Marcin Prokop trzyma kartkę z napisem "czarujący", Małgorzata Rozenek trzyma swoją książkę, Monika Olejnik siedzi na fotelu w studio telewizyjnym
B. KRUPA/EAST NEWS, A. JANKOWSKI/REPORTER, P. FOTEK/REPORTER
1/19
Marcin Prokop trzyma kartkę z napisem "czarujący", Małgorzata Rozenek trzyma swoją książkę, Monika Olejnik siedzi na fotelu w studio telewizyjnym
B. KRUPA/EAST NEWS, A. JANKOWSKI/REPORTER, P. FOTEK/REPORTER

Rok akademicki wystartował! Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę - zaglądamy w dyplomy naszych polskich gwiazd! Czy wiecie, że Marcin Prokop mógłby pokierować Waszymi finansami, Małgorzata Rozenek z pewnością świetnie wybroniłaby Was w sądzie, a Monika Olejnik umiałaby prowadzić np.  stadninę koni!!! Nie zgadniecie, jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy, które na co dzień oglądacie w telewizji.

 

Zapraszamy do naszej galerii!

 

Nie wszystkie gwiazdy mają skończyć czas na studia.  Zobacz: Ewa Farna bierze urlop dziekański.

2/19
Monika Olejnik trzyma mikrofon programu III Polskiego Radia, na drugim zdjeciu stoi i rozmawia z Generałem Jaruzelskim oraz Aleksandrem Kwasniewskim
DONAT BRYKCZYNSKI/REPORTER, JOLANTA ZUCHNIEWICZ/FOTONOVA

Monika Olejnik studiowała zootechnikę i jako prawdziwa znawczyni, rewelacyjnie odnajduje się już od wielu lat w politycznym zoo :). Przez 18 lat pracowała w programie III Polskiego Radia. 

Na zdjęciu w roku 1995 oraz w 2009, podczas nagrania programu „Kropka nad i ” z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim i generałem Wojciechem Jaruzelskim.

3/19
Marcin Prokop z kartonową sylwetką Kuby Wojewódzkiego

Marcin Prokop skończył finanse i bankowość w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Jakże się cieszymy, że nie utknął w bankowym okienku!

4/19
Małgorzata Rozenek na w białej bluzce z kołnierzykiem stoi na tle szafy z ubraniami

Perfekcyjna Pani Domu perfekcyjnie ukończyła studia prawnicze! Małgorzata Rozenek zamierza niebawem obronić pracę doktorską. Kariera w telewizji jej w tym nie przeszkadza.

5/19
Kinga Rusin siedzi przy stole a nad nią stoją Michał Piróg i Agustin Egurolla

Kinga Rusin to absolwentka italianistyki. Z pewnością czytuje „Boską Komedię” w oryginale - bez problemu!

6/19
Adam Nergal Darski ucharakteryzowany podczas koncertu Behemoth oraz jego portret obok bez makijażu
PIOTR KAMIONKA/REPORTER, LESZEK KOTARBA/EAST NEWS

Adam Darski - Nergal, charyzmatyczny frontman kapeli Behemoth, mógłby niejednemu z nas dać korepetycje! Ze śpiewu??? Nie!  Z historii!

7/19
Mariusz Pudzianowski bez koszulki pręży muskuły, półsylwetka

Mariusz Pudzianowski, ukochany strongman Polaków, a obecnie zawodnik MMA, ukończył zarządzanie w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania Łodzi. I jak widać potrafi świetnie zarządzać swoją karierą!

8/19
Tomasz Kammel stoi na krześle w studio, w czarnym garniturze

„Sprechen Sie Deutsch?” - mógłby zapytać nas Tomasz Kammel, gdyby pracował zgodnie ze swoim wykształceniem germanisty, ale dzięki temu, że wybrał karierę nieco odbiegającą od tematu studiów, możemy oglądać go na ekranie telewizora.  (Na zdjęciu podczas konferencji Pytania na Śniadanie, 2014)

9/19
Tatiana Okupnik trzyma w dłoniach płytę ubrana jest w białą bluzkę i czarną marynarkę
Paweł Kibitlewski/ONS

Pani filolog romanistyki,  mogłaby spokojnie stanąć w szranki z Edith Piaf. Chcielibyście posłuchać Tatiany Okupnik jak śpiewa po francusku? Bo my tak!

10/19
aleksandra kwaśniewska stoi na czerwonym dywanie w czerwonym płaszczu
Paweł Kibitlewski/ONS

Marzyliście kiedyś, by poleżeć na kozetce u pięknej pani psycholog? Na przykład w gabinecie Aleksandry Kwaśniewskiej?!

11/19
Katarzyna Cichopek stoi na wolnym powietrzu,w otoczeniu fanów i podpisuje autografy
Paweł Kibitlewski/ONS

Katarzyna Cichopek jest z również z wykształcenia psychologiem, dyplom zdobyła na warszawskiej SWPS. Na zdjęciu rozdaje autografy podczas zlotu fanów „M jak Miłość” (2010) w Gdyni.

12/19
Robert Janowski kuca i śpiewa na scenie oraz stoi w garniturze w programie Jaka to Melodia
Jacek Dominski/REPORTER, Tomasz Kielczewski/ONS

Robert Janowski, najbardziej rozśpiewany weterynarz w Polsce. Sławę przyniosła mu rola w musicalu „Metro”, chociaż młodsza publiczność zapewne kojarzy go już tylko i wyłącznie z programem „Jaka to melodia”!

13/19
Magdalena Różczka idzie po czerwonym dywanie z różą w dłoni w kwiatowej sukience do ziemi

Magdalena Różdżka jest prawniczką, tutaj widzimy ją jednak na czerwonym dywanie Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, 2015. Na pewno byłaby świetna w polskiej wersji „Żony Idealnej” w roli charyzmatycznej pani adwokat,  Alicii Florrick!

14/19
Ada Fijał portret na tle programu telewizyjnego
Daniel Wysocki/ONS

Ada Fijał, aktorka, która bezsprzecznie potrafi się doskonale ubrać, jest z wykształcenia także stomatologiem! Czy ktoś ma ząb do wyrwania??

15/19
Olivier Janiak pokazuje coś dłonią z wyciagnietym palcem wskazującym Katarzynie Herman

Przystojniak, lew salonowy, a przede wszystkim świetny prezenter, Olivier Janiak, skończył wydział prawa, naszym zdaniem miałby duże wzięcie jako adwokat, choćby samego diabła! Poza tym w czasie studiów Olivier miał jeszcze na imię Piotr.

Na zdjęciu podczas festiwalu PKO OFF CAMERA w Krakowie z Katarzyną Herman, 2015r.

16/19
Agata Młynarska siedzi za stołem z Wojciechem Pokorą

Chcielibyście mieć taką elokwentną panią od polskiego? My tak!  Na zdjęciu Agata Młynarska z Wojciechem Pokorą w programie „Świat się kręci”.

17/19
Zbigniew Zamachowski, Monika Richardson stoją ubrani na czarno

Hola, hola! Pani Monika Zamachowska skończyła iberystykę, ciekawe jak poprowadziłaby program po hiszpańsku;)!

18/19
Krzysztof Ibisz siedzi na krześle w czarnym garniturze

A Krzysztof Ibisz z wykształcenia jest aktorem, kto by pomyślał !

19/19
Rafał Mroczek i Marcin Mroczek stoją kolorowo ubrani na ulicy

Bracia Mroczkowie - najsłynniejsze aktorskie rodzeństwo w naszym kraju - od lat grający w „M jak Miłość”  ukończyli... Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Brzmi groźnie!