Tamara Gee. Isis Gee. Kim jest Tamara Gee. Tamara Gee mężczyzną. Isis Gee kim jest
YOUTUBE
Newsy

Nowa piosenka i klip Isis Gee! To nią zachwyciła producenta Celine Dion

Wraca po 5 latach przerwy!

Isis Gee, która obecnie nagrywa pod nowym pseudonimem Tamara Gee, szczyt popularności w Polsce osiągnęła w 2008 roku kiedy wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" oraz reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji. Media zaczęły rozpisywać się o jej charakterystycznej urodzie, która zdaniem wielu jest efektem pracy chirurgów plastycznych. Gwiazda nie wytrzymała zamieszania związanego z jej osobą i wyjechała do Stanów gdzie postanowiła skupić się na nagrywaniu nowego albumu.

Zobacz: Tamara Gee opuszcza Polskę i rozpoczyna karierę w Stanach

Pod koniec 2013 roku wokalistka odwiedziła nasz kraj i udzieliła krótkiego wywiadu ekipie DDTVN. Opowiedziała w nim o planach na przyszłość i życiu w USA. Wspomniała też, że przez jednego z twórców Titanica została nazwana kolejną... Celine Dion.

Zobacz: Isis zapowiada wielki powrót na scenę

Wyraźny wpływ Celine na twórczość Isis widać w nowym teledysku do utworu "Your Alibi". Przez większość część wideo Tamara w czerwonej sukni stoi na białym tle przy mikrofonie. W krótkich migawkach widzimy nagrania ze studia, które na końcu teledysku opuszcza.

Ballada momentami brzmi naprawdę dobrze i światowo. Myślicie, że gwiazda wróci na szczyt?

Nowy wizerunek Tamary Gee:

Isis Gee powraca. Tamara Gee 2013
ONS
Newsy
Isis Gee w DDTVN zapowiada swój wielki powrót. Co planuje?
Zapomniana gwiazda zdradza plany

Kilka lat temu w polskim show-biznesie pojawiła się niejaka Isis Gee . Z miejsca wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami" i była przedstawiana jako amerykańska gwiazda z polskim rodowodem. Wokół jej osoby nagromadziło się mnóstwo kontrowersji, a Isis nagle zniknęła. Niedawno wróciła z nowym wizerunkiem i pseudonimem. Przypomnijmy: Isis Gee w dziwnej fryzurze na imprezie we Włoszech Wokalistka nie zapomniała jednak o Polsce. Tamara Gee przyleciała właśnie do naszego kraju, aby spędzić tutaj święta i promować swój kolejny album. Dziś piosenkarka była gościem w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o tym, dlaczego zmieniła pseudonim i gdzie się podziewała przez ostatnie miesiące. Zmieniłam swój pseudonim 3 lata temu, bo tak naprawdę się nazywam, to również bardzo ładne polskie imię i postanowiłam z niego korzystać. Mieszkamy w Los Angeles. Współpracowałam z Chrisem Walterem nad moim albumem, również z Andreasem Hodsenem, który jest bardzo znanym producentem muzyki dance. Dużo podróżowałam do Włoch, mieliśmy dużo projektów i wyzwań, które lubię, ale generalnie to była głównie praca nad albumem. Premiera na Walentynki, będzie wiele ballad, ale też muzyki tanecznej. Mam nadzieję, że uda mi się dotrzymać tego terminu - wyznała. Wypowiedział się również mąż i menadżer Tamary Gee w jednej osobie czyli Adam Gołębiowski . Wyjawił przy okazji, że oboje z żoną pracują nad... książką. Jesteśmy twórczy, lubimy wyzwania, a Włochy są idealnym miejscem na to. Tamara jest tam twarzą linii ekskluzywnych kosmetyków. Piszemy też książkę o duchowości, przeszłości - dodał Gołębiowski. Przy okazji Tamara pochwaliła się, że jeden z twórców "Titanica" nazwał ją "kolejną Celine Dion". Wokalistka nie ukrywa, że taki komplement zrobił na niej ogromne wrażenie. To było naprawdę niesamowite, kiedy...

Okładka nowej płyty Isis Gee
ONS
Newsy
Isis Gee pochwaliła się okładką płyty. Chyba zaprojektowała ją sama
Kicz leje się strumieniami

Isis Gee , występująca obecnie jako Tamara Gee, kilka lat temu zrobiła sobie przerwę od polskiego show-biznesu. Od tego czasu widywaliśmy ją sporadycznie w kraju, gdy zapowiadała swoje kolejne "światowe" projekty. W zeszłym tygodniu pojawiła się na otwarciu nowego centrum tenisowego, a obok jej kreacji ciężko było przejść obojętnie. Przypomnijmy: MASAKRA... Zapomniana gwiazda powraca po latach. Najgorsza stylizacja roku?! Teraz zaś nadszedł w końcu upragniony przez nią moment czyli premiera nowej płyty. Artystka zatytułowała ją "LOVE, TAMARA", a szczegółami graficznymi wydawnictwa pochwaliła się na Facebooku. Jeśli chodzi o okładkę albumu to widzimy na niej Isis w dobrze znanej nam już srebrnej kreacji. Całość wzbogacona jest o amatorskie efekty i prezentuje się bardziej niż kiczowato. Ale cóż, to chyba cała Isis-Tamara Gee... Kupicie nową płytę Tamary? Zobacz: Isis Gee pręży się w kusym bikini. Żyje teraz jak królowa Isis Gee na wakacjach z mężem:

Gwiazdy Eurowizji teraz
AP/East News/ EastNews/TRICOLORS
Newsy
Eurowizja 2021: Jak wyglądają polscy reprezentanci sprzed lat dziś? Isis Gee nie do poznania!
Polskę na Eurowizji reprezentowały największe sławy, m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Cleo, Michał Szpak czy Andrzej Piaseczny, ale i zapomnieni dziś artyści. Co u nich słychać?

Maj to czas Eurowizji! Już dziś pierwszy półfinał, ale bez udziału Polski. Nasz reprezentant, Rafał Brzozowski, pojawi się na drugim półfinale w czwartek, 20 maja. Niestety, jego szansa na awans nie są zbyt duże - rankingi bukmacherów stawiają artystę na... ostatnim miejscu.  Zanim jednak usłyszymy tegoroczne propozycje, czas na mały powrót do przeszłości. Zobaczcie, co słychać u tych mniej popularnych artystów, którzy reprezentowali nasz kraj na Eurowizji w poprzednich latach! Polska na Eurowizji! Kto reprezentował nasz kraj? Kiedy mówimy o Eurowizji i o udziale Polski w tym konkursie, pierwsza myśl to występ Edyty Górniak w 1994 roku i najwyższe dotąd miejsce naszego kraju w stawce - drugie. Edyta była o krok od zwycięstwa, a warto zaznaczyć, że Polska wówczas debiutowała na Eurowizji. Kolejne lata to niestety pasmo rozczarowań z mniejszymi lub ciut większymi sukcesami po drodze. Jednak nie można nie zgodzić się z tym, że Polskę reprezentowały nazwiska, które dziś należą do prawdziwej ekstraklasy polskiej muzyki rozrywkowej - to poza Edytą Górniak m.in. Anna Maria Jopek (11. miejsce w 1997 roku), Kasia Kowalska (15. miejsce w 1996 roku), Andrzej Piaseczny (20. miejsce w 2001 roku), Mietek Szcześniak (18. miejsce w 1999 roku), Donatan i Cleo (14. miejsce w 2014 roku), Justyna Steczkowska (18. miejsce w 1995 roku), Michał Szpak (8. miejsce w 2016 roku) czy Ich Troje (7. miejsce w 2003 roku oraz 11. miejsce w drugim półfinale w 2006 roku). Ale Polskę reprezentowali również Ci mniej znani artyści. Przypomnijmy sobie kto! Jak dziś wyglądają? Zobaczcie sami! Zobacz także:  Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski wystąpił jako... Conchita Wurst! Ten filmik robi furorę w sieci! W 1998 roku Polskę reprezentował nieistniejący dziś zespół Sixteen z Renatą Dąbkowską...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner