prezenterzy
Newsy

Który prezenter zarabia najwięcej? Będziecie zaskoczeni! Bierze... 25 tys. zł za jedną imprezę!

Który prezenter zarabia najwięcej? Będziecie zaskoczeni! Bierze... 25 tys. zł za jedną imprezę!
Marcin Prokop na testach Forda Mustanga
Mat. prasowe/Paweł Kucharski
Newsy
Dlaczego Marin Prokop musiał natrzeć brodę pomadą z brokatem? Miał zaskakujący powód...
Dlaczego Marin Prokop musiał natrzeć brodę pomadą z brokatem? Miał zaskakujący powód...

Amerykańska wyprawa Marcina była prezentem, jaki zrobił sam sobie na czterdziestkę! I to dosłownie, bo Marcin Prokop wsiadł do samolotu i poleciał do San Francisco dokładnie w dniu swoich urodzin. Plan? Przejechać fordem mustangiem całe Stany aż do Chicago, gdzie mieszka jego rodzina. Za namową TVN zabrał ze sobą kilka przenośnych kamer, aby – nie mając żadnego doświadczenia operatorskiego – zrealizować film podczas podróży, która od dawna była jego największym marzeniem. Lubię uczyć się nowych rzeczy i zdobywać nowe umiejętności, więc jeśli nadarza się ku temu okazja, to idę w nieznane jak świnia w żołędzie", śmieje się Prokop w rozmowie z „Party”.   Co Marcin Prokop robił w USA? Z tego też powodu jego film nie miał żadnego scenariusza, a wszystko, co Marcin rejestrował, działo się spontanicznie i przypadkowo. Nie była to jednak podróż samotna! W ostatniej chwili dołączył do niego brat, który na miejscu pomagał mi z obsługą sprzętu i logistyką. W założeniu miał powstać jeden film, ale ostatecznie postanowiono zrobić z tego serię „Niezwykłe Stany Prokopa”, którą zobaczymy jesienią na kanale Travel Channel. Wszyscy, którzy już ją widzieli, twierdzą, że to będzie niezwykła i… zabawna opowieść.   W czasie pobytu w San Francisco dziennikarz odwiedził dzielnicę hipisów. Właścicielka jednego ze sklepów z ciuchami, z którą Marcin chciał zrobić wywiad, postawiła warunek, że musi natrzeć mu zarost produkowaną przez nią pomadą ze złotym brokatem. Następnie tak wystylizowany Prokop trafił do dzielnicy gejowskiej, gdzie wzbudził duże zainteresowanie i otrzymał kilka propozycji miłego spędzenia wieczoru. O swoich przygodach Marcin może opowiadać godzinami. Był m.in. na rodeo w Wyoming i spacerował po Jackowie w Chicago, żeby zobaczyć, jak się tam żyje rodakom. Jego podróż liczyła ponad 5 tysięcy...

Robert Janowski o Edycie Górniak
Newsy
Robert Janowski o Edycie Górniak: "Mogłaby śpiewać na każdej scenie świata, jednak..."
Robert Janowski o Edycie Górniak: "Mogłaby śpiewać na każdej scenie świata, jednak..."

Edyta Górniak uznawana jest za jedną z najlepszych polskich wokalistek. Robert Janowski uważa, że najwybitniejszą! Według prowadzącego "Jaka to melodia" mogłaby śpiewać na całym świecie, jednak brakuje jej... repertuaru.   Robert Janowski chwali Edytę Górniak Ostatnio dość głośno było o porażce Edyty Górniak z Michałem Szpakiem podczas polskich preselekcji na Eurowizji. W czym Janowski upatruje niepowodzenie diwy? Według muzyka brakuje jej repertuaru: Każdy sam prowadzi swoją drogę artystyczną. Dla mnie Edyta zawsze będzie kimś, kto ma światowy potencjał. Mogłaby śpiewać na każdej scenie świata. W duecie z Celine Dion wcale nie wypadałaby blado. Dorównuje absolutnie każdej piosenkarce na świecie. Jednak nie miała szczęście do repertuaru. Jeśli miałbym stworzyć ranking najlepszych głosów w Polsce, to właśnie Edyta jest według mnie najwybitniejszą wokalistką. Później dopiero przychodzi mi do głowy... Zresztą to tutaj, w tym wywiadzie, to nieistotne. - mówi Robert Janowski. Co na to Edyta Górniak?   Zobacz także: Jak mieszka Edyta Górniak? Gwiazda pokazała filmik ze swojego domu w Krakowie!   Edyta Górniak wzbudza podziw innych artystów.   Robert Janowski podziwia Edytę Górniak.

Marcin Prokop zdradził, kto jest Agentem?
Newsy
Marcin Prokop zdradził, kto jest Agentem? "Zawsze był bardziej typem obserwatora niż uczestnikiem". O kim mówi?
Marcin Prokop zdradził, kto jest Agentem? "Zawsze był bardziej typem obserwatora niż uczestnikiem". O kim mówi?

Marcin Prokop wie kto jest Agentem? Prowadzący Dzień Dobry TVN zdradził swój typ w dzisiejszym programie, w którym pojawili się finaliści show TVN. Hubert Urbański, Macademian Girl i Antek Królikowski opowiedzieli o swoim udziale w programie "Agent-Gwiazdy". Niestety, sami uczestnicy nie chcieli zdradzić szczegółów finałowego odcinka, który zobaczymy już we wtorek 17 maja. Kto więc jest agentem? Marcin Prokop podzielił się swoimi podejrzeniami... Ja mam swój typ. Moim typem - powiem szczerze - jest Hubert. Wszystko by się zgadzało. Po pierwsze umie skrzętnie ukrywać swoje emocje co pokazał w milionerach. Po drugie zawsze trzymał się z boku, zawsze był bardziej typem obserwatora niż uczestnikiem. Po trzecie nawet teraz ma twarz pokerzysty. Hubert Urbański odniósł się do podejrzeń prowadzącego DD TVN i przyznał, że na co dzień również jest nieco wycofany. Taka postawa bycia z boku, bycia wycofanym to jest jakby tożsame z tym jak ja się na co dzień zachowuję. Co ciekawe, widzowie przyznali rację Marcinowi Prokopowi i również wskazali Huberta Urbańskiego jako tytułowego Agenta . Na drugim miejscu w głosowaniu znalazła się Macademian Girl . Trzecie miejsce przypadło Antkowi Królikowskiemu .   A Waszym zdaniem, kto jest Agentem?   Zobacz także: To Antek Królikowski jest Agentem? Fani show mają swoją teorię!   Marcin Prokop twierdzi, że Hubert Urbański jest Agentem.   Hubert Urbański jest Agentem?

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner