Horoskop na wakacje 2018 Wodnik Lew Panna Waga
Horoskop na wakacje 2018
Sprawdź!
1/13
Horoskop na wakacje 2018

Wakacyjny romans? Nowa praca? A może podwyżka? Co cię czeka w nadchodzącym wakacyjnym tygodniu? Znajdź swój znak Zodiaku w naszej galerii i przekonaj się, na co możesz liczyć! Wiemy, że niektórzy z was czytają horoskop z przymrużeniem oka, ale warto czasem się zasugerować tym co mówią gwiazdy ;) Prawda?

 

Więcej: Horoskop na lato 2018 z Party - miłość, seks, praca

2/13
Wodnik
Wodnik

WODNIK

Uczucia

Czas gra na twoją korzyść. Nawet jeśli się w kimś zakochasz, nie spiesz się z niczym. Bądź ostrożna i zachowaj spokój. Bierz więcej, niż dajesz.

Kariera

Niewiele się wydarzy. Uważaj jednak, by nikogo nie krytykować i nie poddawać się złym nastrojom. Nie doprowadzą one do niczego dobrego.

3/13
Lew
Lew

LEW

Uczucia

Liczne okazje do satysfakcjonujących spotkań. Nie doprowadzą one jednak do małżeństwa czy poważnego związku.

Kariera

Nie wahaj się wprowadzić innowacyjnych metod do swojej pracy, zwłaszcza jeśli do tej pory twoje wysiłki nie prowadziły do sukcesu. Teraz wreszcie go osiągniesz.

4/13
Panna
Panna

PANNA

Uczucia

Wenus korzystnie wpłynie na sferę miłosną twojego życia. Dla osób samotnych szykuje się nie lada niespodzianka. Bądź czujna!

Kariera

Korzystny aspekt Jowisza sprawi, że twoje koncepcje zostaną zaakceptowane i uzyskasz wsparcie od przełożonych. Rozegraj to dobrze, a nie będziesz narzekać na gratyfikację.

5/13
Waga
Waga

WAGA

Uczucia

Osoby, które od dawna są samotne, poczują na nowo szybsze bicie serca. Jeśli jednak poprosisz o gwiazdkę z nieba, możesz się rozczarować.

Kariera

Będziesz miała dużo do zrobienia. Na drodze pojawią się pewnie przeszkody, ale ostatecznie twój plan nadal ma spore szanse na powodzenie. Bądź tylko jak najbardziej konsekwentna i uważna.

6/13
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

Uczucia

Staraj się zobaczyć dobre strony tego, co cię otacza. Nie szukaj na razie niczego poza przelotnymi znajomościami.

Kariera

Jeśli potrzebujesz sfinansowania swojego projektu, planety zapewnią ci dobrego sponsora lub partnera. Uważaj jednak, aby spraw zawodowych nie mieszać z prywatnymi.

7/13
Skorpion
Skorpion

SKORPION

Uczucia

Ciekawe spotkania dla osób samotnych. Nie pozwól sobie jednak na idealizowanie partnera. W razie wątpliwości zawsze możesz mu odmówić.

Kariera

Bądź czujna i sprawdzaj wszystkie dokumenty. W razie wątpliwości zasięgnij porady osoby kompetentnej. Jeden błąd i potem trudno będzie się wydostać z tarapatów.

8/13
Ryby
Ryby

RYBY

Uczucia

Możesz popełnić kilka błędów przed ostatecznym wyborem. Parom aspekt Neptuna pogłębi jakość nowej relacji. Nie deklaruj jednak niczego zbyt pochopnie.

Kariera

Możesz odczuwać, że wszystko idzie źle, a mimo to dasz radę rozwiązać wiele problemów w swojej pracy. Bądź czujna, bo ktoś za plecami może cię obmówić i tym ci zaszkodzić.

9/13
Rak
horoskop

RAK
Uczucia

Trudno będzie ci pozostać niezauważoną. Jeśli pozwolisz sobie na zakazany romans, wiadomości o nim niestety szybko się rozniosą.

Kariera

Nie marnuj czasu, przekonując o zaletach swoich działań. W pracy wszystko będzie sprzyjało realizacji twoich projektów. A ich owoce okażą się tak spektakularne, że nikt nie odważy się podważać sukcesu.

10/13
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

Uczucia

Podróż na horyzoncie! A w czasie niej pewne spotkanie, które może zdecydowanie zmienić twoje życie. Jeżeli jesteś w związku małżeńskim, uważaj na kłamstwa. Nie czas na nie!

Kariera

Twoje obawy nie znajdą na razie potwierdzenia w tym, co się dzieje. Twój biznes będzie się rozwijał – zwłaszcza jeśli związany jest z zagranicą. Uważaj na rozliczenia.

11/13
Byk
Byk

BYK

Uczucia

Osoba, która obudzi w tobie pewne pragnienia, nie będzie wolna. Musisz więc pójść na ustępstwa albo poszukać szczęścia gdzie indziej. Każda decyzja będzie dobra.

Kariera

Będziesz zmęczona czekaniem, aż intratne sprawy same przyjdą do ciebie. Tym razem zdecydujesz się szukać okazji i ciężko pracować. Ale to się opłaci!

12/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA

Uczucia

Świeża relacja może okazać się obiecująca. Ale równie dobrze może to być prowokacja, a wydarzenia przybiorą niespodziewany obrót. Zachowaj spokój!

Kariera

Twoja psychiczna równowaga – ostatnio trochę zakłócona – w końcu zacznie wracać do normy. Będziesz też bardziej skuteczna niż dotąd.

13/13
Baran
Baran

BARAN

Uczucia: Bądź stanowcza. Pewne sytuacje mogą wstrząsnąć twoim życiem uczuciowym. Odrobina zdrowego rozsądku przywróci spokój.

Kariera: Narzuć sobie dyscyplinę i dotrzymuj obiecanych terminów. W ten sposób znacznie wzmocnisz swoją pozycję zawodową, a może i wywalczysz awans

Więcej na temat horoskop