Byk - znak zodiaku
Newsy

Byki ( jak David Beckham) czeka rozstanie! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!

Byki ( jak David Beckham) czeka rozstanie! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!

Co Cię czeka w maju? Daleka podróż, wyzwania w pracy, a może nowy związek? 

Sprawdź swój horoskop z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138. 

Kwarantanna wystawia niejeden związek na próbę. Kto będzie miał kryzys, a kto zacznie tęsknić za starą miłością? Horoskop!

Horoskop na maj 2019 z magazynu "Party" 

Byk

21.04–20.05

Miłość: Niestety, w najbliższym czasie poleją się łzy. Potężna kłótnia z partnerem sprawi, że odseparujecie się od siebie, a nawet rozstaniecie. Trudne chwile, również dla samotnych.
Praca: Szef nie będzie zadowolony z wykonywanej przez ciebie pracy. Projekt, w którym uczestniczyłaś, nie odniesie takiego sukcesu, na jaki liczyłaś. 
Twoja szansa: Przed tobą ciężki czas, ale otworzy ci on oczy na wiele spraw. 

Bliźnięta

21.05–21.06

Miłość: Twój związek potrzebuje pielęgnacji. Ty i partner pogubiliście się i musicie teraz trochę się postarać, aby znów było dobrze.   
Praca: Brak urlopu i nadgodziny zostaną ci wynagrodzone. Dostaniesz zasłużoną nagrodę w postaci dodatkowych pieniędzy czy kilku dni wolnego. 
Twoja szansa: Jeśli robisz zakupy w internecie, uważaj na oszustów. 

Rak

22.06–22.07

Miłość: Przed tobą i partnerem czas ciszy, zawieszenie relacji na jakiś czas. Być może potrzebujecie odpoczynku od siebie.
Praca: Pensja cię nie zadowala. Zanim podejmiesz decyzję o zmianie pracy, upewnij się, czy przyszli szefowie są uczciwi.
Twoja szansa: Odłóż sprawy mniej ważne. Zajmij się tym, od czego zależy twoja przyszłość, inaczej nie pójdziesz do przodu. 

Lew

23.07–22.08

Miłość: Nie w głowie będą ci randki. Będą cię zaprzątać sprawy rodzinne. W stałych związkach zagości spokój. 
Praca: Nadejdzie marazm i zaczniesz zastanawiać się nad nową pracą. Poszukiwania nie będą owocne. Skup się bardziej na „tu i teraz”. 
Twoja szansa: Czeka cię spotkanie z krewnymi, których dawno się nie widziałaś.

Panna

23.08–22.09

Miłość: Po kłótniach trudno będzie wrócić do równowagi, a w wielu przypadkach okaże się to niemożliwe. Pora na nowy rozdział. 
Praca: W pracy czeka cię dużo zadań i nadgodzin, co niestety nie będzie równało się z podwyżką. Niełatwo będzie ci się odnaleźć w tym zamieszaniu.
Twoja szansa: Musisz znaleźć chwilę dla siebie. Joga? Medytacje? Jogging? Wybierz!

Waga

23.09–22.10

Miłość: Mężczyzna, z którym masz bliski kontakt od jakiegoś czasu, złoży ci poważną propozycję. Przyjmij ją! 
Praca: Dostaniesz ofertę współpracy z kimś, kto ma duże pieniądze. Będzie to wymagało wyrzeczeń, jednak zastanów się, czy nie wyjdziesz na tym lepiej, niż w obecnej pracy. 
Twoja szansa: Nie bój się zaczynać od początku. To dobry czas na nowe otwarcie!

Skorpion

23.10–21.11

Miłość: Będziesz się czuć samotna w związku. Twój partner oddali się od ciebie. Sprawdź, czy się czymś nie martwi. 
Praca: Zyskasz poważanie wśród szefostwa i współpracowników. Spotkasz się z pochwałą, a może czeka cię awans. 
Twoja szansa: Jesteś osobą dojrzałą, co bardzo ułatwi ci podejmowanie decyzji w wyborach, które teraz przed tobą.

Strzelec

22.11–21.12

Miłość: Rozwiąże się coś, o co ostatnio były kłótnie w waszym związku. Relacje jednak trochę się ochłodzą. 
Praca: Zachowasz równowagę w sprawach zawodowych. O pieniądze nie będziesz się martwić, jednak twoja pensja nie ulegnie znacznemu podwyższeniu. 
Twoja szansa: Staraj się czynić wszystko z rozsądkiem. Nie działaj impulsywnie!

