Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski jeszcze się nie rozwiedli 3
East News/VIPHOTO
Newsy

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wciąż nie wzięli rozwodu! "Nie wiem, jakie ma plany"

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski formalnie nadal są małżeństwem, choć ich związek rozpadł się już prawie dwa lata temu. Prezenterka zaskakująco opisała, co stoi im na przeszkodzie.

To już prawie dwa lata od kiedy Monika Richardson ogłosiła w mediach, że jej małżeństwo ze Zbigniewem Zamachowskim dobiegło końca. Choć od początku wydawało się, że w temacie rozwodu wszystko jest jasne i obydwoje chcą formalnie zakończyć małżeństwo, dotąd rozwodu nie mają. Najnowsze wypowiedzi Richardson na ten temat sugerują, że żadnej ze stron nieszczególnie spieszy się do przypieczętowania rozstania sądownym dokumentem. Mimo to słowa prezenterki na temat przyczyn braku rozwodu brzmią dość zastanawiająco.

Monika i Zbigniew Zamachowscy mają sposób na obecność paparazzi na wakacjach! Jaki?

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wciąż formalnie są małżeństwem. Co z ich rozwodem?

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski pobrali się w 2014 roku po kilkunastu miesiącach związku. Od początku ich relacja była tematem medialnych dociekań i budziła zainteresowanie, ale ostatecznie prezenterka i aktor byli jednak uważani za parę udaną. Niestety, po siedmiu latach małżeństwa okazało się, że doszło do rozpadu ich związku.

Monika Richardson kpi ze Zbigniewa Zamachowskiego
East News

Zobacz także: Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała. Jak wygląda ich związek? "Skromni i rodzinni"

Prezenterka od początku tematu rozstania w mediach nie unikała. Zamachowski - przeciwnie. Aktor nie należy do osób, które chętnie dzielą się swoją prywatnością. Dziwi jednak fakt, że prezenterka i aktor wciąż się nie rozwiedli - szczególnie że obydwoje są już w nowych związkach. Kilka miesięcy temu Monika Richardson stwierdziła, że nikomu do rozwodu się nie spieszy, ale wkrótce miną już dwa lata od rozstania i sytuacja zaczyna robić się zastanawiająca. Na przykład Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się zaledwie wiosną, a zdążyli rozwieźć się po paru miesiącach, bo już w sierpniu.

W niedawnej wypowiedzi Monika Richardson rzuciła nowe światło na temat kwestii braku rozwodu z Zamachowskim. Stwierdziła, że nawet nie dostała jeszcze pozwu rozwodowego i nie wie, jakie mąż ma plany. W rozmowie z Super Expressem pytana o rozwód, enigmatycznie przekazała, że "kiedyś pewnie do niego dojdzie".

- Nie wiem, jakie ma plany dotyczące zakończenia naszego małżeństwa. Nie dostałam pozwu. Kiedyś pewnie dojdzie do rozwodu, ale na pewno ani on, ani ja nie chcielibyśmy robić z tej smutnej procedury faktu medialnego. [...] Odebranie listu poleconego nastręcza pewnych problemów. W sytuacjach trudnych może się okazać, że... Zbyszek idzie spać. Już nieraz tak było - powiedziała Richardson.

Monika Richardson
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Monika Richardson o problemach z alkoholem. "Mam tendencję do uzależnień"

Biorąc to wszystko pod uwagę, należy zakładać, że jeszcze nieprędko usłyszymy o rozwodzie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski
Artur Zawadzki/REPORTER

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się
EastNews
Newsy
Monika i Zbigniew Zamachowski rozstali się?! Niepokojące słowa dziennikarki! 
Monika i Zbigniew Zamachowski ROZSTALI SIĘ?! "Jest mi bardzo ciężko". Rozstanie Zamachowskich. Czy Monika i Zbigniew Zamachowscy wezmą rozwód?!

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstali się? Zaskakujące informacje podał "Fakt", który pokazał również zdjęcia, na których widać, jak słynny aktor zabiera swoje rzeczy z mieszkania na warszawskim Żoliborzu, gdzie mieszkali razem przez kilka lat. Czy to oznacza koniec ich małżeństwa? Zbigniew i Monika Zamachowscy rozstali się?! Monika i Zbigniew Zamachowscy w tym roku obchodziliby 10. rocznicę związku, a w maju 7. rocznicę ślubu. Wszystko wskazuje na to, że para nie będzie celebrować niczego… „Fakt” poinformował, że ich małżeństwo najpewniej dobiega końca. Dowodem na to mają być nowe zdjęcia Zamachowskiego. Aktor wynosił swoje rzeczy z mieszkania na Żoliborzu w Warszawie, w którym mieszkał z dziennikarką. Pomagał mu syn. Z kolei jak informuje „Super Express” Zamachowska, która dopiero co wróciła z Włoch, miała umówić się z mężem, że ten przeniesie je pod jej nieobecność.  Redakcja "Faktu" postanowiła skontaktować się z dziennikarką, która rozstrzęsiona szybko ucięła temat. Padły jednak bardzo niepokojące słowa: Jest mi bardzo ciężko.  Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać - powiedziała w "Fakcie" Zamachowska. Koniec małżeństwa Zamachowskich? O kryzysie w ich małżeństwie "Super Express" informował już w lutym tego roku. Jednak wtedy Zamachowska powiedziała: Nic takiego nie ma miejsca, nie ma żadnego rozstania - ucięła Zamachowska. Kolejne takie spekulacje pojawiły się po wywiadzie Moniki w "Twoim Imperium", która o swoim małżeństwie z Zamachowskim powiedziała: Od początku wiedzieliśmy, że nasz związek jest obarczony wysokim ryzykiem. I dla mnie, i dla Zbyszka jest to już trzecie małżeństwo, oboje doskonale więc wiemy, że wszystko może się...

