Katarzyna Niezgoda w złotej sukience i w czarnej sukience jak schudła
Ons/East News
Newsy

Katarzyna Niezgoda sporo schudła. Rozstanie z Tomaszem Kammelem jej służy?

Katarzyna Niezgoda sporo schudła. Rozstanie z Tomaszem Kammelem jej służy?

Katarzyna Niezgoda pojawiła się  na pokazie Tomasza Ossolińskiego całkowicie odmieniona. Opalona, widać też, że sporo schudła i... odmłodniała. Wygląda na to, że rozstanie z Tomaszem Kammelem jej służy.

Oto najprzystojniejsi polscy kawalerowie. Oni nie myślą o ślubie!

Katarzyna Niezgoda schudła

To właśnie w rozstaniu z ukochanym tabloidy upatrują powodu metamorfozy Niezgody. Teraz, gdy Katarzyna Niezgoda zaczyna nowy etap w życiu, "Fakt" zastanawia się czy dieta i dbanie o formę nie spodobały się Tomkowi, który zawsze powtarzał… że zawsze podobały mu się bardziej krągłe kobiety. Z drugiej strony Tomasz Kammel publicznie opowiadał o tym, że pomaga Katarzynie Niezgodzie walczyć z nadwagą.

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel rozstali się

Gazeta ustaliła też, że Tomasz Kammel zabrał rzeczy z ich wspólnego mieszkania i to koniec ich wieloletniego związku. Za to  "Twoje Imperium" dopatruje się innego powodu rozstania Niezgody i Kammela. Podobno Katarzyna chciałaby mieć dziecko, a Tomasz nie czuł się gotowy na założenie rodziny.

Niezależnie od tego, jaki jest powód rozstania, Niezgoda wygląda super i oby tak dalej! A jej przyjaciele są pewni, że niedługo u boku bizneswoman pojawi się nowy mężczyzna, bo przecież Katarzyna Niezgoda nie zamierza płakać po Kammelu.


Pamiętacie jak się prezentowali razem - Kammel i Niezgoda znów RAZEM na salonach.

 

A wam jak się podoba Katarzyna Niezgoda w nowym wydaniu? Zobaczcie na zdjęcie z 2013 roku i obecne. Dwa lata, a jak zmiana!

 

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel na jednej z branżowych imprez:

Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda
ONS

Katarzyna Niezgoda na jednym z pokazów mody w 2013 roku:

Katarzyna Niezgoda z w złotej sukience i kolczykach w kulki na pokazie mody
ONS

Katarzyna Niezgoda na pokazie Tomasza Ossolińskiego w 2015 roku. Widać, że ma nową szczuplejszą figurę:

Katarzyna Niezgoda w czarnej sukience na pokazie Ossolińskiego
East News

 

Kuba Wojewódzki pozuje do zdjęć na planie Małych Gigantów, Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda na imprezie
East News
Newsy
Kuba Wojewódzki komentuje rozstanie Kammela i Niezgody: "Podobno poszło o dziecko"
Kuba Wojewódzki komentuje rozstanie Kammela i Niezgody: "Podobno poszło o dziecko"

Ostatnio głośno było w mediach na temat rozstania Tomasza Kammela i Katarzyny Niezgody . Po 10 latach związku ich drogi rozeszły się, a bizneswomen w rozmowie z nami potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki. Przyjaciel pary,  Kuba Wojewódzki  skomentował informacje o ich rozstaniu. Kuba Wojewódzki komentuje rozstanie Tomasza Kammela i Katarzyny Niezgody Nie jest tajemnicą, że Kuba Wojewódzki przez wiele lat przyjaźnił się z parą,  a zwłaszcza z Tomaszem Kammelem . W swoim felietonie dla "Polityki" Kuba skomentował rozstanie jego przyjaciół: Po blisko 10 latach burzliwego, także medialnie, związku rozeszły się drogi Tomasza Kammela i Katarzyny Niezgody. Kasia wyznała, że już nie są parą i to od dłuższego czasu. Szkoda. Podobno poszło o dziecko. Ona chciała kupić, a on tylko wypożyczyć. :-) Bez względu na powód rozstania, trzeba przyznać, że bycie singielką służy Katarzynie Niezgodzie .  Bizneswomen ostatnio często pojawia się na salonach i widać, że sporo schudła !   Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na balu TVN Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda Katarzyna Niezgoda na pokazie kolekcji Tomasza Ossolińskiego

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel na imprezie
ONS
Newsy
Jak Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel dzielą majątek? Mamy szczegóły rozstania!
Jak Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel dzielą majątek? Mamy szczegóły rozstania!

Pojawiły się plotki, że Katarzyna Niezgoda i Tomek Kammel rozstali się w gniewie i prawie nie odzywają się do siebie. Że poróżniły ich plany macierzyńskie Katarzyny. I że dziś mają do siebie wielki żal.  Magazyn "Party" dowiedział się, jak jest naprawdę!  Okazuje się, że latem po prostu doszli do wniosku, że chemia, która między nimi kiedyś była, z biegiem czasu przerodziła się w przyjaźń, ale nadal są dla siebie ważni. Rozstanie Kaśki i Tomka jest jednym z ładniejszych, jakie kiedykolwiek widziałam. Nie było żadnych awantur, prania brudów. Po prostu oboje stwierdzili, że kochają się jak przyjaciele, a prawdziwa miłość jeszcze przed nimi - opowiada "Party" koleżanka pary.  Poza tym nic się nie zmieniło. Wciąż mają tych samych znajomych, z którymi się spotykają. Nadal się wspierają zawodowo i świętują wsólnie sukcesy . Kammel i Niezgoda - podział majątku Para nie zamierza podejmować żadnych pochopnych decyzji. Mają m.in. piękny dom w Warszawie, który pieczołowicie razem urządzali. Nie zamierzają go na razie sprzedawać.  To nie jest dobry moment na sprzedaż nieruchomości. Jeśli znajdą odpowiedniego kupca, dokonają transakcji, a uzyskane pieniądze podzielą sprawiedliwie - zdradza ich znajomy. Niezgoda i Kammel ufają sobie, bo przecież spędzili ze sobą ponad dziesięć lat. I razem stawili czoła niejednemu problemowi. Więcej na ten temat przeczytasz w nowym dwutygodniu "Party".     Katarzyna Niezgoda ostatnio sporo schudła. Na pokazie u Tomasza Ossolińskiego. Tomasz Kammel na koncercie Lata Zet i Dwójki w Uniejowie

Tomasz Kammel w ciemnej marynarce jak wygląda po operacji
mat. prasowe
Newsy
Jak wygląda i czuje się Tomasz Kammel po operacji? Mamy zdjęcia!
Jak wygląda i czuje się Tomasz Kammel po operacji? Mamy zdjęcia!

Tomasz Kammiel kilka dni temu przeszedł operację zatok i przegrody nosowej, ale wbrew ostatnim plotkom czuje się bardzo dobrze. W czwartek 7 stycznia 2016 poprowadził uroczyste otwarcie Term Warmińskich – pierwszych term na północy Polski! O powrocie Tomasza Kammela poinformowała też Anna Popek, która cieszy się, że w najbliższą sobotę zobaczy go w Pytaniu na Śniadanie. Naszym zdaniem Tomasz po operacji wygląda dobrze, może troszeczkę schudł, ale na otwarciu nowych term wyglądał bardzo dobrze. Zresztą zobaczcie sami.   Zobacz także: Katarzyna Niezgoda sporo schudła. Rozstanie z Tomaszem Kammelem jej służy?   Tomasz Kammel na otwarciu Term Warmińskich Tomasz Kammel w termach Tomasz Kammel po operacji Tomasz Kammel po wyjściu ze szpitala  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner