Horoskop zajawka 2 Agnieszka Kaczorowska jamnik.jpg Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop zajawka 2 Agnieszka Kaczorowska jamnik.jpg
1/13
Horoskop zajawka 2 Agnieszka Kaczorowska jamnik.jpg

Co cię czeka tuż przed Wielkanocą oraz na Wielkanoc? Sprawdź swój horoskop i dowiedz się, czy przed Tobą nowe wyzwania, problemy, a może nowa miłość? W naszej galerii horoskop dla wszystkich znaków przygotowany przez Sylwestra Chordeckiego! 

Zobacz: Jak osiągnąć sukces? Skuteczne porady 

2/13
Baran
Baran

BARAN

UCZUCIA: Nie psuj ciągle innym nastroju swoim smutkami i wątpliwościami. To nie najlepsza droga do stworzenia dobrej relacji. Spotkanie z kimś z przeszłości może rozdrapać stare, już zabliźnione rany. Postępuj rozsądnie, czas zmienia ludzi

 

KARIERA: Pomimo spokoju, a nawet marazmu, przygotuj się do działania. Pewne sytuacje mogą Cię zaskoczyć nawet w środku nocy dlatego nie odkładaj niczego na później jeśli chcesz cieszyć się spokojnym snem sprawiedliwych.

3/13
Byk
Byk

BYK

UCZUCIA: Zazwyczaj cierpimy przez nasze ambicje i aspiracje. Dlatego postaraj się teraz niczego nikomu nie narzucać, nie wymagać i nie oczekiwać zbyt wiele. Tym sposobem unikniesz rozczarowań a w efekcie ... koza sama przyjdzie do woza.

 

KARIERA: Zadbaj o wygląd, dzięki niemu wiele zdziałasz nie tylko w sferze zawodowej. Staraj się znaleźć sprzymierzeńców - ich poparcie będzie potrzebne do przeforsowania Twoich planów. Nie szalej z finansami, nie bierz teraz pożyczek – przez pewien czas żyj oszczędniej.

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA

UCZUCIA: Trudne wybory! Na horyzoncie pojawi się ktoś nowy, a przy Tobie jest już ktoś długo, znany i sprawdzony. W tych tygodniach unikaj podejmowania decyzji bo z żadnej z nich nie będziesz zadowolony. Zadbaj o dyskrecję i nie składaj deklaracji.

 

KARIERA: Trzymaj buzię na kłódkę, to co dziś wydaje Ci się bezwartościową informacją lub pomysłem w obcych rękach może stać się żyłą złota. Nie oddawaj pomysłów i informacji za darmo! Zatroszcz się bardziej o finanse, bo przeciekają Ci przez palce

5/13
Rak
horoskop

RAK

UCZUCIA: Kuś i prowokuj – ale tylko jeśli jesteś stanu wolnego! Natomiast jeśli Twoje serce do kogoś już należy nawet nie próbuj flirtować bo konsekwencje jakie to wywoła będą nieadekwatne do Twojej „winy“. Zaś single mogą do woli korzystać ze wspaniałych okazji towarzyskich

KARIERA: Dla wielu Raków otworzą się teraz zupełnie nowe zawodowe perspektywy. Nowa praca, nowe obowiązki a nawet zmiana zawodu może być Waszym udziałem. Wszyscy natomiast mają korzystną aurę do podjęcia nauki i doskonalenia się

6/13
Lew
Lew

LEW

UCZUCIA: Przed Tobą spotkanie z wyjątkowym człowiekiem, od którego możesz wiele się nauczyć i doświadczyć. Pamiętaj, że nie wszystko złoto co się świeci, a pierwsze wrażenie może okazać się zawodne więc traktuj wszystkich równo i sprawiedliwie.

 

KARIERA: Czas pozamykać stare sprawy, odciąć się od niewłaściwych osób i sytuacji by móc zacząć realizować nowe cele. W najbliższym czasie los pokaże Ci kto wróg a kto przyjaciel. Unikaj pozbywania się przedmiotów oraz kasowania maili czy innych dokumentów.

7/13
Panna
Panna

PANNA

UCZUCIA: Stabilność, harmonia i przewidywalność zawitają do Twojego życia w sferze uczuć i relacji. Nie przyśpieszaj, nie poganiaj tylko korzystaj z chwil relaksu wspólnie spędzanych. Dla singli ciekawe osoby na horyzoncie, na razie nie idź na całość tylko pozwól sobie na niezobowiązujący flirt.

KARIERA: Los ześle Ci stabilizację i bezpieczeństwo. Dbałość o szczegóły pozwoli Ci spać spokojnie. Przed Tobą wyjazd lub spotkanie z wartościowymi partnerami. Dobry czas by pochwalić się swoimi osiągnięciami lub zasługami. Jeśli myślisz o poważnej inwestycji nie wahaj się tylko ją zrealizuj.

8/13
Waga
Waga

WAGA

UCZUCIA: Kłamstwa mogą zniszczyć to co dobre i prawdziwe. Uważaj na dwuznaczności, które partner wyłapie i których nie wybaczy. Kłamstwo może rodzić kolejne kłamstwo a to najkrótsza droga do poplątania się w zeznaniach. Uważaj kto z kim Cię widuje i jakie projekcje może to powodować.

KARIERA: Możesz nie wytrzymać ciśnienia i wybuchnąć, uważaj na prowokacje i intrygi ze strony konkurencji, która do tej pory delikatnie podkradała Ci klientów czy też tematy i pomysły. W najbliższym czasie ktoś zechce zrobić „skok na twój bank“! Zabezpiecz co możesz.

9/13
Skorpion
Skorpion

SKORPION

UCZUCIA: Huśtawki emocjonalne u Ciebie i partnera spowodują wahania nastroju od euforii po depresję. W najbliższym czasie słowa, sprawy i deklaracje szybko będą traciły na znaczeniu więc nie przywiązuj się zbytnio do tego co słyszysz gdyż jutro inne słowa i sprawy zaprzątną Twoją głowę.

KARIERA: Jeżeli sądzisz, że jesteś sprytny, doświadczony i nie masz sobie równych to bardzo uważaj gdyż na Twojej drodze może pojawić się osoba bardziej przebiegła i przewidująca niż Ty. Konkurencja uaktywni się się tam gdzie jej się nie spodziewasz.

10/13
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

UCZUCIA: Jeżeli jesteś w związku to może doskwierać Ci rutyna i nuda, z którą dobrze byłoby coś zrobić. Jeśli jesteś singlem to niestety trudno będzie Ci się zmobilizować do poszukiwania miłości w myśl zasady - co ma być to będzie. A szczęściu trzeba jednak pomóc

KARIERA: Unikaj konfliktów i stawiania na swoim. Skromność, spokój, punktualność i rzetelność zapewnią Ci uznanie w oczach kogoś ważnego. Egzaltacja, ekscentryczność i ostentacyjne zachowanie ściągną na Ciebie ciemne chmury w przestrzeni zawodowej.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

UCZUCIA: Podejrzenia i plotki mogą zburzyć spokój w stałych relacjach. Unikajcie dwuznaczności gdyż zwyczajna grzeczność wobec płci przeciwnej może być powodem do zazdrości ze strony partnera. Single poszukujące miłości muszą liczyć się ze wzmożoną konkurencją w tym obszarze.

KARIERA: Im więcej rozmów, im więcej spotkań, im więcej wypitych kaw, tym dalej do brzegu. Stawiajcie na konkrety i logiczne podejście do spraw czy problemów. Nie daj się uwieść krasomówcom czy innym mitomanom, Twój czas jest cenny i szkoda go marnować.

12/13
Wodnik
Wodnik

WODNIK

UCZUCIA: Uczucia, relacje i związki będą rozkwitały, poróżnieni partnerzy znajdą pole do kompromisu i pojednania. Wzmocnienie przestrzeni partnerskiej, odnowienie uczuć oraz wzajemne docenienie stanie się Twoim udziałem. Dla singli duża szansa na poznanie wyjątkowej osoby.

KARIERA: Nie wszystko będzie takie samo, to co było istotne zejdzie na drugi plan. Ludzie nie dotrzymają słowa a przełożeni będą zmieniać zdanie co chwila. Zajmuj się tym co priorytetowe i najważniejsze w sensie Twojego stanowiska.

13/13
Ryby
Ryby

RYBY

UCZUCIA: Zbyt duże oczekiwania w stosunku do partnera mogą zaowocować samotnością lub alienacją. Nie rób z siebie cierpiętnika gdyż nikt w to nie uwierzy. Twoje narzekanie na Los, partnera, prace czy zdrowie da tylko satysfakcję słuchającemu i w niczym Ci nie pomoże.

 

KARIERA: Więcej osiągniesz decydując się na współprace aniżeli działaniem w pojedynkę. Zyskasz przychylność otoczenia a nawet pomoc o ile potrafisz o nią poprosić. Dawne grzechy zostały Ci wybaczone i zapomniane, zatem nie bój się odświeżać dawne znajomości

Więcej na temat horoskop