Karolina Korwin Piotrowska w futerku

Karolina Korwin Piotrowska: "Ona nie jest nudną lalą". O kim mówi dziennikarka?

Karolina Korwin Piotrowska w futerku

Od kilku miesięcy Sarsa podbija listy przebojów, a jej sarsorogi rogi podbijają Instagram. Wiele osób określa wokalistkę mianem fenomenu, a co sądzi o niej Karolina Korwin Piotrowska, która bacznie obserwuje show-biznes?

Niezły pop, analogie do Rihanny i M.I.A. chyba bardzo czytelne, ale jak już brać to od najlepszych. Mnie bardzo podoba się sam wizerunek Sarsy, jej teledyski i to jak wygląda, stroje, makijaż, bardzo charakterystyczna fryzura (chociaż taką miała już Reni Jusis  z czasów "Zakręconej" czy widać ją było niegdyś na pokazach Alexandra McQueena w 2010 roku), bo na tle banalnej sceny muzycznej, ubranej w niemal jednakowe kiecki albo kurtki skórzane z sieciówek, nagle jest ktoś, kto fajnie kombinuje i przez to zapada w pamięć. Chce być jakiś, oryginalny, kolorowy i zabawny, a nie być kolejną nudną lalą. To akurat lubię - napisała w swoim felietonie. 

Karolina Korwin Piotrowska o karierze Sarsy

Dziennikarka podkreśla jednak, że w pewnym momencie piosenka "Naucz mnie" atakowała ją z każdej strony, i porównała do słynnych reklam z Eweliną Lisowską.

Jej piosenka "Naucz mnie" zabiła mnie tego lata. Była wszędzie. W radiach, reklamie, w sklepach, na deptaku i w telewizji. Doszło do tego, że kiedy tylko ją słyszałam, chciało mi się krzyczeć albo wyskakiwać z pędzącego pojazdu (bo często słyszałam ją w taksówkach), tak bardzo już nie mogłam jej znieść. Pomyślałam sobie wówczas, że ktoś idzie śladami Eweliny Lisowskiej, której niefortunnie użyta w reklamie sklepu piosenka stała się nie tyle hitem, co symbolem obciachu za sporą kasę i powodem do zasłużonej mega szydery.

Prowadząca "Magiel Towarzyski" zaznacza, że Sarsa jest ciekawym zjawiskiem i liczy na to, że jej druga płyta będzie przygotowana z taką starannością jak pierwsza. 

 

Zobacz: Reklama z Lisowską budzi mieszane uczucia. Ile razy została wyemitowana w telewizji?​

 

Sarsa na nominacjach do Eska Music Awards 2015

Sarsa Markiewicz na nominacjach do Eska Music Awards 2015

Karolina Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style

Sarsa na Look of the year

Sarsa na Look Of The Year
ONS

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26