Jak teraz wygląda Isis Gee? Isis Gee z Celine Dion Isis Gee jak wygląda teraz? Isis Gee w Tańcu z Gwiazdami Isis Gee na Eurowizji
Jak teraz wygląda Isis Gee?
1/8
Jak teraz wygląda Isis Gee?

Pamiętacie Isis Gee, reprezentantkę Polski na Eurowizji 2008? Choć w Polsce już nie jest tak popularna jak kiedyś, Tamara Gee, bo tak naprawdę się nazywa, nie daje zapomnieć o sobie! Niedawno wokalistka, a obecnie modelka oraz twarz firmy kosmetycznej NEBU Milano pochwaliła się fotką z samą... Celine Dion, czyli legendą Eurowizji!

 

Jak teraz wygląda Isis Gee?

 

Isis Gee zmieniła się nie do poznania! Nadal jest blondynką, ale wygląda zupełnie inaczej niż wtedy, kiedy m.in. występowała w Tańcu z Gwiazdami w 2007 roku (zajęła 5. miejsce). W galerii zobaczcie jej najnowsze zdjęcia oraz te sprzed 10 czy 11 lat. 

 

Zobacz: Jak znaleźć tanie wakacje za granicą? 

 

O Isis Gee swego czasu było bardzo głośno w Polsce. A to wszystko za sprawą Roberta Leszczyńskiego, który pomówił ją o transseksualizm. Dziennikarz musiał przeprosić artystkę na łamach tygodnika Wprost. Tamara wielokrotnie próbowała podbić polską scenę muzyczną, jednak nigdy się jej to nie udało, chociaż - od czasu do czasu - pojawiała się w telewizji i na imprezach medialnych. W 2014 roku wydała swój ostatni album "Love, Tamara". Obecnie artystka najczęściej przebywa w Los Angeles. 

 

Zobacz także: Isis Gee pręży się w kusym bikini. Żyje teraz jak królowa 

 

2/8
Isis Gee z Celine Dion

Tamara Gee z Celine Dion! 

3/8
Isis Gee jak wygląda teraz?

Tamara to wciąż seksowna blondynka! 

4/8
Isis Gee w Tańcu z Gwiazdami

A tak Isis Gee wyglądała jeszcze 10 lat temu! 

5/8
Isis Gee na Eurowizji
6/8
Jak wygląda dziś Isis Gee?

Isis Gee pokazuje nowe zdjęcia na Facebooku. 

7/8
Co się dzieje z Isis Gee?
8/8
Co się dzieje z Isis Gee?
Więcej na temat Eurowizja Isis Gee