prezenterzy Hubert Urbański Andrzej Sołtysik Robert Janowski Marcin Prokop
prezenterzy
1/6
prezenterzy

Marcin Prokop, Tomasz Kammel, Andrzej Sołtysik, Hubert Urbański czy Robert Janowski? Który prezenter zarabia najwięcej na prowadzeniu imprez? Dziennikarze telewizyjni od lat dorabiają prowadząc imprezy firmowe, otwarcia centrów handlowych, bankiety itp. Ich rozpoznawalność i popularność pozwala na negocjacje absurdalnie wysokich stawek! Przez lata liderem "zestawienia" najlepiej dorabiających prezenterów był Marcin Prokop, który za prowadzenie imprez mógł żądać podobno nawet 40 tysięcy złotych! Według "Super Expressu" tak wyskokie stawki dziennikarza należą już do przeszłości. Jego koledzy również stracili sporo. Kto teraz jest liderem zestawienia? Zobacz w naszej galerii! Ten dziennikarz za poprowadzenie imprezy może zarobić aż 25 000 złotych! 

 

Marcin Prokop za prowadzenie impez dostawał kiedyś honorarium w wyskokości 40 00 złotych! Ile zarabia dzisiaj?

Jakim samochodem jeździ Marcin Prokop?

2/6
Hubert Urbański

Hubert Urbański za poprowadzenie imprezy dostaje teraz 8 tysięcy złotych. Kiedyś mógł liczyć nawet na 20 000 złotych.  

3/6
Andrzej Sołtysik

Andrzej Sołtysik za poprowadzenie imprezy dostawał kiedyś nawet 15 000 złotych! Teraz może liczyć na zarobek w wysokości 8 000 złotych za jeden wieczór!

4/6
Robert Janowski

Robert Janowski keszcze kilka lat temu zarabiał 30 000 złotych za poprowadzenie imprezy firmowej, dzisiaj może liczyć na 10 000 złotych.

5/6
Marcin Prokop

"Super Express" twierdzi, że Marcin Prokop dostaje dzisiaj za poprowadzenie imprezy 15 000 złotych. Kiedyś mógł liczyć nawet na 40 000 złotych. 

6/6
Tomasz Kammel

Tomasz Kammel jest według "Super Expressu" najlepiej zarabiającym prezenterem w Polsce. Za poprowadzenie imprezy dostaje aż 25 000 złotych! Gratulujemy!