Karolina Korwin Piotrowska miażdży Wiktorię Gąsięwską za grę aktorską
Instgram/wiktoria_gasiewska/karolinakp
Newsy

Karolina Korwin-Piotrowska gorzko o Wiktorii Gąsiewskiej. "Popularność nie przekłada się na talent"

Karolina Korwin-Piotrowska wzięła pod lupę polską produkcję "Krime story. Love story". Ku zaskoczeniu wszystkich doceniła grę aktorską części obsady. Wiktoria Gąsiewska nie miała tyle szczęścia.

Jedna z najpopularniejszych krytyczek filmowych Karolina Korwin-Piotrowska jest bardzo bezpośrednia w swoich wypowiedziach i nie boi się powiedzieć co uważa na temat nawet największych gwiazd. Wielu twórcom oberwało się od krytyczki za marną grę aktorską czy scenariusz. Tym razem Karolina postanowiła ocenić nowy hit Netflixa "Krime Story. Love Story". Według dziennikarki dzieło wcale nie było tak złe, jak się spodziewała. Oberwało się jedynie... damskiej części obsady.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wrócą do siebie? Basia Kurdej-Szatan komentuje rozstanie pary!

Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje grę aktorską Wiktorii Gąsiewskiej

"Krime Story. Love Story" to gangsterska opowieść o miłości w reżyserii twórcy dzieł takich jak "Gierek" czy "Proceder". Film do tej pory nie zebrał najlepszych ocen. W obsadzie najnowszego hitu Netflixa  zobaczymy m.in Cezarego Żaka czy Jana Frycza. Główne role przypadły Wiktorii Gąsiewskiej oraz Cezaremu Łukasiewiczowi. Swoją opinię na temat filmu wyraziła Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka zaskoczyła wszystkich recenzją, w której doceniła grę aktorską szczególnie męskiej części obsady.

Aktorstwo fajne, głównie męskie: Cezary Łukaszewicz nareszcie w dużej głównej roli i nie zawodzi, świetny jak zwykle Piotr Witkowski, jego duet z Gabrielą Muskałą to perełka – ja bym z tego zrobiła spin off; cudowni w epizodach: Misiek Koterski, Cezary Żak, Jan Frycz i Krzysztof Kowalewski – ostatnia rola, bezcenne. Jest też ładny piesek, a kino pieski kocha - wyznała.

Według Karoliny Korwin-Piotrowskiej znacznie gorzej poszło paniom. Dziennikarka zdecydowała się dać uszczypliwy komentarz w stronę Małgorzaty Kożuchowskiej, grającej matkę głównej bohaterki.

Postacie kobiece w tym filmie niestety są schematyczne, mamy XXI wiek! Kożuchowska powinna zwolnić z pracy fryzjera, ale poza tym jest wreszcie matką nastolatki, rola ta, potencjalnie ciekawa, rozmywa się w zimnych kadrach- wyznała.

Zdecydowanie najbardziej w recenzji "Krime Story. Love Story" oberwało się Wiktorii Gąsiewskiej, która grała główną bohaterkę - Kamilę. 

Zobacz także: Blanka Lipińska drwi z krytyki Karoliny Korwin-Piotrowskiej: "W sumie to nie mam pojęcia, kim jest"

Potencjał postaci granej przez Wiktorię Gąsiewską, główną postać kobiecą, był większy, może jednak popularność w mediach społecznościowych i celebryctwo nie przekłada się na ekranową charyzmę i talent - napisała o młodej aktorce Karolina Korwin-Piotrowska.

Dziennikarka nie pozostawiła na Wiktorii Gąsiewskiej suchej nitki. Skrytykowała jej grę aktorską i uznała z przekąsem, że bycie celebrytą utrudnia bycie zdolną aktorką. Wiktoria jak do tej pory nie odniosła się do recenzji Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska pozuje w przezroczystym gorsecie... "Niewiele pozostawiłaś fantazji"

Karolina Korwin Piotrowska miażdży Wiktorię Gąsięwską za grę aktorską
Pawel Wodzynski/East News

Młoda aktorka już od dziecka pojawiała się w wielkich filmowych produkcjach, jak np. "Katyń" Andrzeja Wajdy. Dopiero rola w serialu "Rodzinka pl." pomogła jej zdobyć prawdziwą popularność, dzięki której spełnia się także w roli influencerki. Rola w "Krime Story. Love Story" była pierwszą tak odważną kreacją w karierze Wiktorii. 

Oglądaliście ten film?

Zobacz także: "rodzinka.pl": Tak zmieniły się dziecięce gwiazdy serialu! Kacperek, Zosia, Paula... Zobaczcie zdjęcia!

Karolina Korwin Piotrowska miażdży Wiktorię Gąsięwską za grę aktorską
Instgram/wiktoria_gasiewska

Karolina Korwin Piotrowska chwali Kasię Tusk
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska zachwycona książką Kasi Tusk: "Must have dla młodych dziewczyn"
Karolina Korwin Piotrowska zachwycona książką Kasi Tusk: "Must have dla młodych dziewczyn"

Karolina Korwin Piotrowska jest zachwycona debiutancką książką Kasi Tusk "Elementarz stylu", która już jest bestsellerem ! Dziennikarka TVN Style w rozmowie z Party.pl przyznała, że jest to jedna z najciekawszych pozycji modowych w polskich księgarniach. Karolina Korwin Piotrowska chwali książkę Kasi Tusk Piotrowska docenia "Elementarz stylu" Kasi Tusk nie tylko za sposób wydania i oprawę graficzną, ale i poprawność językową. Wyróżnia również jej oryginalność: Dobrze napisana, oryginalna rzecz a nie bezczelnie skopiowana z internetu, przypominające najlepsze z możliwych wzory światowe z tej półki czyli książkę "How to be Parisian" Caroline de Maigret, "It" Alexy Chung czy rewelacyjna, wydana tez w Polsce "love, style, life" Garance Dore. Co ważne - napisana dobrą polszczyzną, czego nie można powiedzieć o książkach blogerów modowych z wyjątkiem MrVintage. To może być "must have" dla tych młodych dziewczyn, które nie chcą za wszelką cenę być modne. W tym czasie kiedy jedni zabijają się o modne w tym sezonie szmaty z tanich sieciówek, lepiej sobie poczytać tę książkę i wyciągnąć prosty wniosek, że marka i aktualna, przemijająca zbyt szybko moda, mają się do stylu jak pięść do nosa. Poza tym edytorsko to naprawdę piękna książka, aż miło ją wziąć do ręki. Kasia na pewno musi być dumna z takiej recenzji! Teraz czekamy na nową książkę Karoliny. "Krótka książka o miłości" z pewnością też zbierze same pozytywne recenzje!   Karolina Korwin Piotrowska chwali Kasię Tusk Książka Kasi Tusk jest już hitem    

Karolina Korwin Piotrowska w szarym płaszczu
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska dostaje niewybredne pogróżki od... obrońcy Violi Kołakowskiej! Wystąpi o ochronę?
Karolina Korwin Piotrowska dostaje niewybredne pogróżki od... obrońcy Violi Kołakowskiej! Wystąpi o ochronę?

Po konflikcie z Violą Kołakowską Karolina Korwin Piotrowska dostaje pogróżki. Na Instagramie dziennikarka opublikowała kilka wulgarnych wiadomości od hejtera, który grozi jej i staje w obronie modelki. Sprawa jest bardzo poważna, ponieważ Karolina Korwin Piotrowska chce postarać się o ochronę z urzędu!   Konflikt Karoliny Korwin Piotrowskiej i Violi Kołakowskiej Od czego się zaczęło? Viola Kołakowska w jednym ze swoich wpisów ostro skrytykowała polskie blogerki modowe, porównując ich pracę do pracy prostytutek : Zainspirowałam się dziewczynami, które są blogerkami i szafiarkami, tak zwanymi, oraz całą resztą wokół tego, czyli wszystkimi, którzy dorabiają do tego ideologię. Powiem szczerze, że najbardziej podirytowała mnie sytuacja taka, że ktoś daje na to ciężkie pieniądze, że ktoś płaci tym dziewczynom za nic. Jest to taka trochę reklamowa prostytucja - dla mnie przynajmniej. Postanowiłam to skomentować - pisała. W sieci rozpętała się niemała afera, którą postanowiła skomentować Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka stanęła w obronie blogerek, sugerując, że Viola chce wypromować się na ich plecach: Ma teraz za darmo Viola swoje pięć minut sławy zdobyte na dziewczynach, które może nie są orłami intelektu, ale pracują naprawdę ciężko. Można o tych dziewczynach (i chłopakach też) wiele mówić, ale jednego im nie można odmówić: pracowitości właśnie . I kreatywności. To jest realna siła, ma swoją wartość zbudowaną na owych snapach też, czy nam się to podoba czy nie. Ta nowa, mocna siła medialna i marketingowa, ona już nadeszła i wyzywanie się teraz w taniej stylistyce rodem z brudnej piaskownicy i nagrywanie niby zabawnych filmików nic nie da. Do roboty się wziąć. Tylko tyle. No chyba, że ma się co do garnka włożyć. Viola nie pozostała jej dłużna. Nazwała Korwin Piotrowską "obłudną"....

O co pokłócili się Karolina Korwin Piotrowska i Kuba Wojewódzki
x-news
Newsy
"Kuba Wojewódzki": Oto kulisy wyjścia Karoliny Korwin Piotrowskiej ze studia: "Bezczelny seksista"
Co sprawiło, że zdenerwowana Karolina Korwin Piotrowska wyszła ze studia Kuby Wojewódzkiego? Czy sprzeczka była wyreżyserowana?

Show Kuby Wojewódzkiego od dawna nie cieszyło się takim zainteresowaniem. Karolina Korwin-Piotrowska okazała się gościem, który mógł przyciągnąć mnóstwo widzów przed ekrany. Wszystko przez nagranie, na którym widać, jak dziennikarka obraża prowadzącego i przerywa program, ostentacyjnie wychodząc ze studia. Wreszcie przekonaliśmy się, co tak naprawdę działo się w programie TVN. O co Kuba Wojewódzki zapytał Karolinę Korwin-Piotrowską? Czy ich konflikt został wyreżyserowany? Karolina Korwin-Piotrowska naprawdę zaatakowała Kubę Wojewódzkiego? "Jesteś matką chrzestną chamstwa" Wbrew temu, czego spodziewać się mogli widzowie, Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowska od samego początku spijali sobie z dziubków. Dziennikarze licytowali się, które z nich jest częściej atakowane przez hejterów i obrażane na ulicy. Zgodnie stwierdzili, że tworzą parę - król i królowa nienawiści. Na uszczypliwy komentarz w kierunku gospodarza Karolina Korwin-Piotrowska pozwoliła sobie dopiero, gdy ten zażartował sobie z wieku jej terapeutki, nazywając ją "pomnikiem przyrody". Zobacz także:   Kuba Wojewódzki podkręca atmosferę przed emisją afery z Karoliną Korwin Piotrowską! Bezczelny seksista! - powiedziała Karolina Korwin-Piotrowska. W trakcie rozmowy okazało się, że Kuba Wojewódzki zablokował swojego gościa na Instagramie. Dziennikarka zaapelowała, żeby "król TVN" ją odblokował, nazywając go przy okazji "ciulem". Później rozmowa zeszła na temat książki Karoliny Korwin-Piotrowskiej pt. "Wszyscy wiedzieli", która opowiada o mobbingu i przemocowych praktykach m.in. w środowisku aktorskim. Kuba Wojewódzki przypomniał, że sam był ofiarą takiego zachowania na początku kariery....

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik