Robert Janowski odchodzi z TVP
Newsy

TYLKO U NAS: Robert Janowski ODCHODZI z „Jaka to melo­dia?” po 20 latach! Dlaczego? Znamy szczegóły!

"Robert usłyszał, że..."

Robert Janowski nie będzie już prowadzącym programu „Jaka to melo­dia?”! Po 20 latach odchodzi z telewizji. Dlaczego? Jak dowiedział się „Flesz” TVP odkupiła licencję, na której robiony był teleturniej, od właściciela amerykańskiego formatu „Name That Tune”. I, jak się oka­zało, ma teraz zupełnie inną wizję „Jaka to melodia?”. Zmiany formuły miały objąć także prowadzącego.

 

>>>TUTAJ<<< ZNAJDZIESZ CAŁY MATERIAŁ z ROBERTEM JANOWSKIM!

 

Zobacz: Oto prawdziwy mistrz drugiego planu! Zobaczcie jego śmieszne miny w "Jaka to melodia"

– Robert został za­proszony na rozmowy do telewizji. Usły­szał, że program będzie kontynuowany w zmienionej formule. Pojawił się pomysł, żeby do repertuaru, obok rozrywkowych przebojów, wprowadzić także piosen­ki patriotyczne. Wyraźnie usłyszał też, których artystów nie powinno się zapra­szać do studia – mówi Fleszowi osoba znająca kulisy sprawy.

 

"Jaka to melodia": Rafał Brzozowski o konflikcie z Robertem Janowskim. "Ja zapraszałem go do programu"

Robert Janowski odchodzi z telewizji! 

W dodatku Janowski miał zostać pracownikiem TVP (do tej pory związany był kontraktem z obecnym producentem, firmą Media Corporation), co wiązałoby się z obowiązkiem brania udzia­łu w projektach firmowanych przez tele­wizję, również o politycznym charakterze. Prezenter uznał, że nie może przystać na takie warunki.

– Robert jest przekonany, że fani nie zaakceptowaliby programu w nowej formule. Po długim namyśle doszedł do wniosku, że musi odejść. To była nieła­twa decyzja, bo przecież w tym roku miał świętować 20-­lecie „Jaka to melodia?” – mówi informator Flesza.

Zaskoczeni?

 

Zobacz także: 

Który prezenter zarabia najwięcej? Będziecie zaskoczeni! Bierze... 25 tys. zł za jedną imprezę!

Robert Janowski zrezygnował z pracy w TVP po dwudziestu latach. W decyzji wspiera go żona, Monika.

Robert Janowski

 

Jakie plany ma teraz Robert Janowski? Czy łączy swoją przyszłość z telewizją? Jak na zmiany w życiu zawodowym Roberta zareagowała jego żona, Monika Janowska? Wszystkiego dowiesz się z najnowszego numeru magazynu Flesz.

 

Robert i Monika Janowscy na okładce Flesza

 

Robert Janowski odchodzi z TVP i Jaka to melodia

Marcin Prokop trzyma kartkę z napisem "czarujący", Małgorzata Rozenek trzyma swoją książkę, Monika Olejnik siedzi na fotelu w studio telewizyjnym
B. KRUPA/EAST NEWS, A. JANKOWSKI/REPORTER, P. FOTEK/REPORTER
Newsy
Monika Olejnik jest zootechnikiem, a Robert Janowski to weterynarz! Jakie studia kończyły gwiazdy?
Monika Olejnik jest zootechnikiem, a Robert Janowski to weterynarz! Jakie studia kończyły gwiazdy?
Robert Janowski po 20 latach odchodzi z „Jaka to melo­dia"? Komentuje Jacek Kurski
Eastnews
TV-Show
Robert Janowski po 20 latach ODCHODZI z „Jaka to melo­dia"? Jacek Kurski w końcu skomentował to!
"TVP zaproponowała R. Janowskiemu..."

Robert Janowski nie będzie już prowadzącym programu „Jaka to melo­dia?”! Taka informacja pojawiła się w magazynie "Flesz" i stała się szybko newsem dnia. Dlaczego prezenter po 20 latach odchodzi z telewizji? Okazało się, że TVP po odkupieniu licencji , na której robiony był teleturniej, od właściciela amerykańskiego formatu „Name That Tune”, ma zupełnie inną wizję „Jaka to melodia”. Zmiany formuły dotyczą też Janowskiego. Co na to prezenter?  Jacek Kurski skomentował odejście Roberta Janowskiego z TVP Robert został za­proszony na rozmowy do telewizji. Usły­szał, że program będzie kontynuowany w zmienionej formule. Pojawił się pomysł, żeby do repertuaru, obok rozrywkowych przebojów, wprowadzić także piosen­ki patriotyczne. Wyraźnie usłyszał też, których artystów nie powinno się zapra­szać do studia – mówi Fleszowi osoba znająca kulisy sprawy. Zmiany dotyczyły nie tylko formuły show, ale też sposobu zatrudnienia Janowskiego. Gwiazdor miałby zostać pracownikiem TVP (do tej pory związany był kontraktem z obecnym producentem, firmą Media Corporation), co wiązałoby się z obowiązkiem brania udziału w projektach firmowanych przez telewizję. Prezenter nie zgodził się na to i zdecydował o odejściu z TVP. Jak skomentował to prezes TVP Jacek Kurski? TVP zaproponowała R. Janowskiemu dalsze prowadzenie JTM w dotychczasowej formule. Czekamy na jego odpowiedź. Dementuję zatem nowe # fakenews - napisał na Twitterze Jacek Kurski. Z informacji "Flesza" wynika, że Robert Janowski jest zdecydowany zrezygnować z prowadzenia "Jaka to melodia". Żałujecie?   ZOBACZ:  TYLKO U NAS: Robert Janowski stracił pracę! Musi odejść z telewizji! Co się stało? Co jeszcze w nowym Fleszu? Robert Janowski po 20 latach odchodzi z TVP? Prezenter nie poprowadzi już Jaka to melodia?

Robert Janowski na okładce Party - jednak zostanie w TVP?
Party/Eastnews
Newsy
Robert Janowski na okładce "Party"! Jednak zostanie w TVP? Co dalej z "Jaka to melodia"?
Robert Janowski na okładce "Party"! Jednak zostanie w TVP? Co dalej z "Jaka to melodia"?

Co dalej z karierą Roberta Janowskiego? Czy prezenter odejdzie z TVP? Takie informacje pojawiły się w magazynie "Flesz", który jako pierwszy doniósł, że Robert Janowski po 20 latach rozstaje się z show "Jaka to melodia?" , ponieważ nie podobają mu się zmiany, jakie do programu chce wprowadzić TVP. "Robert został za­proszony na rozmowy do telewizji. Usły­szał, że program będzie kontynuowany w zmienionej formule. Pojawił się pomysł, żeby do repertuaru, obok rozrywkowych przebojów, wprowadzić także piosen­ki patriotyczne. Wyraźnie usłyszał też, których artystów nie powinno się zapra­szać do studia – mówi Fleszowi osoba znająca kulisy sprawy. Prezes TVP odniósł się do tych informacji i ogłosił, że Robert Janowski dostał propozycję dalszego prowadzenia programu, ale TVP nie otrzymało jeszcze odpowiedzi. Później pojawiły się informacje, że Janowskiego ma zastąpić Rafał Brzozowski albo Jacek Borkowski. Czy odejście Roberta Janowskiego z TVP to już ostateczna decyzja? Odpowiedź na to pytanie znajdzie z nowym numerze magazynu "Party". Co jeszcze w numerze? Nowe informacje na temat związku Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego oraz szczegóły nowego kontraktu Anny Lewandowskiej.  ZOBACZ:  Program "Jaka to melodia?" z Robertem Janowskim był hitem czy klapą TVP? Znamy wyniki oglądalności! Robert Janowski na okładce "Party" Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są parą

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner