Edyta Górniak - znak zodiaku Skorpion Wodnik Waga
Edyta Górniak - znak zodiaku Skorpion
Co Cię czeka?
1/13
Edyta Górniak - znak zodiaku Skorpion

Czas na wyjątkowy horoskop na początek listopada! Co czeka cię w najbliższej przyszłości? Może jakiś gorący romans, podwyżka, albo awans? Znajdź swój znak w naszej galerii i sprawdź!

Więcej: Córka Lewandowskich jest spod znaku Byka. Jaki będzie miała charakter? Jedno jest pewne: ta dziewczyna będzie rządzić!

2/13

LEW

UCZUCIA: W związkach nieformalnych będzie mowa o planach na dalsze wspólne życie, o zaręczynach i ślubie. Jednak żadnych konkretów jeszcze się nie doczekasz.  W relacjach z długim stażem problemy dnia codziennego, takie jak finanse, remonty czy zakupy, będą dominować. Nie poddawaj się rutynie, zaskocz partnera czymś szalonym!

KARIERA: Przed Tobą czas, w którym podjęcie ryzyka może się bardzo opłacić. Natomiast Los nie daruje Ci zmarnowanych szans. Nie dziel więc włosa na czworo, nie szukaj dziury w całym, tylko działaj! Zrób także porządek ze wszelkimi zaległościami bo niezrealizowane sprawy będą zaburzać Twój spokój i Cię rozpraszać. 

3/13

RAK

UCZUCIA: Jeśli jesteś w związku z długim stażem pomyśl teraz o wzajemnym zabezpieczeniu majątkowym oraz o sprawach formalnych. Nie samą miłością człowiek żyje! Samotny Rak może poznać kogoś, kto niby nie wywrze na Tobie większego wrażenia ale podejrzanie często zaczniesz wracać myślami do tego spotkania.

KARIERA: W nadchodzących dniach będziesz mieć niejedną okazję by zabłysnąć pomysłowością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Ale twardo stąpaj po ziemi, zanim podejmiesz jakieś działania sprawdź czy projekt uda się zrealizować. Szukaj sojuszników pośród nowych pracowników a także młodszej części zespołu.

4/13
Wodnik
Wodnik

WODNIK

UCZUCIA: Nie daj się wplątać w żaden układ, w którym staniesz się tą trzecią osobą. Pokusy będą, i to silne. Ale niech tym razem rozsądek weźmie górę bo chwile uniesień nie warte są łez, które potem wylejesz. Sprawy rodziny i dzieci w rodzinie zaabsorbują Wodniki w związkach. Twoja interwencja będzie bardzo potrzebna.

KARIERA: Ostrożnie teraz z finansami. Jeśli masz własny biznes nie inwestuj i staraj się ograniczyć koszty. Sprawdzaj też dokładnie wszystkie faktury i terminy zobowiązań. Nie płać z góry - usługa najpierw powinna być wykonana. Jeśli pracujesz u kogoś licz nadgodziny i dodatkowe zlecenia, możesz za nie nie dostać pieniędzy. 

5/13
Waga
Waga

WAGA

UCZUCIA: Postaw teraz na szczerość w związku! Mijanie się z prawdą, ściemnianie, odgrywanie ról nie wyjdzie Ci w relacjach uczuciowych na dobre. W kontaktach z nowo poznaną osobą także nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Nie staraj się imponować jej za wszelką cenę bo stracisz cenną i perspektywiczną znajomość. 

KARIERA: Będziesz mieć tendencje do kombinowania ale trzymaj się w ryzach bo możesz ... przekombinować! A teraz najlepsze są proste rozwiązania i takich szukaj! Jeśli prowadzisz własny biznes pomyśl czy aby nie nadeszła pora aby trochę zwolnić, odpocząć, zająć się bardziej rodziną? A w interesach pomoże Ci ktoś z przeszłości.

6/13
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

UCZUCIA: W związku czeka Cię błoga codzienność. Trochę nudnawa ale jednak bardzo miła. Niby nic się nie dzieje a poczujesz wewnętrzny spokój i radość z bycia razem. Nadchodzące dni zbliżą Was ze sobą. Jeśli szukasz miłości nie oceniaj poznanej teraz osoby po pozorach. Pierwsze wrażenie może być bardzo mylące. 

KARIERA: Jeśli wybierasz się teraz na urlop koniecznie miej przy sobie telefon, zadbaj też o dostępu do internetu. Nie dane Ci będzie totalnie oderwać się od codzienności ale cenna dla Ciebie wiadomość warta będzie tego. W finansach zwróć uwagę na płatności przeterminowanie i szybko zajmij się egzekwowaniem długów.

7/13
Skorpion
Skorpion

SKORPION

UCZUCIA: Jeśli jesteś singlem, korzystasz z życia ile wlezie i dobrze Ci z tym, teraz miej się na baczności bo możesz wpaść w czyjeś sidła. I to z kretesem. Kobiety ze znaku Skorpiona nie powinny zdradzać swoich sekretów nowo poznanym osobom, te wiadomości mogą zostać wykorzystane w podstępny, krzywdzący Cię sposób. 

KARIERA: Jakieś sporne sprawy zawodowe wyjaśnią się teraz na Twoją korzyść ale musisz zadbać o poparcie kogoś z dobrymi kontaktami lub z darem przekonywania. W miejscu pracy przestrzegaj regulaminów i nie naginaj prawa w swoich działaniach. Nie daj się także nikomu podpuścić, w żadnym wypadku nie podpisuj dokumentów in blanco.

8/13
Ryby
Ryby

RYBY

UCZUCIA: Ukochana osoba może okazać się teraz nieprzejednana w pewnych kwestiach. Odpuść więc, nie forsuj tematu bo nic nie wskórasz, możesz tylko popsuć atmosferę w związku. Poczekaj na lepszy moment i wówczas osiągniesz swój cel. Ktoś z przeszłości może pojawić się na horyzoncie, uważaj bo nie będzie miał dobrych zamiarów.

KARIERA: Nie dyskutuj w pracy o polityce, możesz się komuś bardzo narazić. Zachowaj także ostrożność w relacjach towarzyskich z osobami z zawodowego otoczenia. Pilnuj też swoich rzeczy a szczególnie uważaj na dokumenty, pieczątki i nośniki informacji. W sprawach spornych możesz liczyć na poparcie ze strony młodej osoby.

9/13
Panna
Panna

PANNA

UCZUCIA: Masz teraz szansę na odzyskanie swojej wielkiej miłości, utraconej dawno temu. Wydawałoby się, że bezpowrotnie. A jednak… Spotkanie po latach nie jest przypadkiem. Oboje już bowiem dojrzeliście do kompromisów! W związkach lekkie oddalenie, każde z Was zajmie się swoimi sprawami, oby nie trwało to zbyt długo!

KARIERA: Przed Tobą czas korzystnych biznesów pod warunkiem, że nie spoczniesz na laurach. Twoja siła przekonywania i entuzjazm zadziałają znacznie lepiej niż najbardziej perfekcyjny biznesplan. Skup się w nadchodzących tygodniach na budowaniu swojej zawodowej przyszłości, nawet kosztem prywatnego życia.

10/13
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

UCZUCIA: W stałych związkach unikaj niewygodnych tematów a już w żadnym wypadku nie rozmawiaj o pieniądzach. Sprawy wspólnych finansów koniecznie trzeba poruszyć ale to nie jest dobry moment. Osoba, na którą nie zwracasz większej uwagi, może okazać się ważna w Twoim późniejszym życiu, na pewno odegra istotną w nim rolę.

KARIERA: Uwierz wreszcie bardziej w siebie i wyjdź z cienia! Inni, znacznie mniej kompetentni ale bardziej śmiali, zbierają pochwały i profity, które należą się Tobie! Skup się także teraz na niezałatwionych sprawach z przeszłości, na pomysłach, które rodziły się w Twojej głowie ale zostały odłożone ad acta. Warto nad nimi popracować!

11/13
Byk
Byk

BYK

UCZUCIA: Nadchodzący czas zwiastuje zawieszenie broni i godzenie się zwaśnionych stron. Jeśli masz już dosyć dąsów w związku wyciągnij rękę do zgody, spotka się ten gest z entuzjazmem Twojej drugiej połówki. Samotne Byki mogą teraz bardziej docenić swoją wolność, brak zobowiązań i czerpać z tego przyjemności.

KARIERA: Sprawy urzędowe załatwiaj teraz w pierwszej kolejności. Skrupulatnie pilnuj terminów składania dokumentów i ewentualnych odwołań. Dzień opóźnienia i ... pozamiatane. Wina będzie po Twojej stronie. Ureguluj także wszystkie zaległe płatności, zwłaszcza jeśli jesteś przedsiębiorcą lub odpowiadasz za finanse w swojej pracy.

12/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA

UCZUCIA: Pohamuj zazdrość, nie będzie ku niej powodów. Na początku może ona połechtać próżność Twojej drugiej połówki ale jej nadmiar przyprawi ją o złość! W towarzystwie unikaj osób, które lubują się w plotkach a najlepiej nikomu nie opowiadaj o swoich osobistych sprawach -  możesz stać się obiektem niewybrednych żarcików.  

KARIERA: Nie składaj żadnych obietnic na wyrost! Ktoś skrzętnie notuje Twoje deklaracje i dotkliwie Cię z ich niedotrzymania rozliczy. A nie oszukujmy się – masz słomiany ogień a teraz na dodatek mniej energii. Weź to pod uwagę i nie wychylaj się. Dobra wiadomość jest taka, że konflikt z kimś z zespołu zostanie wreszcie zażegnany!

13/13
Baran
Baran

BARAN 

UCZUCIA: Przed Tobą czas pełen sprzeczności. Z jednej strony wszystko układać się będzie po Twojej myśli ale z drugiej – czuć będziesz samotność i jakieś tęsknoty za tym co było.... Jesień podziała na Ciebie nostalgicznie, ten czas na refleksje jest Ci teraz potrzebny. Pod koniec przyszłego tygodnia nastrój zdecydowanie się poprawi.

KARIERA: W sferze zawodowej widać splot nieoczekiwanych ale w konsekwencji bardzo korzystnych dla Ciebie okoliczności. Kogoś przypadkiem spotkasz, ten ktoś szepnie słówko komuś, kto szuka specjalisty. Po nitce do kłębka i ... wartościowa znajomość zostanie nawiązana. Jeśli dojdzie do konkretów nie sprzedawaj tanio skóry!

Więcej na temat Horoskop