Emil Haidar

Emil Haidar jest synem znanego syryjskiego lekarza. Urodził się w Lublinie, ale pierwsze 10 lat życia spędził w Syrii i Libii. Później na stałe wraz z rodziną wrócił do Polski, gdzie uczył się i podejmował pierwsze próby jako przedsiębiorca. Jego głównym obszarem działań jest branża paliwowa. Początkowo odnosił tam sukcesy, ale ostatnia firma splajtowała. Emil Haidar zajmuje się również doradztwem biznesowym. W Polsce znany jest jednak nie ze względu na swoją działalność w biznesie, tylko w związku z burzliwą relacją, która łączyła go z Dodą, z bardzo drogim pierścionkiem w tle. Poznaj więcej informacji o Emilu Haidarze.

Imię: Emil

Nazwisko: Haidar

Pseudonim: -

Wzrost: 185 cm

Data urodzenia: 1981 r.

Znak zodiaku: brak informacji

Zawód: biznesmen branży paliwowej

Osoby - związki: - 2014-2015 w związku z Dorotą Rabczewską Dodą; - od 2019 roku w związku z Aną Savic, manager Poland & CEE.

Rodzice: ojciec to znany pediatra i polityk Riand Haidar; matka Irena Krzych-Haidar jest radiologiem.

Dzieci: dwie córki bliźniaczki (ur. 2000 r.): Oliwia studiuje na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, jest też modelką zatrudnioną w warszawskiej agencji Chili Models; córka Wiktoria, z zawodu modelka, pracuje w agencji Chili Models. Haidar ma też trzecią córkę Milę (ur. 2019 r.) i syna Konstantina (ur. 2021 r.).

Rodzeństwo: brat bliźniak Kamil (ur. 1981 r.), z zawodu muzyk, brat Rami (ur. 1989 r.), producent telewizyjny

BIO: Emil Haidara urodził się w Lublinie. Jego ojciec przyjechał do tego miasta z Syrii na studia medyczne. W trakcie nauki poznał przyszłą żonę Irenę. Na początku lat 80. na świat przyszli dwaj synowie pary, bliźniaki Kamil i Emil. W tym samym roku ich ojciec zdobył tytuł lekarza medycyny na Akademii Medycznej w Lublinie w specjalizacji pediatria. Później rodzina wyjechała za granicę do Syrii, a następnie do Libii ze względu na pracę ojca w mieście Beida. Na początku lat 90. wrócili do Polski na stałe. Raid Haidar został ordynatorem neonatologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej, a matka Irena objęła stanowisko kierownika zakładu radiologii szpitala w Międzyrzecu.Emil i Kamil wspólnie rozpoczęli prowadzenie działalności w branży paliwowej. W 2012 roku byli wspólnikami w bardzo dobrze prosperującej firmę Petrodom, która zajmowała się handlem paliwami, olejem napędowym i gazem LPG. Obecnie jest to jedna z największych firm tego typu w Polsce Wschodniej, ale już bez braci Haidar. Razem prowadzili oni również firmę zajmującą się handlem paliwem Inter Draco. Niestety biznes nie zakończył się powodzeniem i przedsiębiorstwo upadło. Bracia Haidar angażują się również w akcje charytatywne. W 2016 roku w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy byli gotowi zapłacić za serduszko 655 999 złotych, ale zostali ostatecznie przelicytowani. Emil Haidar nie stawia jedynie na biznes paliwowy, zajmuje się również doradztwem biznesowym, a jego firma nosi nazwę HF Invest i ma siedzibę w Warszawie.Od połowy 2014 roku Emil Haidar był w związku z Dorotą Rabczewską, czyli Dodą. Przez wiele miesięcy ukrywali swoją relację, aż wreszcie pod koniec roku 2014 zdecydowali się ujawnić tę informację. Od tego momentu para bardzo często pojawiała się razem na różnych wydarzeniach, np. Emil towarzyszył Dodzie na koncercie sylwestrowym. W lipcu 2015 roku zaręczyli się, ale do małżeństwa nie doszło. Już 25 listopada tego samego roku para się rozstała.

Znany z: Emil Haidar w mediach pojawia się głównie w kontekście związku z Dodą, a dokładniej batalii sądowej po zerwanych zaręczynach. Na tej drodze Emil Haidar postanowił bowiem odzyskać pierścionek zaręczynowy, który sam zaprojektował. Jest on wysadzany ponad setką diamencików, a jego wartość szacuje się na ponad 200 tysięcy złotych. Ostatecznie artystka mogła zatrzymać wszystkie prezenty od byłego narzeczonego, ale z wyjątkiem pierścionka.

Funkcja w filmie: -

Płyty: -

Książki: -

Nagrody: -

LINK Instagram: https://www.instagram.com/emil.haidar/


Link FB: https://www.facebook.com/emil.haidar
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index