raz trzeci!
Jennifer Garner urodziła synka

Mamy dla was kolejną dobrą nowinę! Na świecie pojawiło się trzecie dziecko słynnej pary aktorów. Jennifer Garner i Ben Affleck zostali rodzicami chłopca, który urodził się w szpitalu w Santa Monica. Para ma już dwie córki, dlatego kiedy pojawiła się informacja o trzeciej ciąży, zarówno Ben jak i Jennifer mieli nadzieję, że tym razem w ich rodzinie pojawi się synek. - Mam w domu trzy kobiety! Mają nade mną przewagę liczebną. Syn przywróciłby równowagę w naszej rodzinie - żartował wówczas aktor znany m.in z filmu "Pearl Harbor". Radosną informację o narodzinach dziecka przekazał magazyn "Us Weekly", jednak para do tej pory nie potwierdziła doniesień prasy. Redakcja Afterparty gratuluje i wita na świecie! kb

ONS
Newsy
Ben Affleck miał romans z nianią?
Historia jak z filmu

Amerykańska prasa aż huczy! Są nowe fakty w sprawie rozwodu słynnej gwiazdorskiej pary - Jennifer Garner i Bena Afflecka . Choć niedawno pisaliśmy o tym, że po wydaniu oświadczenia o rozstaniu, para zachowała pozytywne relacje i nawet planuje tymczasowo wynajmować wspólny dom , sprawy chyba jednak nie wyglądają aż tak różowo... Zagraniczne tabloidy sugerują, że powodem rozpadu małżeństwa mógł byćromans Bena Afflecka z Christine Ouzounian - była nianią dzieci aktorskiej pary. Amerykańskie portale piszą, że aktor i niania chętnie spotykali się również bez dzieci. Affleck wszystkiemu zaprzeczył. Wydał specjalne oświadczenie za pośrednictwem swojego pełnomocnika: To "śmieciowy news". Ta historia to kompletne bzdury i same kłamstwa. Tabloidy nie powinny, podając się na anonimowe źródła, niszczyć spokoju rodziny przechodzącej przez trudny okres. Mimo tego media nie przestały pisać o całej sprawie. Podają, że rzekomo Ben miał nawet wyjechać razem z nianią do Los Angeles. Kiedy dowiedziała się o tym Jennifer, natychmiast zwolniła nianię. Teraz opiekunka planuje pozwać aktorkę! Miała spotkać się z prawnikami, by omówić możliwość pozwania Jennifer Garner za bezpodstawne zwolnienie z pracy. Ile w tym prawdy? Zapewne wkrótce się dowiemy!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner