Jakub i Paulina Rzeźniczakowie swego czasu ochoczo dzielili się z fanami swoim życiem prywatnym. Niedawno jednak internauci zauważyli brak aktywności z ich strony i pojawiły się nawet spekulacje nt. rzekomego kryzysu w małżeństwie piłkarza i jego wybranki. Postanowiliśmy się odezwać do Jakuba Rzeźniczaka i mamy jego komentarz w sprawie! Już wszystko jasne...

Reklama

Co słychać u Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków?

Internauci od pewnego czasu są zaniepokojeni brakiem aktywności Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków w mediach społecznościowych. Paulina jeszcze kilka tygodni temu na bieżąco informowała swoich odbiorców o swoim samopoczuciu, przebiegu ciąży, a także chętnie pokazywała zdjęcia z mężem. Gdy zatem para nagle zniknęła z sieci, zaczęły się tworzyć spekulacje wśród fanów.

Jakub i Paulina Rzeźniczak
Jakub i Paulina Rzeźniczak Instagram @paulina_rzezniczak

Zapytaliśmy więc Jakuba Rzeźniczaka o powód, dla którego on i jego żona nagle przestali dzielić się z fanami swoim życiem w mediach społecznościowych i co zatem aktualnie u nich słychać. Rzeźniczak odpisał nam krótko:

U nas wszystko dobrze i pozdrawiamy serdecznie
- odpowiedział nam Jakub Rzeźniczak

Fani Pauliny i Jakuba Rzeźniczaka domyślają się również, że para z pewnością powitała już na świecie swoją córeczkę. Zapytaliśmy również o to piłkarza, jednak informację o tym, czy został już tatą, postanowił zachować jako swoją słodką tajemnicę i nie zdradził nam szczegółów.

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie Instagram/Jakub Rzeźniczak

W rozmowie z Party.pl, Jakub Rzeźniczak odniósł się również do zamieszania związanego z "lajkowaniem nieprzychylnych komentarzy na temat swojej żony". Jakub Rzeźniczak stanowczo zaprzeczył tej narracji i podkreślił, że nie drwił ze swojej żony, a reakcja "haha", którą zostawił, to "ikona wyśmiewania komentarza smutnych ludzi".

Zobacz także

Cieszymy się zatem, że u tej pary nadal wszystko jest w porządku i życzymy im wszystkiego, co najlepsze!

Reklama

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak bladym świtem przekazał ważną wiadomość. Chodzi o Paulinę. "To cud"

Paulina i Jakub Rzeźniczak
Instagram @paulina_rzezniczak
Reklama
Reklama
Reklama