Party Stories
Eurowizja 2016: Polska wygra dzięki Margaret?
Newsy

Polska wygra Eurowizję dzięki Margaret? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Margaret ma największe szanse na Eurowizji 2016? Tak twierdzą bukmacherzy! Po raz pierwszy od paru lat Polska ma szansę na wysokie miejsce w tym konkursie. Na popularnej stronie, odsschecker.com, gdzie można zawierać zakłady, nasz kraj prowadzi! A to wszystko dzięki... Margaret! 

Margaret jednak pojedzie z "Tempo" na Eurowizję 2019?

Polska wygra Eurowizję 2016?

Utwór Margaret na Eurowizję 2016 - "Cool Me Down" robi furorę w sieci. Już teraz obawiają się go nawet polscy konkurenci! Ale to nie wszystko. W rankingach bukmacherów Polska jest bardzo wysoko, a to wszystko za sprawą Margaret i jej piosenki. W notowaniach wysoko jest również Rosja, Szwecja oraz Niemcy. Do finału zostało jeszcze ponad 70 dni, a więc wszystko może się zmienić. Ponadto, to Polscy widzowie na razie zadecydują, kto powinien nas reprezentować na Eurowizji. Czy wezmą pod uwagę notowania bukmacherów oraz komentarze fanów Eurowizji i innych państw i postawią na Margaret? Wśród komentarzy przeważają tylko pozytywne opinie:

12 POINTS FROM IRELAND! BEST SONG EVER!  - pisze jeden fan z Irlandii.

12 points from Armenia. Love you Poland  - dodaje kolejny!

Czy dzięki zmianom w głosowaniu nasz kraj rzeczywiście ma szansę na wygraną w konkursie? Margaret ma ogromne wsparcie także w polskich gwiazdach. Na wokalistkę stawiają m.in. Anna Mucha, Ewa Farna oraz Ola Ciupa.

 

Zobacz także: Anna Mucha ma już swojego kandydata na Eurowizję! Kto jej zdaniem powinien reprezentować Polskę?

 

Polska na pierwszym miejscu według bukmacherów:

Polska na Eurowizji 2015 - szanse u bukmacherów

Piosenka Margaret na Eurowizję 2016.

Margaret ma największe szanse na zwycięstwo na Eurowizji!

Margaret w spodniach w paski i w czarnym kapeluszu
Eastnews

To ona wygra polskie preselekcje?

Margaret w futrze i w srebrnym body wspiera WOŚP
Eastnews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Margaret
East News
Newsy
Margaret na konferencji marki obuwnicznej. Jak oceniacie jej metaliczny look? ZDJĘCIA
Margaret z mikrofonem
Newsy
Fani Margaret chcą odwołać Michała Szpaka z Eurowizji! Podpisują specjalną petycję!
Margaret może liczyć na fanów w każdej sytuacji!

Fani Margaret chcą odwołać Michała Szpaka z Eurowizji ! Już dawno popularny festiwal muzyczny nie wzbudził tyle emocji, co w ciągu ostatnich kilku dni. W sobotę widzowie TVP1 zdecydowali, że to Michał Szpak powinien jechać do Sztokholmu, gdzie wraz ze swoją piosenką "Colour of your life" będzie reprezentował Polskę. Taki wynik głosowania nie spodobał się fanom Edyty Górniak, jak i Margaret. Ci drudzy postanowili wziąć jednak sprawy w swoje ręce. W sieci pojawiła się specjalna petycja, w której wielbiciele artystki żądają, aby to właśnie ona wyjechała do Szwecji. Swoje działania uzasadniają m.in. rankingami bukmacherów, którzy twierdzili, że jeśli nasz kraj będzie reprezentowany przez Margaret, to mamy ogromną szansę na zwycięstwo.  Jesteśmy bardzo niezadowoleni z decyzji, że Michał Szpak ma reprezentować nasz kraj na Eurowizji. Margaret z piosenką "Cool Me Down" ma największą szansę, aby zagwarantować Polsce zwycięstwo. Czy chcecie, aby Polska nareszcie wygrała konkurs? To podpiszcie petycję! Pod petycją na zagranicznej stronie pojawiło się już kilkaset wpisów. Margaret na pewno jest bardzo szczęśliwa i dumna, że w takich momentach może liczyć na swoich fanów. Żałujecie, że to nie ona pojedzie do Sztokholmu?   | Zobacz:  Anna Mucha ma już swojego kandydata na Eurowizję! Kto jej zdaniem powinien reprezentować Polskę?​   Fani Margaret chcą odwołać Michała Szpaka z Eurowizji 2016 - napisali petycję! Margaret na pewno jest dumna, że ma takich oddanych fanów

Carmell jedzie na Eurowizję 2017, Eurowizja 2017
Newsy
Carmell bierze jednak udział w konkursie Eurowizji! Córka Ewy Kasprzyk zastąpi Kasię Moś?

Carmell, czyli Małgorzata Bernatowicz jedzie na Eurowizję?  Córka Ewy Kasprzyk będzie reprezentować OGAE Polska w dorocznym konkursie OGAE Second Chance Contest! To Eurowizja tzw. Drugiej Szansy, czyli konkurs organizowany (od 1987 roku) przez Stowarzyszenie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji. Carmell na Eurowizji Drugiej Szansy O co chodzi z konkursem Eurowizji Drugiej szansy? Fani Eurowizji  z każdego kraju wybierają swojego przedstawiciela - jednego z artystów, którym nie udało się zakwalifikować do konkursu głównego. Z Polski została wybrana Carmell i jej piosenka "Faces". W polskich preselekcjach Carmell przegrała z Kasią Moś, która będzie reprezentować Polskę w głównym konkursie Eurowizji na Ukrainie.   W 2016 roku Polskę na Eurowizji Drugiej Szansy reprezentowała Margaret z piosenką Cool Me Down. Członkowie OGAE biorą udział w głosowaniu internetowym. W zeszłym roku Margaret wygrała ten konkurs dla miłośników Eurowizji. Czy Carmell powtórzy sukces Margaret? Tego dowiemy się za jakiś czas. Zobacz także:  Nie tylko Kasia Moś! Kolejny uczestnik polskiej edycji "Must Be The Music" jedzie na Eurowizję! Kto?   Carmell, to pseudonim artystyczny Gosi Bernatowicz, córki Ewy Kasprzyk.   Carmell w polskich preselekcjach na Eurowizję uplasowała się bardzo wysoko, wyprzedziła ją tylko Kasia Moś.   Carmell piosenką "Faces" wygra Eurowizję Drugiej szansy?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner