Baran Byk Bliźnięta Rak
1/13

 

Chcesz wiedzieć, co czeka Cię w drugiej połowie wakacji? Koniecznie sprawdź najnowszy horoskop z "Party", który przygotowała Agnieszka Zub (tel. 604 801 498 - opłata za połączenie z siecią T Mobile zgodna z posiadaną taryfą). Lwy mogą liczyć w pracy na nagrodę, a samotne Wagi na romanse! Sprawdź swój znak!

 

Zobacz: Jesteś singielką spod znaku Raka? Biegnij do kina albo baru! Czeka cię wakacyjny romans! HOROSKOP na wakacje 2018

 

2/13
Baran
Baran

 

BARAN

Miłość: Mimo że w pełni wolisz korzystać z wolności, to Wenus doprowadzi do spotkania z osobą, która sprawi, że zmienisz zdanie.

Praca: Neptun spowoduje zawirowania na tle zawodowym. Nadasz swojemu biznesowi nową formę, a jeśli pracujesz dla kogoś, zmienisz dział albo zakres obowiązków.

Twoja szansa: Spotkasz ludzi, którzy prowadzą życie całkowicie obce twojemu. Ucz się!

3/13
Byk
Byk

 

BYK

Miłość: W każdej chwili pod wpływem Urana możesz się zakochać. Nie obawiaj się, bo uczucie to będzie odwzajemnione.

Praca: Jeżeli zajmujesz stanowisko kierownicze, nie żądaj niemożliwego od pracowników. Praca pod przymusem nie doprowadzi i ciebie, i ich do niczego korzystnego.

Twoja szansa: Pozbądź się z otoczenia tych, którzy chcą cię wykorzystać

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta


BLIŹNIĘTA

Miłość: Szczęście w miłości na wyciągnięcie ręki. Od ciebie zależy, czy je złapiesz. W związku stwórz ciepły i romantyczny klimat.

Praca: Masz wrażenie, że nie jesteś godziwie doceniana, i zaczniesz rozważać zmianę firmy. Zastanów się jednak dwa razy, zanim spalisz za sobą wszystkie mosty.

Twoja szansa: Czas zmian. Ważne, żebyś umiała dostrzec ich pozytywne strony.

5/13
Rak
horoskop

 

RAK
 

Miłość: Dzięki wsparciu Wenus będziesz w stanie wyeliminować ryzyko rozstania ze swoim partnerem.

Praca: Saturn ułatwi ci wykonanie ważnych zadań. Niezawodne wsparcie pomoże ci w drodze do sukcesu. Przede wszystkim tego finansowego!

Twoja szansa: Musisz zadbać bardziej o swoje zdrowie. Pomogą ci w tym zioła!

6/13
Lew
Lew

 

LEW

Miłość: Osoby wolne będą cieszyć się radosnym spotkaniem. Długoletnie związki przeżyją kilka niemiłych zakrętów i turbulencji. Z kolei świeżo upieczone małżeństwa czeka kilka przelotnych kryzysów.

Praca: Tym razem możesz otrzymać nagrodę, na którą liczyłaś. Znacznie poprawi się także twój wizerunek w firmie.

Twoja szansa: Zrealizujesz projekty, które były dla ciebie ważne. Uważaj jednak, aby przy okazji nie stracić zdrowia!

7/13
Panna
Panna

PANNA
 

Miłość: Biorąc pod uwagę obecne ułożenie planet, spotkana osoba może sprawić ci więcej przykrości, niż dać przyjemności.

Praca: Będziesz miała możliwość wyrażenia swoich opinii. I warto to zrobić, nawet jeśli twoje słowa nie będą wszystkim w smak. Czasem prawda musi być najważniejsza!

Twoja szansa: Udane negocjacje. Polegaj przy nich na swojej intuicji.

8/13
Waga
Waga

 

WAGA
 

Miłość: Osoby stanu wolnego mają dobry czas na romanse i wcale nie będą chciały się angażować w nic poważnego. A szkoda, bo spotkają na drodze dobrze rokujących ludzi.

Praca: To ta chwila! Mars skutecznie pomoże ci w realizacji tego, co bliskie twojemu sercu. Twoje wysiłki przyniosą efekty!

Twoja szansa: Pozytywny okres dla spraw związanych z pieniędzmi.

 

9/13
Skorpion
Skorpion

 

SKORPION
 

Miłość: Zarówno Wenus, jak i Mars obiecują ci przyjemny czas. Samotne osoby będą cieszyć się udanymi przygodami, a w związkach zapanuje niczym niezmącona harmonia.

Praca: Nie pokazuj jeszcze swoich projektów. W tej chwili nie byłyby docenione właściwie. Trzeba jeszcze trochę poczekać.

Twoja szansa: Warto zacząć trochę oszczędzać!

10/13
Strzelec
Strzelec

 

STRZELEC

 

Miłość: Nie będzie łatwo cię zadowolić. Opuścisz tego, kto za bardzo ci schlebia. Niestety, osoby w związku też może czekać rozstanie. Ale nie w każdym przypadku na zawsze!

Praca: Planety będą wspierać twoje zawodowe ambicje. Zrób jak najwięcej, jednak bez przesady. Cel jest już i tak niedaleko.

Twoja szansa: Mars zadba o twoją witalność i dobre samopoczucie.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

 

KOZIOROŻEC

 

Miłość: Jeżeli wciąż jesteś samotna, to Jowisz sprawi ci prezent w postaci rewelacyjnego spotkania. To może być początek związku…

Praca: Powrócą stare projekty. Nie bój się – teraz będziesz gotowa je wykonać. Pora wykorzystać nabyte ostatnio umiejętności.

Twoja szansa: Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe. Najlepiej zapisz się na jakiś specjalistyczny kurs!

12/13
Wodnik
Wodnik

 

WODNIK
 

Miłość: Pewne spotkanie przebiegnie nie tak, jak planowałaś. Dla własnego dobra pamiętaj, by zachować jasność umysłu.

Praca: Gwiazdy podadzą ci pomocną dłoń. Będziesz bardziej pewna siebie, a twoje starania zostaną zwieńczone sukcesem. Poprawisz swój wizerunek.

Twoja szansa: Możesz liczyć na poparcie ze strony przyjaciół.

 

13/13
Ryby
Ryby

 

RYBY

 

Miłość: Jeżeli jesteś samotna, będziesz cieszyć się swoją wolnością. Osoby w związku czekają trudne rozmowy z partnerem.

Praca: Przed tobą dość złożona sytuacja. Obserwuj ją uważnie. W żadnym wypadku nie rób nic, by sprowokować swojego szefa.

Twoja szansa: Tam, gdzie trzeba precyzji, szczęście będzie po twojej stronie.

Więcej na temat horoskop