Zaskakujące doniesienia jednego z tygodników! "Twoje Imperium" informuje, że Zbigniew Zamachowski szykuje się do... czwartego ślubu, z Gabrielą Muskałą! Znajomy gwiazdora podał, że wesele znanych aktorów ma odbyć się niebawem, a pierwsi goście już mieli dostać zaproszenia. Poniżej szczegóły!

Reklama

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała wezmą ślub?

Życie uczuciowe Zbigniewa Zamachowskiego jest gotowym scenariuszem na film, niekoniecznie romantyczny i z happy endem. Aktor ma za sobą trzy nieudane małżeństwa, niemal każde z nich kończyło się w atmosferze skandalu. Pierwszą żoną Zamachowskiego była Anna Komornicka, kolejną - aktorka Aleksandra Justa, z którą doczekał się czwórki dzieci. Trzecią małżonką Zbigniewa została prezenterka Monika Richardson, która niemiała zbyt dobrych relacji z Justą. Panie nie szczędziły sobie gorzkich słów w mediach.

Zobacz: Była żona Zamachowskiego przerywa milczenie. W ostrych słowa potępia Richardson

W 2021 roku Zamachowscy rozstali się po niemal 10 latach związku, a kiedy w mediach pojawiła się informacja o ich rozwodzie, niemal jednocześnie wyszło na jaw, że Zbigniew jest w nowym związku, z aktorką Gabrielą Muskałą. Richardson (Monika wróciła do swojego wcześniejszego nazwiska) publicznie mówiła o romansie byłego partnera, nie ukrywając, że jest jej niezwykle ciężko.

Zobacz także: Monika Richardson ostro o Zbigniewie Zamachowskim i "nieszczęsnym romansie!"

Zobacz także

Sam zainteresowany niezwykle rzadko zabierał głos zarówno w sprawie rozstania z żoną, ale i nowej relacji z Muskałą. Tym bardziej więc zaskakują doniesienia "Twojego Imperium" o ich... ślubie. Miał się wygadać znajomy gwiazdora:

Jak się zakocha, od razu dąży do sformalizowania związku, wierząc, że to na zawsze. Kiedy udało mu się zamknąć drzwi za poprzednim życiem, chce rozpocząć kolejny etap
czytamy
Zamachowski i Muskała na spacerze
Zamachowski i Muskała na spacerze

Według gazety pierwsze zaproszenia na ślub zostały już wysłane. Znajomy pary informuje, że ich związek kwitnie:

Z Gabrysią świetnie się dogadują, a ich uczucie wciąż kwitnie, już czwarty rok
dodaje informator tygodnika

Aktorzy nie odnieśli się do tych doniesień, ale warto przypomnieć, że rzadko kiedy komentują swoje życie prywatne.

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała przyłapani na randce

Jakiś czas temu Muskała w jednym z wywiadów krótko opowiedziała o związku z Zamachowskim. Zdradziła, co daje jej związek ze Zbigniewem. Jest to jedna z nielicznych jej wypowiedzi na ten temat:

Cudowne poczucie partnerstwa i swobody, akceptacji absolutnej i to, że ja się z tym człowiekiem mogę śmiać przede wszystkim. Ale też mogę mu się wypłakać w ramię, jak trzeba i pomóc, jak jemu jest ciężko
mówiła Gabriela w magazynie Pani

Życzymy więc szczęścia!

Reklama

Zobacz także: Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała. Jak wygląda ich związek? "Skromni i rodzinni"

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała są parą
Reklama
Reklama
Reklama