Korwin o aferze z Samusionek
ONS

Korwin wybrała żenady 2013 roku: Samusionek, Zelt i reakcje na śmierć...

Korwin o aferze z Samusionek
ONS

Koniec roku to najlepszy czas na podsumowania. Karolina Korwin Piotrowska postanowiła, że na łamach swojej rubryki we "Wprost" alfabetycznie wyróżni najważniejsze wydarzenia w show-biznesie. Czasami przełomowe, czasami żenujące, ale zawsze grzejące publiczność. Tydzień temu cytowaliśmy dwa najciekawsze według nas wpisy od A do O. Teraz z wypiekami na twarzy zerknęliśmy w dalszy ciąg alfabetu.

Przypomnijmy:
"Warsaw Shore to kupa w polskich mediach"
"Blogerki w dupach i głowach mają poprzewracane"


Najbardziej zainteresowała nas literka "Ż", pod która kryło się hasło "Żenada roku". Karolina krótko i na temat wskazała to, co w 2013 roku przyprawiło Polaków o politowanie.

- Żenady roku: Walka o dziecko między Anną Samusionek i jej byłem mężem przy udziale tabloidów oraz dziwny trójkąt erotyczny Piotra Zelta - on, jego dziewczyna i jej chłopak, a w tle mała dziewczyna, która jak córka Samusionek kiedyś dorośnie i przeczyta, jak beznadziejnych ma rodziców.


Pod "Żet" Korwin Piotrowska ukryła jeszcze jeden smaczek, którym była najczęściej szukana w polskim Google'u śmierć Paula Walkera:

- Po aktorze łzy lali m.in. Edyta Górniak, Anna Wendzikowska i Marta Żmuda Trzebiatowska. Co ciekawe, żadna z polskich celebrytek nie płakała ostentacyjnie po Mandeli, ani po Mazowieckim. Czy tylko dlatego, że nie grali w amerykańskich filmach?


Zobacz: "Cała twarz we łzach. Ty jest moim nieśmiertelnym"

To tyle jeśli chodzi o Żenady Roku według Karoliny. Dość litościwie jak na nią, ale tylko we "Wprost". W "Maglu towarzyskim" dziennikarka wraz z Tomaszem Kinem przygotowała prawdziwą ucztę.

Co było największą żenadą roku według Was?akpa20120930_pozegnanie_lata_mp_7247.jpg


Tak Paula Walkera żegnały gwiazdy i rodzina:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11