Wesołowscy jedzą batony Lewandowskiej

Agnieszka i Kuba Wesołowscy też jedzą batony Anny Lewandowskiej. Jak im smakują? Zdjęcia

Wesołowscy jedzą batony Lewandowskiej

Agnieszka i Kuba Wesołowscy wrócili z wakacji i od razu pochwalili się dostawą batonów oraz przekąsek od Ani Lewandowskiej. Tak jak niektóre polskie WAGs, czyli Sara Boruc i część znajomych piłkarzy jak Wojciech Szczęsny czy Bartek Kapustka, chwalą i zachęcają do jedzenia produktów żony Lewandowskiego.

Zobacz: Przepisy na batony z płatków owsianych: z bakaliami, bez pieczenia, dietetyczne

 

Kuba Wesołowski, Agnieszka Wesołowska

Śmierć czekoladzie i chipsom, nadchodzi nowa era przekąsek dla łasuchów. Można jeść z czystym sumieniem. Uwaga: ładują (pozytywną) energią! - napisała Wesołowska.

Za to Ania pochwaliła się, że właśnie zrobiła sesję reklamową swoich produktów. Na razie batony Ani można kupić tylko na jej stronie internetowej, ale skoro zrobiła sesję, to być może pojawią się też w zwykłych sklepach. Jaka jest cena batonów Lewandowskej? To zaledwie 5,99 zł!

 

Anna Lewandowska z batonami

 

Jak na razie smak batonów i przekąsek znają głównie gwiazdy i znajomi Lewandowskich i zapewniają, że są cudowne, zdrowe i naładowane pozytywną energią.

Zobacz także: Lewandowska teraz promuje swoje batony z Kapustką! Fani zniesmaczeni: "Żenada! Przestań wozić się na nich"

 

Agnieszka Wesołowska jest w ciąży, więc musi się zdrowo odżywiać.

Agnieszka Wesołowska w ciąży

 

Już jutro 30 lipca Ania Lewandowska zaczyna kolejny obóz fitness ze swoimi fankami. Dlatego wakacje z Robertem to już tylko wspomnienie.

Robert Lewandowski w kapeluszu

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00