Horoskop zajawka 1 Anna Lewandowska jamnik.jpg Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop zajawka 1 Anna Lewandowska jamnik.jpg
1/13
Horoskop zajawka 1 Anna Lewandowska jamnik.jpg

Przed nami nowy miesiąc, a wraz z nim wiele zmian! Co zmieni się w Twoim życiu prywatnym? Czy w Twoim związku czeka Cię ciężka rozmowa? A może same przyjemności? Jeśli jesteś singielką, czy znajdziesz nową miłość? A może sprawy uczuciowe muszą poczekać, bo czeka Cię ekscytująca przygoda albo awans w pracy? Znajdź swój Znak Zodiaku w naszej galerii i znajdź odpowiedzi na nurtujące cię pytania!

ZOBACZ: Horoskop na marzec! Lwy single spotkają swoją miłość jeszcze przed Wielkanocą! A Twój znak?

2/13
Baran
Baran

BARAN

UCZUCIA: Trudności w porozumieniu się oraz źle odbierane czy opacznie zrozumiane przez partnera intencje mogą odebrać Ci radość z bycia w związku. Nie rób nic na siłę! Jeśli druga strona potrzebuje ciszy i skupienia się na innych sprawach, pozwól jej na to i nie rób wyrzutów.

KARIERA: Dobry czas na poszukiwanie nowej pracy lub dodatkowego zajęcia. Nie szukaj swojego zawodowego szczęścia daleko w świecie lecz rozejrzyj się dokoła siebie, korzystne możliwości mogą być znacznie bliżej niż zakładasz.

3/13
Byk
Byk

BYK

UCZUCIA: Bierz sprawy w swoje ręce i nie pozwalaj nikomu manipulować ani sobą ani Twoją relacją. Decyzje podjęte w najbliższym czasie okażą się strzałem w dziesiątkę lecz docenienie tego lub widoczne rezultaty przyjdą dopiero za jakiś czas.

KARIERA: Nie pozwól się wciągnąć w cudze sprawy, unikaj wyścigu szczurów i konkurowania za wszelką cenę. Jeśli zaobserwujesz chaos lub niezdrowe relacje w biznesie, wycofaj się. Unikaj konfliktów oraz niesnasek jak ognia.

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA

UCZUCIA: Szczęście, spokój oraz poszanowanie tradycji będzie Twoim udziałem w najbliższym czasie. Dobry okres na planowanie wspólnej przyszłości. Małe konflikty z osobami starszymi z otoczenia lub rodziny nie powinny popsuć Ci nastroju.

KARIERA: Dobry moment by wprowadzić nowe porządki, podjąć naukę lub zainwestować w nową wiedzę. Dla wielu Bliźniąt to czas początku nowej ścieżki kariery lub wdrażania się w zupełnie nowe zadania. Nie wymagaj od innych zbyt wiele.

5/13
Rak
horoskop

RAK

UCZUCIA: Uważaj na swoje tajemnice, im mniej osób wie o Twoich sprawach tym bezpieczniejszymi pozostają. Pod latarnią bywa najciemniej, najbardziej zaufana kobieta może stać się źródłem konfliktu lub problemu więc uważaj.

KARIERA: Nie oglądaj się na innych tylko działaj, kto pierwszy ten lepszy. Ryzyko opłaci się i da upragnione plony. Praca zespołowa nie będzie teraz Twoją mocną stroną zatem to, co możesz zrobić, zrób sam! Efekty będą znacznie lepsze.

6/13
Lew
Lew

LEW

UCZUCIA: Wielkie przyspieszenie oraz zagęszczenie nowych możliwości. Świetny czas dla singli by poznać kogoś wyjątkowego spełniającego oczekiwania. W stałych związkach natomiast szykują się jakieś plany i otwierają ciekawe perspektywy na przyszłość.

KARIERA: Na tyle na ile to możliwe dotrzymuj danego słowa lub unikaj składania obietnic, możesz odczuć presje otoczenia w związku z dawniejszymi zobowiązaniami. Możliwe lobbowanie na Twoją niekorzyść w miejscu pracy, miej oczy szeroko otwarte i szukaj sprzymierzeńców.

7/13
Panna
Panna

PANNA

UCZUCIA: Huśtawka nastrojów i mieszane uczucia, raz lepiej, raz gorzej. Dobry moment by wyjaśnić sobie dawne sprawy czy nieporozumienia. Po kłótni lub ostrzejszej wymianie zdań nastąpi długo oczekiwany spokój i oczyszczenie sytuacji.

KARIERA: Nie wszystko złoto co się świeci. Propozycje i obietnice dziel na pół. Unikaj myślenia życzeniowego, włącz logikę i rozwagę, one pozwolą zaoszczędzić Ci czas, energie a nawet pieniądze. Pozwolą także uniknąć rozczarowań.

8/13
Waga
Waga

WAGA

UCZUCIA: Przed Tobą szczęśliwe dwa tygodnie - spotkanie, randki oraz poczucie bycia właściwą osobą na właściwym miejscu. Dobry czas dla singli jak i osób w związkach. Delektujcie się miłą atmosferą i nie udawajcie kogoś kim nie jesteście.

KARIERA: Docenienie, pochwały i honory mogą spotkać Was w najbliższym czasie. Jednak pojawiające się na horyzoncie nowe możliwości lub propozycje mogą Was nieco przerastać. Uważajcie by nikogo nie urazić mówiąc nie.

9/13
Skorpion
Skorpion

SKORPION

UCZUCIA: Powiew świeżości i radości odczujecie na własnej skórze. Wiele spraw wyjaśni się lub ułoży po Waszej myśli. W stałych związkach znów zaświeci słońce, a przed singlami pojawią się nowe obiekty westchnień a nawet zakochania.

KARIERA: To, na co długo czekałeś, w końcu ziści się. Czas zbierania owoców swojej pracy oraz świętowania sukcesów. Nie próżnuj i nie świętuj zbyt długo bo przed Tobą za chwile nowe wyzwania. Nie podpisuj żadnych papierów in blanco.

10/13
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

UCZUCIA: Dla singli jak i dla osób w związkach czas pokus i namiętności. Możliwe flirty oraz romanse a także nowe znajomości internetowe, które zaowocują spotkaniem w realu. Obiekt westchnień może pojawić się także w otoczeniu zawodowym.

KARIERA: Zadbaj o kwestie wizerunkowe oraz na ile to możliwe - zjednaj sobie jak największą ilość osób. Ich poparcie i sympatia będą potrzebne byś mógł forsować swoje projekty. Ostrożnie z finansami, staraj się oszczędzać, nie zaciągaj pożyczek ani kredytów.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

UCZUCIA: Twoje akcje rosną a Twoja osoba może wywoływać zachwyt płci przeciwnej. Zadbaj o siebie i swoje ciało na wiosnę by zrobić jeszcze lepsze wrażenie. Nie angażuj się w pierwszą lepszą znajomość, poczekaj na kogoś wyjątkowego bo niebawem się pojawi

KARIERA: Powoli ale skutecznie załatwiaj bieżące sprawy, odnawiaj stare kontakty oraz sprawdzaj regularnie pocztę aby ważne maile nie umknęły Twojej uwadze. O swoich planach zawodowych i pomysłach nie rozpowiadaj postronnym osobom ani tym bardziej konkurentom.

12/13
Wodnik
Wodnik

WODNIK

UCZUCIA: Dobre wieści od partnera. Prezent, niespodzianka lub miłe słowo. Przed Tobą korzystny czas aby starać się o dziecko. W związku nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma, nie czepiaj się drobiazgów i nie łap partnera za słówka.

KARIERA: Rutyna i powtarzalność może wkraść się do Twoich działań a czyjaś niekompetencja lub zła wola może spowalniać Twoje sprawy. Zmęczy Cię to i możesz dojść do wniosku, że czas na poszukanie nowych rozwiązań zawodowych lub nawet na zmianę pracy.

13/13
Ryby
Ryby

RYBY

UCZUCIA: Przepływ uczuć i pojawienie się dobrych wiadomości – to przed Tobą! Postaraj się by więcej czasu spędzać z partnerem bliżej siebie, możliwy nawet wspólny wyjazd. Dobry czas na snucie nowych planów na bliższą ale i dalszą przyszłość.

KARIERA: Gwiazdy zapowiadają teraz sukces zawodowy oraz pokonanie konkurentów. Uważaj by zbytnim nagłaśnianiem triumfu nikogo nie urazić, dawny konkurent może sobie o Tobie przypomnieć i ściągnąć problemy.

Więcej na temat Horoskop