Małgorzata Rozenek-Majdan, horoskop na lato Baran Byk Bliźnięta Rak
Małgorzata Rozenek-Majdan, horoskop na lato
1/13
Małgorzata Rozenek-Majdan, horoskop na lato

Seks, praca, pieniądze, przyjaźń, związek... Co cię czeka w ciągu najbliższych dwóch tygodni? Czy znajdziesz nową miłość, jak będzie się rozwijał twój obecny związek, a może czeka cię niespodziewana podwyżka?

 

Znajdź swój znak Zodiaku w galerii i sprawdź, co cię czeka!

2/13
Baran
Baran

Baran

Uczucia

Nie obiecuj partnerowi za, wiele bo i tak nie dotrzymasz słowa. Swój czas będziesz dzielić ze znajomymi i z nimi dzielić się planami.

Kariera

Szczęście będzie sprzyjało w domenie handlu, reklamy i komunikacji. W razie potrzeby zasięgnij porady osoby kompetentnej.

3/13
Byk
Byk

Byk

Uczucia

Skoncentrujesz się tylko na sobie i nie będziesz rozglądać się dookoła. W związkach bardziej skupicie się na dochodach.

Kariera

Posypią się oferty zarobkowe. Podejmuj rozważne decyzje, bo oferty przyszłościowo niekoniecznie posłużą wygodnemu stylu życia.

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta

Uczucia

Nieporozumienie z partnerem, jeśli jesteś w relacji. Single, którzy planują w tym czasie randkę nie powinny liczyć, że przerodzi się ona w związek.

Kariera

Pojawi się nowa propozycja zawodowa.Nie dla każdego bliźniaka jest to czas na zmianę pracy. Nie podejmuj pochopnych decyzji.

5/13
Rak
horoskop

Rak

Uczucia

Relacja nie wygląda za dobrze. Partner ucieka od problemów w świat materii bo tak jest łatwiej. Pozostajesz w tej relacji, bo tak wypada.

Kariera

Sprawy zawodowe zostają zablokowane. Możliwe zakończenie obecnej pracy i przejście do innej. Okoliczności wymuszą zakończenie pewnego etapu.

6/13

Lew

Uczucia

Bliskości poszukasz na portalu internetowym. W związku poczujesz się samotnie i zaczniesz szukać powiernika wśród przyjaciół.

Kariera

Zadowolenie w środowisku, w którym pracujesz. Dobre relacje z ludźmi. Jeśli szukasz zmian zawodowych, możesz liczyć na protekcje.

7/13
Panna
Panna

Panna

Uczucia

Więcej czasu spędzisz z kolegą z pracy niż małżonkiem lub partnerem. Relacja może zmienić się w niewinny flirt.

Kariera

Spodziewaj się dodatkowych obowiązków, nadgodzin lub zwyczajnie ktoś poprosi cię o wyświadczenie przysługi w roli zastępstwa.

8/13
Waga
Waga

Waga

Uczucia

Nawiążesz kontakt z obcokrajowcem lub ktoś, kogo poznałaś kiedyś odezwie się z zagranicy. W związkach plany wakacyjne.

Kariera

Możesz podpisywać umowę, aneks do pracy albo wypowiedzenie z racji braku perspektyw ze strony firmy.

9/13
Skorpion
Skorpion

Skoprion

Uczucia

Nie zabraknie czasu na przyjemności. Nawet jeśli ostatnio nie było za dobrze, to tym razem twój partner odpuści i wyjdzie na twoje.

Kariera

Możesz nie potrafić podjąć decyzje. Szczęście sprzyja tym, których sprawy zawodowe związane są z bankami, ubezpieczeniami.

10/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec

Uczucia

Będziecie podejmowały istotne decyzje. Niektóre Strzelce wstąpią w związek, inne z niego odejdą. Na powrót nie licz.

Kariera

Czas sprzyja współpracy i działaniach w grupie. Niektóre z was zapragną przekroczyć granice swojego kraju w celach zarobkowych.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec

Uczucia

Możesz liczyć na uśmiech nieznajomego, spotkanego w trakcie spoczynku między pracą a załatwieniem innych spraw.

Kariera

Propozycja zawodowa nie będzie korzystna pod względem finansowym. Jednak i tak nic lepszego w najbliższym czasie nie pojawia się.

12/13
Wodnik
Wodnik

 

Wodnik

Uczucia

Tym razem nie będzie do wycieczka w góry, a wyjście do kina, teatru lub cyrku. Wspólne spędzanie czasu poza ogniskiem domowym.

Kariera

Czas sprzyja tym, których praca związana jest z dziećmi. Jeżeli jesteś właścicielem przedszkola, możesz liczyć na spory nabór i zainteresowanie.

13/13
Ryby
Ryby

 

 

Ryby

Uczucia

Sprawy rodzinne was pochłoną. Mogą to być zwykłe rutynowe porządki, albo uroczystości rodzinne, stąd też nie możecie liczyć na chwile dla siebie.

Kariera

Znajdziesz sezonową ofertę pracy w lokalu gastronomicznym lub w charakterze asystentki medycznej. Pracujące osoby pomyślą o wolnym dniu.

 

Więcej na temat Horoskop