Koziorożec

22.12–19.01

Miłość: Spotkasz mężczyznę, z którym wdasz się w relację opartą wyłącznie na fizyczności. To nie będzie długi związek. 

Praca: Masz szansę na lepsze pieniądze, jednak będzie to wymagało podjęcia szybkich decyzji, które później mogą okazać się nie do końca przemyślane. 

Twoja szansa: Przygotuj się zawczasu na liczne zwroty akcji!

Wodnik

20.01–18.02

Miłość: Będziesz cierpieć przez mężczyznę, który obieca ci coś, a słowa nie dotrzyma. Czy jednak warto nad tym rozpaczać? 

Praca: Twoje finanse stopnieją. Będziesz zmuszona skorzystać z odłożonych pieniędzy, gdyż czekają cię nagłe wydatki. 

Twoja szansa: Nie ominą cię sytuacje, z którymi po prostu będziesz musiała się pogodzić. Przetrzymaj ten czas. 

Ryby

19.02–20.03

Miłość: Pojawi się przy tobie mężczyzna bardzo władczy. Niestety ten typ charakteru nie będzie ci odpowiadał.
Praca: Trzeba będzie wziąć nadgodziny, ale korzystnie wpłynie to na twoje finanse. Uważaj jednak, co podpisujesz!
Twoja szansa: Sporo spraw urzędowych. Dopilnuj, aby wszystkie dokumenty były gotowe na czas.

Baran

21.03–20.04

Miłość: Będziesz mieć wyrzuty sumienia wobec partnera. Nie będziesz z nim szczera. Zastanów się, czy kłamstwa są warte ryzykowania związku. 
Praca: Koleżanka z pracy rzuca ci kłody pod nogi. Spróbuj wyjaśnić z nią w cztery oczy, skąd bierze się jej nieprzyjazne nastawienie. 
Twoja szansa: Delikatne problemy ze zdrowiem. Zawczasu uzupełnij apteczkę. 

Natalie Portman w złotej sukni pozuje do zdjęć
East News
Newsy
Bliźnięta (jak Natalie Portman) z szansą na wakacyjny romans! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!
Bliźnięta (jak Natalie Portman) z szansą na wakacyjny romans! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!

Co Cię czeka w czerwcu? Pierwszy wakacyjny wyjazd, romans, a może nowa praca? Czy w końcu znajdziesz drugą połówkę? Sprawdź swój   horoskop   z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138.  Znajdź swój znak i dowiedz się, co Cię czeka! Bliźnięta 21.05–21.06 Miłość: Będziesz mieć dużą potrzebę akceptacji, ale partner trochę cię tu zawiedzie. Singielki poznają mężczyznę, który zapewni im wiele miłych chwil. Praca: Sporo pracy przed tobą, jednak wysiłek wyjdzie ci na dobre. Wpadniesz na świetny pomysł – zastanów się, jak wdrożyć go w życie. Twoja szansa: Niepotrzebnie się ograniczasz. Jeśli chcesz działać, teraz jest dobry moment na zrobienie pierwszego kroku. Rak 22.06–22.07 Miłość: Trafi cię strzała Amora. W najbliższym czasie będziesz bardzo zadowolona z obrotu wydarzeń. Mężczyzna, który jest teraz przy tobie, zostanie na dłużej.  Praca: Możliwy wyjazd, nawet zagraniczny. Dostaniesz szansę, by realizować się w pracy. Zarobki będą cię zadowalać. Twoja szansa: Kuj żelazo, póki gorące. Możesz zrobić porządek z życiowym bałaganem.  Lew 23.07–22.08 Miłość: Skupicie się teraz na pielęgnacji waszego związku. Jeśli jesteś samotna, poznasz mężczyznę, z którym będziesz mogła podzielić swoje pasje.  Praca: Dużo ostatnio pracowałaś. Wysiłek nie pójdzie na marne. W pracy sukcesy, o pieniądze nie będziesz musiała się martwić.  Twoja szansa: Kup coś ładnego do domu. Poprawisz sobie nastrój.  Panna 23.08–22.09 Miłość: Problemy w związku zostaną przezwyciężone....

Angelina Jolie
East News
Newsy
Bliźnięta, jak Angelina Jolie, muszą zwolnić tempo! A co czeka Ciebie na początku czerwca? Sprawdź swój horoskop
Bliźnięta, jak Angelina Jolie, muszą zwolnić tempo! A co czeka Ciebie na początku czerwca? Sprawdź swój horoskop

Co nas czeka w pierwszych dniach czerwca? Sprawdź swój znak zodiaku. Zobaczcie horoskop opracowany dla magazynu "Party". Bliźnięta 21.05–21.06 Miłość: Jeśli jesteś osobą samotną, tak na razie pozostanie. W stałych związkach poczucie opuszczenia przez partnera. Być może oboje za dużo pracujecie, przez co brak wam czasu dla siebie. Praca : Jesteś osobą poważną i doświadczoną zawodowo. W najbliższym czasie będziesz komuś pomagać. Komuś, kto potrzebuje porad związanych z pracą. Twoja szansa: Odpuść trochę i zwolnij tempo. Rozerwij się. Potrzebujesz tego! Rak 22.06–22.07 Miłość: Spędzicie z partnerem dużo wspólnych chwil. Dla singielek to też dobry czas. Właśnie teraz mogą spotkać swój ideał. Praca: Nie będziesz się martwić o pieniądze. Szef doceni twoje starania. Jeśli myślisz o swoim biznesie, to dobry czas, aby go rozpocząć. Twoja szansa: Zagraj w gry liczbowe. Dobra passa będzie ci sprzyjać. Lew 23.07–22.08 Miłość: Mężczyzna, z którym utrzymujesz kontakt od dłuższego czasu, pchnie waszą relację do przodu. Jest to znajomość szczera i o mocnych fundamentach. Praca: Spodziewaj się pochwały lub nawet podwyżki. Dobrze odnajdziesz się w pracy zespołowej. Twoja szansa: Będziesz mieć możliwość dodatkowego zajęcia. Skorzystaj! Panna 23.08–22.09 Miłość: Będziesz zadowolona z relacji, w której jesteś. To czas spokoju, bez przykrych niespodzianek. Praca: Odnajdziesz wreszcie swoje miejsce. Nie będziesz musiała zbytnio się wysilać, a mimo to spotkają cię miłe niespodzianki. Twoja szansa: Jesteś w dobrym czasie na kontakty zagraniczne, które otworzą ci drzwi do nowej kariery. Waga 23.09–22.10 Miłość: Po ostatnim rozstaniu ciężko ci otworzyć się na nowe znajomości....

Margaret w różowej marynarce
EastNews
Newsy
Horoskop na wakacje 2019! Raki (tak jak Margaret) poznają kogoś wyjątkowego!
Horoskop na wakacje 2019! Raki (tak jak Margaret) poznają kogoś wyjątkowego!

Czas na prawdziwy, letni horoskop! Co cię czeka w nadchodzące wakacje? Nowa miłość? A może awans lub zmiana pracy? Co ze zdrowiem? Koniecznie sprawdź swój znak! Horoskop z magazynu "Party" przygotowała Anett Toya, specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 605 606 138.  RAK 22.06–22.07 Miłość: Cudowny czas wakacji przed tobą. Jeśli jesteś sama, na twojej drodze stanie ktoś wyjątkowy, poznany na urlopie, jednak z podobnych stron, z których pochodzisz. W stałych związkach czas stabilizacji i pięknego szumu morza.  Praca: Masz odpowiedzialną pracę i stawiasz sobie wysoko poprzeczkę. Nie będziesz musiała martwić się o pieniądze i niebawem sfinansujesz sobie urlop marzeń.  Twoja szansa: Czas wakacji będzie ci sprzyjał. Czeka cię dużo miłych przeżyć i dużo odpoczniesz. Przed tobą możliwość wyjechania w dwa zupełnie różne miejsca podczas jednych wakacji.     LEW 23.07–22.08 Miłość: W te wakacje pozwól sobie trochę się rozerwać. Będziesz miała okazję do poznania nowych ludzi. Nie rezygnuj z przygód. Mężczyzna, na którego trafisz, zapewni ci dużo ciekawych i ekscytujących przeżyć.  Praca: Ostatnie dni w pracy były ciężkie. Teraz się trochę uspokoi, jednak na pochwałę od szefa będziesz musiała poczekać. Na szczęście zarobki wciąż będziesz mieć stabilne.  Twoja szansa: Jesteś atrakcyjną kobietą, a w te wakacje nauczysz się to wykorzystywać. Wreszcie na to czas!    PANNA 23.08–22.09 Miłość: W te wakacje poznasz mężczyznę sporo młodszego od siebie. Wprowadzi on w twoje życie zupełnie nową, fascynującą energię. Nie będzie to nic poważnego, raczej wakacyjna przygoda. Praca:...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner