Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku Ryby Koziorożec Rak
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku
1/13
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku

Seks, praca, pieniądze, nowa miłość, a może awans... Co czeka cię w pierwszym tygodniu grudnia? Mamy dla Was horoskop, który przygotował znany z TV jasnowidz Robert. Bezpośredni kontakt z Robertem – SMS: JR pod numer 7411.

 

Znajdź swój znak Zodiaku w naszej galerii i przekonaj się, czy czeka cię pasmo sukcesów, a może niepowodzeń?

2/13

Uczucia: Twoja druga połówka będzie niezadowolona z sytuacji w związku i da ci to wyraźnie odczuć. Może czynić ci zarzuty, że za mało czasu spędzacie razem, że inne sprawy są dla ciebie ważniejsze. Chyba ma sporo racji bo widać wokół ciebie dużo ludzi, życie towarzyskie lub obowiązki zawodowe za bardzo cię absorbują. Dziel więc czas tak, aby nie powodować domowych konfliktów.


Kariera: Jakąś sprawę lub problem, z którym nie możesz się od jakiegoś czasu uporać, musisz zacząć od początku. Gdzieś po drodze wkradł się błąd w papierach lub założeniach i dlatego nic ci się nie zgadza. Ważne rozmowy związane z twoją pozycją w firmie przełóż na pierwszą dekadę grudnia, teraz nie czas na nie. Stagnacja w finansach ale nie zamartwiaj się na zapas.

3/13
Ryby
Ryby

Uczucia: Sprawy z przeszłości mogą wprowadzić trochę zamętu w twoim związku. Stare zdjęcia, jakieś miłosne listy przewiązane kokardką lub wręcz osobiste spotkanie bliskiej ci kiedyś osoby wywołają zazdrość partnera. Bagatelizuj te stare dzieje i zapewnij swoją drugą połówkę o uczuciach jakimi ją darzysz a wszystko wróci do normy, chociaż zazdrość mile połechce twą próżność!


Kariera: Zaprowadź trochę ładu w służbowych dokumentach, uporządkuj sprawy zawodowe, ponadganiaj zaległości. A przede wszystkim zatroszcz się o wewnętrzną harmonię i spokój bo pracując pod presją czasu wpadasz w popłoch, który przecież roboty nie ułatwia. Koleżeńskie sprzeczki w twoim otoczeniu nie są warte uwagi, więc nie angażuj się w nie niepotrzebnie.

4/13
Koziorożec
Koziorożec

Uczucia: Dojdź do ładu ze sobą bo wciąż nie masz jasności, w którą stronę iść. A czas ku temu najwyższy bo w połowie grudnia z decyzyjnością będzie jeszcze trudniej i wejdziesz w nowy rok bez żadnego celu na przyszłość. Stabilne związki, zwłaszcza małżeńskie, czeka idylliczny wręcz okres. Przypomnicie sobie narzeczeńskie czasy i będziecie zabiegać o swoje względy jak za starych lat.


Kariera: Absolutnie koniecznie zrób teraz kopie wszystkich plików komputerowych potrzebnych ci do pracy bo karty pokazują na możliwość utraty danych cyfrowych. Zakończ też rozpoczęte prace bo pozostawianie rozgrzebanych rzeczy powoduje chaos i zamęt w twojej głowie. Zielone rośliny w miejscu pracy ukoją twój zmęczony wzrok, zatroszcz się więc o nie.

5/13
Rak
horoskop

Uczucia: Jeśli w swoim związku chcesz przeforsować plany związane z wyjazdem, większymi zakupami lub sposobem spędzenia świąt, to teraz masz dobry na to czas, ale twardo broń swojego zdania. Samotne Raki mogą wpaść w minorowe nastroje i zacząć postrzegać swoją przyszłość w ciemnych barwach. Takie nastawienie na szczęście minie i to dosyć szybko.


Kariera: W pracy możesz pozwolić sobie teraz na zdecydowane działania. Czas namysłu i rozważania wszystkich za i przeciw już minął. Masz szanse zrealizować innowacyjny pomysł, który wpłynie na rozwój twojej kariery zawodowej bo kreatywność teraz jest na najwyższym poziomie. Jeśli planujesz zimowy wyjazd nie zapomnij o uzgodnieniu terminu urlopu już teraz.

6/13
Panna
Panna

Uczucia: Jeśli nie chcesz kłopotów w związku nie sprawdzaj komórki należącej do twojej drugiej połówki. Może cię oskarżyć o wścibstwo lub zazdrość i nie pomyli się w tej ocenie. Każdy ma prawo do prywatności, musisz to uszanować. Poza tym w rodzinie bez większych zgrzytów. Samotne Panny niech trochę spuszczą z tonu bo ktoś zainteresowany znajomością boi się zrobić pierwszy krok.


Kariera: Uważaj na osoby, które będą próbowały namówić cię na jakieś interesy albo inwestycje. Nie czas teraz na to a poza tym propozycja nie do końca jest zgodna z prawem. Mogą otworzyć się przed Tobą nowe i ciekawe perspektywy zawodowe. Niewykluczone, że związane będą z koniecznością zmiany miejsca pracy a nawet wyjazdu do innej miejscowości.

7/13
Wodnik
Wodnik

Uczucia: Hołdujesz zasadzie, że co w myśli i w sercu to i na języku. Teraz jednak staraj się trzymać język na wodzy bo możesz powiedzieć coś, co twój partner zrozumie opacznie.  W związkach z długim stażem warto postarać się o bardziej romantyczną otoczkę waszych codziennych zajęć. Naprawdę niewiele trzeba żeby ożywić i urozmaicić wasze rutynowe życie.


Kariera: Jeśli starasz się rozwiązać konflikt zawodowy w białych rękawiczkach to tym razem twoja taktyka nie odniesie skutku. Musisz wyłożyć kawę na ławę ale pamiętaj o przygotowaniu dobrej argumentacji. Nawał obowiązków wymaga teraz od ciebie staranności i systematyczności bo nie możesz dopuścić do zaniedbań. Przed końcem roku nie znajdziesz czasu aby je naprawić.

8/13
Byk
Byk

Uczucia: Wymarzony czas dla singli – widać nowe znajomości, flirty i randki. Korzystaj z tej przychylnej dla samotnych aury, bo ostatnio cię nie rozpieszczała. W związkach też dosyć miła atmosfera ale bez drobnych zgrzytów się nie obejdzie. Kwestie sporne dotyczyć mogą finansów lub spraw bytowych. Staraj się dążyć do porozumienia i kompromisu bo w rzeczywistości będzie to drobiazg!


Kariera: Będziesz teraz pracować zrywami – najpierw rzucisz się z entuzjazmem w wir zajęć, a za kilka dni poczujesz, że to co robisz, nie ma sensu. Taka huśtawka nastrojów potrwa przez 2-3 tygodnie i da ci się mocno we znaki. Najlepiej więc zająć się tylko koniecznymi sprawami bieżącymi a ważniejsze zadania odłożyć na później. Uważaj w drodze do pracy i z powrotem!

9/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Uczucia: W sferze miłości gorąco i ciekawie zapowiada się najbliższy okres. Szczególnie dla osób samotnych. Szykuj się więc na atrakcyjne znajomości lub na szybki rozwój relacji nawiązanej zupełnie niedawno. W stałych związkach możesz liczyć na harmonię i spokój. Na dodatek cieszyć się będziesz dobrym nastrojem i znakomitą formą psychiczna i fizyczną.


Kariera: Od teraz aż do świąt czeka cię dobra passa do robienia interesów a także do inwestowania pieniędzy. Nowe projekty też będą rodzić ci się w głowie i zaczniesz sukcesywnie wprowadzać je w życie. Uważaj tylko jak obchodzisz się ze swoim sprzętem elektronicznym – istnieje obawa, że możesz uszkodzić przez nieuwagę komputer, telefon lub jakiś cenny gadget.

10/13
Baran
Baran

Uczucia:  W najbliższych dniach pochłonie cię praca lub zajęcia domowe i znowu trudno będzie o chwile na bycie tylko we dwoje. Postaraj się poświęcać jednak więcej czasu swojej drugiej połówce pomimo zmęczenia. Dobry czas na planowanie świątecznego okresu a może i na zimowy wyjazd uda się wykroić kilka dni? Możesz czuć rozdrażnienie więc trzymaj nerwy na wodzy.


Kariera: Pochłonie cię wir obowiązków zawodowych. Będziesz działać w pośpiechu więc uważaj aby nie popełniać pomyłek, zwłaszcza w dokumentach. Kłopoty z koncentracją i nerwy na pewno ci w tej pracy nie pomogą dlatego warto zadbać o chwile wytchnienia i nie robić nic na siłę. Najbliższe dni obfitować też będą w wydarzenia towarzyskie związane z osobami z pracy.

11/13
Strzelec
Strzelec

Uczucia: W najbliższych dniach będziesz bujać w obłokach i jak ten Dyzio Marzyciel wyobrażać sobie siebie w otoczeniu gromadki dzieci i z kochającą osobą przy boku. A przecież marzenia się spełniają, więc samotny Strzelcu zejdź na ziemię i zacznij je realizować, bo szanse na spotkanie miłości we własnym domu są nikłe. W stałych związkach ciepło teraz i rodzinnie.


Kariera: Wiadomość, która zapewne cię ucieszy, to nadchodząca poprawa w sferze finansów. Poczujesz wreszcie satysfakcję, a ta z kolei da ci napęd do dalszej pracy. Czeka cię także ważne i interesujące spotkanie na niwie zawodowej, w perspektywie czasu bardzo owocne. Staraj się na nim wywrzeć jak najlepsze wrażenie więc dołóż starań by przygotować się do niego perfekcyjnie.

12/13
Skorpion
Skorpion

Uczucia: Pamiętaj, że teraz problemy w związku wymagają szybkiego rozwiązania! Nie zostawiaj spraw konfliktowych na później tylko od razu siadajcie do stołu i wyjaśnijcie je sobie. Dobra kolacja z lampką wina na pewno nie przeszkodzi w rozmowie. Natomiast Skorpiony – flirciarze, skaczący z kwiatka na kwiatek, mogą teraz zostać usidlenie i przepaść z kretesem.


Kariera: Nosisz się od dawna z zamiarem podjęcia zawodowych decyzji na przyszłość i niespodziewanie trafi ci się wspaniały doradca – to osoba z dużym doświadczeniem ale zupełnie niezaangażowana w twoje sprawy, więc doradzi ci obiektywnie i dobrze. Całkiem obiecujące perspektywy w sferze materialnej przed tobą, więc nie martw się teraz o finanse.

13/13
Waga
Waga

Uczucia: Związki z krótkim stażem przejdą w kolejną fazę bliskości i snuć zaczniecie plany na wspólną przyszłość. Możliwe nawet poszukiwanie mieszkania na uwicie własnego gniazdka. Samotna Waga może nawiązać bliższą relację z osobą z zawodowego kręgu. Zastanów się tylko, czy aby współzależności służbowe nie będą rzutowały na życie prywatne i odwrotnie.


Kariera:  Masz napęd do pracy i przez najbliższe tygodnie robota dosłownie palić ci się będzie w rękach. Wszystko za co się zabierzesz doprowadzisz do szczęśliwego końca. Ale nie czas teraz na podejmowanie decyzji dotyczących twojej zawodowej przyszłości. Z nimi trzeba poczekać do nowego roku. Miła atmosfera w pracy sprzyjać będzie rozkwitowi życia towarzyskiego

Więcej na temat Horoskop