Monika i Zbigniew Zamachowscy w świątecznym wydaniu Familiady
ONS
Newsy

TYLKO U NAS! Monika i Zbigniew Zamachowscy znowu się przeprowadzają. Wiemy, dokąd!

Monika i Zbigniew Zamachowscy znowu się przeprowadzają. Tym razem z bloku w Konstancinie do... Wiemy, dokąd!

Ponad dwa lata temu Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski wyprowadzili się z wielkiego domu w warszawskim Wilanowie, w którym Monika mieszkała kiedyś jeszcze z poprzednim mężem. Zamieszkali wtedy w zwykłym bloku w Konstancinie.

Czytaj: Monika Zamachowska o chorobie syna.

Wszyscy dziwili się takiej decyzji Zamachowskich, a Monika wytłumaczyła, że mieli kłopoty finansowe.

Zrobiliśmy to z czysto ekonomicznych względów. Nie stać nas już było na dom i na Zbyszka alimenty. Po prostu. Czy kiedyś tam wrócimy? Myślę, że nie. Może to smutno zabrzmi, ale to już chyba zamknięty rozdział w moim życiu – powiedziała w jednym z wywiadów.

Okazuje się, że Monika i Zbigniew Zamachowscy znowu się przeprowadzają. Dokąd? Na Żoliborz.

Konstancin jest daleko od Woronicza, gdzie Monka pracuje, a dla jej męża utrudnieniem były dojazdy po wieczornych spektaklach. Dlatego postanowili przeprowadzić się do Warszawy, na piękny stary Żoliborz – zdradza jej znajoma.

To kolejna zmiana w życiu Moniki i Zbyszka. Niedawno Monika podjęła decyzję o zatrudnieniu osoby od PR-u, żeby zadbała o ocieplenie jej wizerunku.
Czytaj: Monika Zamachowska zatrudniła specjalistę od wizerunku. Sprawi, że ludzie znów ją pokochają?

Teraz państwo Zamachowscy wprowadzą się do dzielnicy Warszawy, w której mieszkają między innymi: Michał Milowicz, Martyna Wojciechowska czy Małgorzata Potocka.

Zamachowscy podjęli słuszną decyzję?

Zobacz także na Polki.pl: Monika Zamachowska pokazała syna. Podobny?

 

 

Monika Zamachowska i Kuba Wojewódzki
Ons, EOS
Newsy
Kuba Wojewódzki wyśmiewa Monikę Zamachowską i jej relacje z dziećmi Zbyszka! Tym razem przesadził?
Kuba Wojewódzki wyśmiewa Monikę Zamachowską i jej relacje z dziećmi Zbyszka! Tym razem przesadził?

Kuba Wojewódzki śmieje się z Moniki Zamachowskiej! Dziennikarz w magazynie "Polityka" kpi ze słów gwiazdy "Pytania na śniadanie": Ciekawy wywiad w piśmie "Gala". Monika Zamachowska, kiedyś Richardson, a jeszcze kiedyś zupełnie inaczej, twierdzi, że byłaby wspaniałą macochą, tyle że dzieci Zbyszka unikają jej jak ognia. To niesamowite. Chyba jestem dzieckiem Zbyszka, bo mam tak samo. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy gwiazdor TVN wbija szpilę koleżance z konkurencyjnej stacji. Cztery lata temu  Kuba Wojewódzki napisał o rodzącej się miłości pomiędzy Zamachowskim a Richardson: "On jest zdolny, sympatyczny, spontaniczny, uniwersalny, otwarty i lubiany przez ludzi. A ona jest jego odwrotnością".   Czy tym razem znów nie przesadził? Co myślicie?   ZOBACZ:  Zbigniew Zamachowski stracił syna! Monika Zamachowska opowiedziała o bolesnych wspomnieniach męża   Monika Zamachowska z mężem.   Monika Zamachowska z mężem i swoimi dziećmi.    

Monika Zamachowska zachwyca się córką Zbigniewa Zamachowskiego
ONS
Newsy
Zamachowscy kupili nowe mieszkanie w Warszawie? Monika to dementuje!
Zamachowscy kupili nowe mieszkanie w Warszawie? Monika to dementuje!

Monika Zamachowska wyjaśniła czy razem z mężem Zbigniewem Zamachowskim  kupiła nowe mieszkanie w Warszawie. Okazuje się, że Zamachowscy przeprowadzili się z segmentu w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej do centrum miasta, ale nie kupili luksusowego mieszkania na Żoliborzu. Przeprowadziliśmy się z Konstancina do mieszkanie z 1937 roku, które od dawna było w rodzinie – mówi Monika Zamachowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. To już trzecia przeprowadzka pary w przeciągu czterech lat. Mieszkanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich ma ponad 80 lat. Para zamieszkała tam z dziećmi dziennikarki z drugiego małżeństwa,  Tomaszem i Zofią . Monika Zamachowska zdradza czy jej córka interesuje się modą Zosia często towarzyszy mamie w wyjściach publicznych. Niedawno była z nią na pokazie Dagmary Michalik. Czy mała interesuje się modą tak jak mama? Zośka się w ogóle modą nie interesuje i nie znosi nigdzie ze mną chodzić, ale ją przekabaciłam, bo powiedziałam, że kupimy hulajnogę – mówi Monika Zamachowska. - Ale chyba nie uda nam się tej hulajnogi kupić, bo weszłyśmy do dwóch sklepów i nam powiedzieli, że w listopadzie nie dają hulajnóg – śmieje się dziennikarka. W mieszkaniu Zamachowskich odwiedzają ich też dzieci Zbigniewa, w tym  Bronisława Zamachowska, która gra teraz jedną z ról u Andrzeja Wajdy.   Zobacz:  Monika Zamachowska zachwyca się córką męża: "Jest bardzo utalentowaną dziewczyną"   Monika Zamachowska w wywiadzie dla  Newseria Lifestyle:   Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski i jego syn Antoni: Monika Zamachowska z córką Zosią: Monika Zamachowska na Polacy z Werwą : Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski z dziećmi na jednym z ewentów:

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
Newsy
Zbigniew Zamachowski stracił syna! Monika Zamachowska opowiedziała o bolesnych wspomnieniach męża
Zbigniew Zamachowski stracił syna! Monika Zamachowska opowiedziała o bolesnych wspomnieniach męża

Zbigniew Zamachowski miał syna z pierwszą żoną Anną Komarnicką, który jednak zmarł. O tym mało znanym i tragicznym fakcie z jego życia opowiedziała Monika Zamachowska w wywiadzie dla "Gali". Przeżył już wszystkich mężczyzn w swojej rodzinie. Jego tata odszedł, kiedy on miał osiemnaście lat. Tak bardzo to nim wstrząsnęło, że napisał tomik wierszy, naprawdę dobry. Mimo to, gdy jeździmy razem na cmentarz i patrzę na grób, w którym leżą razem, ojciec, dziadek i synek Zbyszka z pierwszego małżeństwa, widzę, jak głęboko to w nim siedzi – wyznała Zamachowska w wywiadzie. Zamachowski stracił syna   O pierwszym małżeństwie Zbigniewa Zamachowskiego wiadomo niewiele. Spotkali się z przyszłą żoną w 1990 roku kiedy Anna Komarnicka miała 20 lat. Teraz jego pierwsza była żona prowadzi agencję aktorską i była związana z... Magdą Femme. Zbigniew Zamachowski  jako 18-latek pochował tatę. Monika Zamachowska jest zdania, że te dwa  tragiczne wydarzenia mocno wpłynęły na męża. Sama wie, jak bolesna jest strata, bo w 2012 roku zmarł jej brat. Kiedy w Zbyszku zaczyna się gotować, to dużo dłużej z niego schodzi. Czasami boję się, że jeśli pierwsza nie poproszę o zgodę, on mógłby sobie zrobić krzywdę. (...)  Aktorom zdarza się odlecieć od rzeczywistości, może nawet łatwiej niż dziennikarzom. A ja bardzo boje się uzależnień. Mój świętej pamięci brat uzależnił się w pięć minut od wszystkich substancji, z tabletkami od bólu głowy włącznie, bo uciekał od życia, które go przerastało. Pociesza mnie to, że Zbyszek lubi żyć i żyje w przeświadczeniu, że zostało mu niewiele czasu – czytamy w Gali. Zbigniew Zamachowski z drugiego małżeństwa z Aleksandrą Justą ma czwórkę dzieci - Bronisława, Marysię, Tadeusza i Antoniego. Z Moniką Zamachowską wychowuje jej dwójkę dzieci: Zosię i Tomasza....

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner