Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Rozwód Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej
ONS
Newsy

To Sztaba podjął decyzję o rozwodzie z Szelągowską. Poszło o romans

Nowe kulisy rozstania pary

Kilka dni temu prasa doniosła o rozstaniu Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej. Małżeństwo od dłuższego czasu nie mogło znaleźć nici porozumienia. Muzyk wyprowadził się do swojej menadżerki jeszcze przed świętami. Przypomnijmy: To koniec związku Sztaby i Szelągowskiej! Znamy kulisy rozstania

Nowe kulisy rozstania mocno zaskakują. Okazuje się, że Adam zakochał się w swojej menadżerce, Agnieszce Dranikowskiej, już dawno temu. Kiedy Dorota dowiedziała się o tym, nie było żadnych rozmów. Sztaba wyprowadził się do nowej ukochanej, a prezenterka wraz z synem, wróciła do domu swojej mamy, Katarzyny Grocholi:

Kiedy Dorota odkryła, co ich łączy, nie było poważnych rozmów. Adam nic nie wyjaśniał, nie prosił o przebaczenie. Po prostu zaproponował jak najszybszy rozwód. Dorota przeniosła się z synem Antkiem, Katarzyny Grocholi, i spędziła święta już bez Adama - czytamy we "Fleszu".


O tym, że Agnieszka jest coraz bliższa Adamowi, wiedzieli wszyscy. Dranikowska zawsze pojawiała się z nim podczas nagrań "Must Be the Music". Była również obecna na ślubie kompozytora z Dorotą. Szelągowska zdążyła zauważyć, że ich zażyłość jest coraz większa, z czego wynikały pierwsze kłótnie:

Nieraz z tego powodu dochodziło do scysji. Ale nie przypuszczała, że zawodowa znajomość przerodzi się w coś poważnego. Przecież Agnieszka bawiła się jeszcze niedawno na ich weselu - czytamy


Mówi się więc, że rozwód to tylko kwestia czasu.

Zobacz: Szulim spędziła święta z Szelągowską. Fani wzięli ją za Dodę

Adam Sztaba na finale Must Be The Music


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Szelągowska może liczyć na wsparcie Natalii Kukulskiej
ONS
Newsy
Nie tylko Szulim wspiera Szelągowską. Jej rozstanie przeżywa też inna gwiazda
Dorota nie została sama w trudnych chwilach

Od kilku dni jednym z najgorętszych tematów w prasie jest rozwód Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej . Kulisy ich rozstania są mocno zaskakujące. Dorota przeprowadziła się z synem do swojej słynnej mamy, Katarzyny Grocholi . Na pocieszenie, prezenterka odnosi spore sukcesy w życiu zawodowym. Przypomnijmy: Szelągowska nie rozpacza już po rozstaniu ze Sztabą. To przełom w jej życiu Już w minione święta pojawiały się pierwsze sygnały o kryzysie w związku Sztaby i Szelągowskiej. Boże Narodzenie Dorota spędziła z Agnieszką Szulim ( zobacz ). W ciężkich chwilach pomaga jej również Natalia Kukulska . To ona wraz ze swoim mężem byli świadkami na ślubie muzyka i córki pisarki. Artystka bardzo przyjaźni się z Dorotą i zawsze wspiera ją w trudnych sytuacjach. Jak donosi "Rewia", Natalia sama obchodzi 15. rocznicę ślubu, jednak nie potrafi się z tego cieszyć, kiedy jej przyjaciółka jest załamana. Dlatego też zamiast świętować, chce jak najwięcej czasu spędzić z Szelągowską. Takie wsparcie to skarb. Zobacz: To Sztaba podjął decyzję o rozwodzie z Szelągowską. Poszło o romans Ślub Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej:

Dorota Szelągowska nie rozpacza po rozstaniu ze Sztabą
ONS
Newsy
Szelągowska nie rozpacza już po rozstaniu ze Sztabą. To przełom w jej życiu
Znalazła dobre strony

Od kilku tygodni prasa rozpisuje się o rozstaniu Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej . Juror programu "Must Be The Music" wyprowadził się z z domu, a Dorota wraz z synkiem przeniosła się zaś do swojej mamy, Katarzyny Grocholi . Przypomnijmy: To Sztaba podjął decyzję o rozwodzie z Szelągowską. Poszło o romans Dorota nie załamała się jednak rozstaniem z muzykiem. Choć był to dla niej ogromny cios, szybko stanęła na nogi. Pomogły jej w tym dobre wieści zawodowe. Okazuje się, że Szelągowska weszła już na plan kolejnej edycji programu "Dorota was urządzi" w TVN Style, który pojawi się na antenie wiosną. Co więcej, stacja jest bardzo zadowolona z wyników oglądalności: Widzom bardzo spodobały się wnętrzarskie patenty Doroty, a stacja jest bardzo zadowolona z wyników oglądalności programu - czytamy w "Gwiazdach" Może to początek rewolucji w życiu Doroty? Zobacz: To koniec związku Sztaby i Szelągowskiej! Znamy kulisy rozstania Ślub Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej:

Sztaba i Szelągowska pogodzili się
Party (21/2013)
Newsy
Koniec kryzysu! Sztaba i Szelągowska wrócili do siebie
Jak udało im się uratować małżeństwo?

W tym roku w show-biznesie mamy zarówno wysyp ślubów jak i rozwodów. Kolorowa prasa od kilku tygodni żyła poważnym kryzysem w związku Adama Sztaby i Doroty Szelęgowskiej . Choć para jest razem od 11 lat, to dopiero niespełna pół roku temu zdecydowała się wziąć ślub. Nie było dnia, aby tabloidy nie donosiły o tym, że córka Katarzyny Grocholi wyprowadziła się z ich domu, czy o tym, że Sztaba pomieszkuje kątem u przyjaciela, Kuby Badacha . Media donosiły, że przyczyną rozpadu związku był pracoholizm muzyka. Przypomnijmy: Sztaba wyprowadził się od żony! Magazyn "Party" donosi, że gwiazdorskiej parze udało się uratować małżeństwo. Świadczą o tym zdjęcia paparazzi, jakie zostały zrobione Sztabie i Szelągowskiej pod jednym z warszawskich centrów handlowych. Adam i Dorota nie szczędzili sobie pocałunków i czule się obejmowali. Miejmy, nadzieję, że kryzys w związku jurora MBTM został zażegnany i nie będzie kolejnego rozwodu w show-biznesie. Zobacz: Tak wyglądał ślub Adama Sztaby i córki Grocholi! [PAPARAZZI] Tak mieszka Adam Sztaba z żoną:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner