Małgorzata Rozenek-Majdan - osobowość telewizyjna i prezenterka

Małgorzata Rozenek-Majdan z wykształcenia jest prawniczką, lecz spełnia się jako prezenterka telewizyjna. Prowadziła program "Perfekcyjna pani domu" czy "Piekielny hotel". Od kilku lat jest związana z Radosławem Majdanem. Para doczekała się w 2020 r. syna.Imię: Małgorzata Anna

Nazwisko: Małgorzata Rozenek-Majdan

Nazwisko panieńskie: Kostrzewska

Pseudonim: nie ma

Wzrost: 170 cm

Data urodzenia: 01.06.1978 r.

Znak zodiaku: bliźnięta

Zawód: prezenterka i osobowość telewizyjna, pisarka, aktorka niezawodowa

Osoby - związki: Prezenterka była trzy razy zamężna. Pierwszym jej mężem był prawnik Łukasz Bukaczewski. Para poznała się w czasie studiów. W 2003 r. związała się z aktorem Jackiem Rozenkiem. Rozstali się jednak po 10 latach. Od 2013 r. prezenterka spotyka się z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Pobrali się 10.09.2016 r.

Rodzice: Zofia i Stanisław Kostrzewscy (ojciec z wykształcenia ekonomista, związany jest z partią polityczną PiS)

Rodzeństwo: Małgorzata Rozenek-Majdan ma brata Michała Kostrzewskiego. Jest od niej o pięć lat starszy. Jest tancerzem baletowym.

Dzieci: Prezenterka ma trzech synów: dwóch z drugiego małżeństwa - Stanisława (ur. 04.06.2006 r.) i Tadeusza (ur. 24.05.2010 r.) oraz Henryka (ur. 10.06.2020 r.) z trzeciego małżeństwa.

BIO: Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła się w 1978 r. w Warszawie. W 1997 r. została absolwentką szkoły baletowej, w której uczyła się przez dziewięć lat. W 2004 r. ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Otworzyła przewód doktorski, jednak nie obroniła jeszcze pracy doktorskiej. Planuje ukończyć ten etap edukacji. Prowadziła medialną kłótnię z Kubą Wojewódzkim, który zarzucił jej romans z Piotrem Kraśką. Wdała się też w konflikt z Dodą. Sporo plotkowano na temat jej wieku, zarzuca się jej, że jest starsza niż podaje. Prezenterka ma troje dzieci dzięki metodzie in vitro. Mocno angażuje się w temat zapłodnienia pozaustrojowego.

Znana z: Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest jako prowadząca licznych programów dla kobiet - związanych z modą, prowadzeniem domu, zdrowym stylem życia czy powrotem do formy po ciąży. Jest również autorką kilku poradników o porządkowaniu i organizacji domowej przestrzeni, planowaniu ślubu, manier oraz o zapłodnieniu pozaustrojowym. Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpiła w kilku reklamach, w tym m.in. środków czystości "Sidolux", "Perlux", sieci telefonii komórkowej Plus, środków do dezynfekcji "Sanytol". W ostatnich latach próbuje sił jako aktorka.

Funkcja w telewizji: Małgorzata Rozenek-Majdan w początkach kariery występowała jako gość w programach "Kobieta Cafe" (2010 r.) i "Zrozumieć kobietę" (2012 r.) emitowanych na Polsat Café. W okresie 2012-2014 realizowała własny program "Perfekcyjna pani domu". W 2013 r. zasiadała w jury reality show "Bitwa o dom". W latach 2014-2015 występowała w roli modelki w programie o projektowaniu ubrań "Project Runway". W 2015 r. była prowadzącą show "Piekielny hotel". Kolejnym programem, w jakim wystąpiła był "Projekt Lady" Od 2016 r. pomaga w przemianie młodych kobiet. W kolejnych latach była prowadzącą "W dobrym stylu" (2016 r.) oraz "Warsztat urody" (2018 r.). Razem z mężem Radosławem Majdanem w 2016 r. wzięli udział w programie "Azja Express". Para zajęła w nim siódme miejsce. Dwa lata później otrzymali swój program "Iron Majdan". W 2019 r. nakręcono program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" (2019 r.), a dwa lata później "Rozenek cudnie chudnie". W 2020 r. podkładała głos w filmie animowanym "Krudowie 2: Nowa era". Rok później zagrała w filmie "Druga połowa", a w 2022 r. w "Miłość, seks i pandemia".

Płyty: nie ma

Książki: Małgorzata Rozenek-Majdan jest autorką kilku książek. Oto wybrane z nich: - "Perfekcyjna pani domu. Poradnik" (2013 r., Wydawnictwo Pascal); - "Perfekcyjny ogród. Poradnik" (2014 r., Wydawnictwo Pascal); - "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu" (2014 r., Wydawnictwo Pascal); - "Jak dbać o siebie perfekcyjnie" (2015 r., Wydawnictwo Pascal); - "Perfekcyjny organizer" (2016 r., Wydawnictwo Pascal); - "Perfekcyjne maniery" (2016 r., Wydawnictwo Pascal); - "Perfekcyjny ślub" (2017 r., Wydawnictwo Pascal); - "In vitro. Rozmowy intymne" (2019 r., Prószyński Media); - "Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady" (2020 r., Prószyński Media).

Nagrody: Prezenterka otrzymała nagrodę Plejada Top Ten 2013 w kategorii "Debiut roku". Była też kilka razy nominowana do paru innych nagród, w tym m.in. Plejada Top Ten 2014 w kategorii "Wydarzenie roku", Gwiazda Plejady w kategorii "Metamorfoza roku", Klaps w plebiscycie Niegrzeczni 2015 w kategorii "Osobowość TV".

Link na Instagram: @m\_rozenek

Link FB: @MalgorzataRozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek zmniejszyła biust? Gwiazda TVN odpowiedziała

Zmieszana Małgorzata Rozenek odpowiedziała na pytanie o zmniejszenie biustu. Mimo niezręcznej sytuacji gwiazda TVN udzieliła komentarza.
Milena Tuzimek
Rozenek w za dużych butach
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek pozuje na fotelu. Fani patrzą tylko na jej buty

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła pokazać się w nowych częściach garderoby. Fani zwrócili uwagę przede wszystkim na jej buty.
Redakcja
Małgorzata Rozenek zaskoczyła stylizacją
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek w zaskakującej stylizacji na pokazie mody. Fani grzmią: "Co to za kołdra?"

Małgorzata Rozenek poleciała do Włoch na ważne modowe wydarzenie. Zaprezentowała swój look, ale takiej reakcji fanów chyba się nie spodziewała.
Karolina Błaszkiewicz
Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę na lotnisku
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę na lotnisku. "Jak można było do tego doprowadzić?"

Małgorzata Rozenek miała poranek pełen przygód. Zamiast spokojnie wsiąść w samolot do Mediolanu, narobiła sobie niemałych problemów. Na szczęście sytuacje uratował... jej syn!
Iwona Smutek
Małgorzata Rozenek wywołała burzę w sieci
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek wywołała burzę w sieci. Nie uwierzycie, czym podpadła internautom 

Nowy wpis Małgorzaty Rozenek stał się przyczyną niemałego zamieszania w sieci. Wszystko przez ten jeden produkt, który ma w lodówce!
Gabriela Cąber
Radosław Majdan odpowiada fance na ostry komentarz
Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan

Radosław Majdan chwali się, że Henio idzie na pierwszą imprezę. Fanka wytyka mu jedną rzecz

Radosław Majdan nie mógł przemilczeć tak uszczypliwego komentarza i to pod zdjęciem z małym Heniem. Błyskawicznie odpowiedział internautce, zrobił to w mistrzowski sposób.
Weronika Wasiak
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan

Burza pod nowym nagraniem Małgorzaty Rozenek-Majdan z Heniem w przedszkolu. Wszystko przez ten szczegół

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała fanom film syna w przedszkolu. Pod nagraniem pojawiła się burza komentarzy. Fani nie kryli zaskoczenia i oburzenia zachowaniem mamy.
Jessika Piechocka
Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek zapomniała o 7. rocznicy ślubu: "Radek wchodzi z kwiatami a tu zonk"

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek są już 7 lat po ślubie. Małgorzata Rozenek całkiem zapomniała o ten dacie. Radosław jednak pamiętał.
Natalia Brzostowska
Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana 1
Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują 7. rocznicę ślubu. Fani dopiero po latach odkryli jeden szczegół 

"7 lat temu" - napisała Małgorzata Rozenek, świętując 7. rocznicę ślubu z Radosławem Majdanem. Jeden szczegół poruszył internautów.
Natalia Brzostowska
Małgorzata Rozenek szykuje niespodziankę
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek szykuje niespodziankę. "Niedługo ją ogłoszę"

Małgorzata Rozenek z samego rana podzieliła się z fanami zaskakującą wiadomością. Lada moment ogłosi coś bardzo dla niej ważnego! O co może chodzić?
Weronika Wasiak
Małgorzata Rozenek z mężem na meczu Polski
Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan

Tak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bawili się na meczu Polska-Wyspy Owcze. ZDJĘCIA

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzili ostatni wieczór na stadionie narodowym w Warszawie. Jak się bawili podczas kibicowania polskiej reprezentacji?
Weronika Wasiak
Willa Małgorzaty Rozenek wystawiona na sprzedaż
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek musi wynieść się z domu? Willa została wystawiona na sprzedaż 

Rodzina Małgorzaty Rozenek będzie musiała wynieść się z domu, w którym obecnie mieszka? Bajeczna willa z basenem została wystawiona na sprzedaż. Cena zwala z nóg.
Weronika Wasiak
Małgorzata Rozenek z synem zmierza do przedszkola
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek relacjonuje kryzys małego Henia w przedszkolu: "Dostał takiej histerii' 

Drugi dzień w przedszkolu był trudny dla synka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana: "Zobaczył przedszkole i powiedział, że on nie pójdzie i koniec".
Natalia Brzostowska
pierwszy dzień Henia w przedszkolu
Radosław Majdan
dzieci gwiazd
Małgorzata Rozenek-Majdan

Henio Majdan poszedł do przedszkola! Małgorzata Rozenek-Majdan płaci za nie blisko 30 tys. złotych

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przeżywali pierwszy dzień edukacji swojego syna. Fotoreporterzy czekali na nich przed szkołą.
Sabina Zięba
Małgorzata Rozenek odprowadziła Henia do przedszkola
Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek odprowadziła Henia do przedszkola. "Radosław prawie zemdlał" 

Małgorzata Rozenek pokazała wielkie przygotowania przed pierwszym dniem Henia w przedszkolu. Cała rodzina stanęła na wysokości zadania.
Weronika Wasiak
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przeżywają ważny dzień
Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek przeżywają ważny dzień. To stanie się już jutro

To wielki dzień w życiu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana: już jutro ich syn, Henio, rozpoczyna swoją edukację. Zobaczcie poruszający wpis!
Gabriela Cąber
Krzysztof Skórzyński o nowej współprowadzącej Dzień Dobry TVN
Ewa Drzyzga
Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan

Krzysztof Skórzyński zachwycony współpracą z Ewą Drzyzgą w "Dzień Dobry TVN"

Krzysztof Skórzyński w rozmowie z naszą reporterką nie szczędził ciepłych słów w kierunku swojej nowej partnerki z programu "Dzień Dobry TVN"!
Iwona Smutek
Małgorzata Rozenek o występie na festiwalu
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek o swoich emocjach w Sopocie: "Czułam tę sympatię i to mnie bardzo poniosło"

Małgorzata Rozenek zdradziła, co sprawiło, że udało jej się opanować emocje na scenie podczas Top of the Top Sopot Festival. Możecie być zaskoczeni.
Natalia Cieślak
Monika Olejnik o odejściu Małgorzaty Rozenek z Dzień Dobry TVN
Monika Olejnik
Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan

Monika Olejnik o odejściu Małgorzaty Rozenek z "Dzień Dobry TVN". "Będzie miała inny projekt w naszej stacji"

Monika Olejnik od wielu lat jest związana ze stacją TVN, a jej program "Kropka nad i" niezmiennie jest chętnie oglądany. A co słynna dziennikarka myśli o odejściu Małgorzaty Rozenek z "Dzień Dobry TVN"?
Iwona Smutek
Jaką sąsiadką jest Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek się wścieknie? Sąsiadka ujawniła prawdę na jej temat

Małgorzata Rozenek prywatnie jest zupełnie inna, niż przed kamerami? Jej sąsiadka zabrała głos. Dlaczego na samym początku jej nie polubiła?
Weronika Wasiak
Małgorzata Rozenek-Majdan o utracie pracy
Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan o utracie pracy: "Największy lęk się ziścił"

Prezenterka zdobyła się na szczere wyznanie podczas rozmowy z Magdą Mołek. Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła, co czuła, gdy straciła wymarzoną posadę.
Sabina Zięba
Małgorzata Rozenek-Majdan o zniknięciu z telewizji
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa: "Ciągle jestem nienażarta telewizji"

Magda Mołek opublikowała najnowszy odcinek swojego programu "W moim stylu". Tym razem porozmawiała z Małgorzatą Rozenek-Majdan, której nie szczędziła niewygodnych pytań.
Sabina Zięba
Anna Kalczyńska
Dzień Dobry TVN
Anna Kalczyńska
Małgorzata Rozenek-Majdan

Anna Kalczyńska ma żal do TVN. Mówi o Rozenek i Woźniak-Starak

Anna Kalczyńska niespodziewanie pożegnała się z "Dzień dobry TVN". Prezenterka przyznała, że rozstanie nadal ją boli. Wspomniała o Rozenek i Woźniak-Starak.
Mateusz Sidorek
Małgorzata Rozenek o wyprowadzce syna
dzieci gwiazd
Małgorzata Rozenek-Majdan

Syn Małgorzaty Rozenek wyprowadza się z domu. Gwiazda opowiedziała o wielkich zmianach w rodzinie

Już niebawem Stanisław Rozenek zamieszka za granicą. Choć Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera jego decyzje, nie na wszystko się zgadza.
Sabina Zięba
Michał Szpak jurorem w nowym show TVN
Michał Szpak
TVN
Katarzyna Nosowska

Michał Szpak jurorem w nowym show TVN. Nie zgadniecie, z kim będzie współpracował

Stacja TVN rusza z nowym programem. Według medialnych doniesień, Michał Szpak będzie oceniał w nim uczestników w towarzystwie zaskakujących osób.
Sabina Zięba
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek pokazała test ciążowy i brzuszek

Małgorzata Rozenek zaskoczyła swoich odbiorców nowymi zdjęciami, które wylądowały na jej instagramowym profilu!
Angelika Bielska
Małgorzata Rozenek zdradziła, co się stało z Franceską
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek zdradziła, co się stało z Franceską: "Długo nie mogłam o tym mówić..."

Małgorzata Rozenek straciła swojego ukochanego pieska. Fani już od dawna pytali, co się stało z Franceską, a gwiazda TVN długo nie reagowała. Teraz opowiedziała, co się stało.
Karolina Błaszkiewicz
Paulina Krupińska komentuje zwolnienie Małgorzaty Rozenek z Dzień Dobry TVN
Paulina Krupińska
Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan

Paulina Krupińska zaskakująco o zwolnieniu Małgorzaty Rozenek z "Dzień Dobry TVN"! "To jest zamknięty rozdział"

Małgorzata Rozenek i kilka innych gwiazd pożegnało się z "Dzień Dobry TVN". Teraz Paulina Krupińska skomentowała zmiany w śniadaniówce TVN.
Karolina Błaszkiewicz
Małgorzata Rozenek wróciła do Warszawy
Małgorzata Rozenek-Majdan

Oto, co Małgorzata Rozenek zrobiła po powrocie do Warszawy. Mamy zdjęcia paparazzi

Tuż po powrocie z festiwalowego tygodnia w Sopocie Małgorzata Rozenek wybrała się do centrum Warszawy, by zrobić zakupy. Zobaczcie jej look!
Gabriela Cąber
Paulina Krupińska na festiwalu w Sopocie
Paulina Krupińska
Julia Wieniawa
Małgorzata Rozenek-Majdan

Paulina Krupińska o współpracy z Julią Wieniawą i Małgorzatą Rozenek: "Wszystkie grałyśmy do jednej bramki"

Paulina Krupińska podsumowała swój występ na festiwalu w Sopocie. Opowiedziała nam o tym, jak się jej pracowało z Małgorzatą Rozenek oraz Julią Wieniawą. Jak wyszło?
Mateusz Sidorek
Nasze akcje
Douglas
Lifestyle
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa