Horoskop Anna Lewandowska na jesień Panna Waga Skorpion Strzelec
Horoskop Anna Lewandowska na jesień
1/13
Horoskop Anna Lewandowska na jesień

 

Jesteś ciekawy, co czeka Cię na początku nowego roku szkolnego? Sprawdź swój horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała Agnieszka Zub (tel. 604 801 498- opłata za połączenie z siecią T Mobile zgodna z posiadaną taryfą)! Panny w związkach mogą liczyć na erotyczne klimaty! :)

 

Sprawdź swój znak!

 

Zobacz: Horoskop na początek jesieni! Panny (tak jak Maja Ostaszewska) będą mieć mniej problemów w rodzinie

2/13
Panna
Panna

 

PANNA

 

Uczucia

Zapragniesz doświadczać nowego. Możesz nie wiedzieć, kiedy słuchać serca, a kiedy rozumu. W związkach czas na erotyczne klimaty.

Kariera

Będziesz bardzo zdeterminowana, aby osiągnąć swoje cele. Ciężka praca to nie wszystko. W nowej sytuacji przyda ci się większa elastyczność.

3/13
Waga
Waga


WAGA

 

Uczucia

Wenus będzie ci sprzyjać. Miłość masz teraz na wyciągnięcie ręki! To od ciebie zależy, jak to rozegrasz. W związku okażesz zrozumienie dla partnera.

Kariera

Wspierana przez korzystny układ planet, możesz śmiało zacząć realizować długoterminowe projekty. Pamiętaj tylko, by skalkulować ryzyko.

4/13
Skorpion
Skorpion

 

SKORPION

Uczucia Jeżeli jesteś samotna i masz mniej niż 30 lat, twoja sytuacja zmieni się dzięki pewnemu spotkaniu. Starsze Skorpiony nie mogą jednak liczyć teraz na szczęście.

Kariera

Strzeż się zazdrości i zmagań o wpływy. Nie zwracaj uwagi na intrygi, a twój prestiż w pracy wzrośnie. Zrób zawodowy bilans i wyciągnij wnioski.

5/13
Strzelec
Strzelec

 

STRZELEC

Uczucia

Singielki spotkają kogoś młodszego, kto nie będzie sprawiać im żadnych problemów. Pozostałe Strzelce niech nie zadręczają partnera pytaniami.

Kariera

Twoi przełożeni będą teraz mniej wymagający. Jeśli jesteś bez pracy, to masz szansę szybko znaleźć zajęcie, które ci odpowiada.

6/13
Koziorożec
Koziorożec


KOZIOROŻEC
 

Uczucia

Świadoma swojego seksapilu, będziesz wiedziała, jak zaspokoić swoje miłosne pragnienia. Dobry czas zwłaszcza dla Koziorożców w związkach.

Kariera

Praca zespołowa nie sprawia ci przyjemności, jednak nie ma wyjścia: będziesz zmuszona dołączyć do grupy. Cierpliwość się opłaci!

7/13
Wodnik
Wodnik

 

WODNIK

Uczucia

Twoja siła uwodzenia będzie skuteczna. Zdecyduj tylko, kiedy najlepiej jej użyć. W związku nie przegap okazji na rozwiązanie problemu.

Kariera

Będziesz mogła skorzystać z silnego wsparcia. Gdy trzeba będzie podjąć decyzję, dokonasz znacznie lepszych wyborów niż w przeszłości.

8/13
Ryby
Ryby

 

RYBY

Uczucia

Będziesz wyglądać słodko i pociągająco. Wiele osób będzie pod twoim urokiem, jednak na osobie, na której ci zależy, nie zrobisz dużego wrażenia.

Kariera

W miarę możliwości unikaj prowadzenia ważnych rozmów biznesowych. Będzie ci brakować taktu i dyplomacji.

9/13
Baran
Baran

 

BARAN

 

Uczucia

Singielki szybko przekonają się, że ich samotne życie wcale nie jest takie szczęśliwe. W związkach niewykluczone spory dotyczące pieniędzy.

Kariera

Los szykuje szansę dla Baranów, które będą brały udział w konkursach, udzielały wywiadów lub ubiegały się o inne stanowisko w pracy.

10/13
Byk
Byk


BYK

Uczucia

Spotkasz bratnią duszę. Gdzie? Zwyczajnie, u przyjaciół. Niektóre Byki mogą nawet poznać kogoś,
kim od dawna się interesowały.

Kariera

Dobra komunikacja będzie teraz twoim największym atutem w pracy. Uważaj jednak, by nie popaść w konflikt z przełożonymi.

11/13
Bliźnięta
Bliźnięta

 

BLIŹNIĘTA

Uczucia

Jeśli nawiązałaś romans, nie oczekuj, że znajomość zamieni się w trwałą relację. Ciesz się urokiem randek, tylko wtedy będziesz je kiedyś miło wspominać.  

Kariera

Zostaniesz doceniona za swoje oryginalne pomysły. Doskonałe perspektywy dla Bliźniąt, które zajmują się turystyką.

12/13
Rak
horoskop

 

RAK

Uczucia

W twoim otoczeniu pojawi się ktoś o szczerym spojrzeniu, kto sprawi, że zechcesz za nim pójść na koniec świata. Wszystko jest możliwe!

Kariera

Postępuj zgodnie z zasadami, których przestrzegałaś do tej pory. Tym razem nie możesz jednak polegać zbytnio na innych.

13/13
Lew
Lew

 

LEW

Uczucia

Trochę ustępstw i hamowanie zapędów do zdominowania partnera zapewni ci wiele sukcesów. Pozbądź się agresji, a związek da ci satysfakcję. 

Kariera

Poczynisz pewne postępy, ale część projektów na przyszłość prawdopodobnie napotka opór w środowisku zawodowym.

Więcej na temat horoskop