Monika Zamachowska w błyszczącej zielonej sukience. Zbigniew Zamachowski w garniturze
East News
Newsy
Dlaczego Monika Richardson rozwodzi się? "Byłam złodziejką męża, złą macochą..." Co ma na myśli?
Monika Richardson opublikowała wstrząsający wpis dotyczący jej małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. Teraz jest znów zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Od rozstania Moniki Richardson z mężem Zbigniewem Zamachowskim minęło zaledwie trzy miesiące. W marcu paparazzi przyłapali aktora podczas wyprowadzki ze wspólnego mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Spekulowano wówczas, że małżeństwo Zamachowskich przechodzi poważny kryzys. Wkrótce przykre informacje się potwierdziły. Co więcej, okazało się, że ich relacja została wystawiona na próbę o wiele wcześniej. Powód? Zbigniew Zamachowski miał się zbliżyć do innej kobiety, która jest znaną aktorką. Rzekomo w trakcie związku z Moniką aktor związał się z Gabrielą Muskałą – znaną widzom z takich produkcji jak "Moje córki krowy", "Proceder", czy "Warsaw by night". Zbyszek znowu się zakochał i to z wzajemnością. Muskała jest aktorką, więc jak nikt rozumie huśtawkę nastrojów partnera. Jest czuła i subtelna, o czym przekonał się, gdy opiekowała się nim, kiedy dopadł go koronawirus. Nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Jest więc przeciwieństwem jego żony -  cytował słowa informatora jeden z tygodników.  Kilka tygodni później Monika Richardson też zaskoczyła swoich fanów. Podczas wywiadu, który przeprowadzała dla jednej z gazet, poznała producenta filmowego Konrada Wojterkowskiego . Ich relacja szybko przerodziła się w uczucie, a para ogłosiła, że jest razem . To jest Monika Richardson, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy ... i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy. Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za...

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała są parą
Newsy
Zbigniew Zamachowski spotyka się Gabrielą Muskałą! Nowa miłość?
Najnowsze zdjęcia Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały pokazują, że łączą ich nie tylko relacje zawodowe. Aktor jeszcze przed rozwodem z Monika Richardson układa sobie nowe życie?

O tym, że 60-letniego Zbigniewa Zamachowskiego i 52-letnią Gabrielę Muskałę łączy coś więcej niż tylko relacje zawodowe mówiło się juz wiosną. Wtedy, pod koniec marca gruchnęła wiadomość, że Zbigniew Zamachowski rozstał się z żoną Moniką Zamachowską. Fotoreporterzy przyłapali aktora na wynoszeniu rzeczy z ich mieszkania na Żoliborzu. Dziennikarka potwierdziła, że czeka ich rozwód, a na mediach społecznościowych powróciła do nazwiska Richardson. Dwa tygodnie później pojawiły się doniesienia, że aktor spotyka się z Gabrielą Muskałą, znaną aktorką. Do tej pory para nie skomentowała plotek, ale najnowsze zdjęcia paparazzi pokazują, że aktorów coś łączy! Zobacz także:  Dlaczego Monika i Zbigniew Zamachowscy się rozstali? Oto powód!  Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała są razem?  Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson podobno zaczęli oddalać się od siebie znacznie wcześniej, niż podali informacje o rozstaniu. Wówczas aktor miał zbliżyć się do znanej aktorki, Gabrieli Muskały. Tygodnik "Na Żywo" podał, że Zamachowski znowu jest zakochany, a nowa partnerka bardzo dobrze go rozumie. Zamachowski i Muskała poznali się podczas przygotowań do wspólnego spektaklu "Oszuści" w Och-Teatrze. Obydwoje unikają dzielenia się informacjami o swoim prywatnym życiu, więc do tej pory nie potwierdzili związku. Ale ich najnowsze zdjęcia mówią same za siebie.  Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała zostali sfotografowani po sobotnim pokazie sztuki „ Victoria/True Woman Show” , w której aktor wciela się w jedną z głównych ról. Aktorka towarzyszyła mu podczas premiery. "SuperExpress" doniósł, że po spektaklu aktor cały czas był przy ukochanej, dużo rozmawiali,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik