Kuba Wesołowski z medalem

Wiemy, jakiej płci będzie dziecko Agnieszki i Kuby Wesołowskich!

Kuba Wesołowski z medalem

Agnieszka i Kuba Wesołowscy będą mieli syna! Kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że dziennikarka jest w ciąży, a sławna para wkrótce spełni swoje marzenie o dziecku. Kuba Wesołowski nigdy nie ukrywał, że marzy o dużej rodzinie i pociechach. Między innymi, dlatego że uwielbia dzieci zgodził się wziąć udział w programie "Mali Giganci", w którym opiekował się jedną z grup. Teraz marzenie jego i jego żony, Agnieszki Wesołowskiej właśnie się spełnia! Brzuszek prezenterki jest już coraz bardziej widoczny, czym pochwaliła się przebywając na wakacjach za granicą. 

 

Polecamy także: Namiętność po ślubie – fantazja, uwodzenie i zaskoczenie​

 

Jeszcze do niedawna nie było wiadomo, czy szczęśliwe małżeństwo będzie miało chłopca czy dziewczynkę. Prawda wyszła na jaw w niedzielnym "Co za tydzień", kiedy Olivier Janiak przeprowadzał wywiad ze swoim przyjacielem, Kubą Wesołowskim. Co ciekawe prawdę zdradził dziennikarz, a nie sam aktor:

 Ja państwu wszystko powiem: jaki szpital, który miesiąc, płeć też mogę zdradzić, imienia jeszcze nie – tylko tyle wyciągnąłem od Kuby. Ale będzie miał chłopczyka! 

Zakochanym zatem bardzo gratulujemy!

 

Zobacz: Agnieszka i Kuba Wesołowscy też jedzą batony Anny Lewandowskiej. Jak im smakują?​

 

Agnieszka i Kuba Wesołowscy spodziewają się syna!

Kuba Wesołowski z dziewczyną
Ons.pl

 

Agnieszka Wesołowska w ciąży

Agnieszka Wesołowska w ciąży

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15